Other lots in this auction
-
#93Een sierstuk van verguld brons in de vorm van een adelaar op een tak op een zuil van arduin. Omstreeks 1900.
Un ornement en bronze doré en forme d'aigle sur une branche sur une colonne de pierre bleue. Vers 1900.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#612Een Chinese porseleinen jardinière.
Jardinière en porcelaine de Chine.No longer availableDim. H. 31, 57 x 45 cmEstimate: € 400 / 450 -
#638“Vissersjongen”. Een 19de eeuws verguld bronzen beeldje.
Le petit pêcheur . Une statue en bronze doré du 19ème siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#237Een avondtasje met 800‰ zilveren montuur met Duitse keuren.
Un sac de soirée avec monture en argent 800‰ avec poinçons allemands.No longer availableDim. b: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#374Een paar landschappen met vissers, olieverf op doek. XIXe eeuw. Eéntje met zeer kleine restauratie.
Une paire de paysages de pêcheurs, huile sur toile. XIXème siècle. Un avec très petite restauration.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#686Een Nepalees wollen tapijt.
Un tapis en laine népalais.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#184Leo SteelPeriod: 1878-1938Een paar grote portretten van een gedecoreerde man in uniform en zijn echtgenote. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1923. Schoongemaakt en opnieuw ingelijst.
Quelques grands portraits d'un homme décoré en uniforme et de sa femme. Huile sur toile. Signé et daté 1923. Nettoyé et rencadré.No longer availableDim. 75 x 56 cmEstimate: € 500 / 700 -
#282Kristin De Poorter“Het Schaap, de Koe, de Geit en de leeuw”. Drie potloodtekeningen op papier. Allen gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Le Mouton, la Vache, La chèvre et le Lion”. Trois dessins en crayon sur papier. Signés et datés ‘94.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#138Een Russisch icoon met afbeeldingen van de presentatie van Christus en diverse Heiligen. Lichte schade aan de beschildering.
Une icône russe représentant le Christ et divers saints. Légers dégâts au tableau.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#30Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. bruto: 13,95 g 4,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#401Een verzilverd metalen vogeltje.
Un oiseau en métal argenté.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#165Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale saffier van ± 3 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de ± 0,40 ct. Et d'un saphir central de ± 3 ct.No longer availableDim. 10,50 gEstimate: € 400 / 500

