Other lots in this auction
-
#34Een lot van drie kleurenetsen:- “Het drogen van de was”. Alfred Van Neste. 169/350.- “Interieur”. Albert Geudens. 173/300. - “Gevel bij nacht”. Albert Geudens. 260/300.Allen Gesigneerd buiten de plaat.
Lot de gravures en trois couleurs: - Séchage du linge . Alfred Van Neste. 169/350. - Intérieur . Albert Geudens. 173/300. - Façade de nuit Albert Geudens. 260/300. Tous signés à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 30 x 24; 50 x 40 & 29,5 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#598Gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 300 / 320 -
#333Een klein brandkastje (zonder sleutel) en twee vuurbokken van ijzer en messing.
Un petit coffre-fort (sans clé) et deux chenets en fer et laiton.No longer availableDim. b: 28 cm (kistje) h: 22 cm (vuurbok)Estimate: € 40 / 60 -
#676Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
Un tapis en laine chinoise à décor floral.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 80 / 100 -
#524Een Boeddhistische tangka. Gouache op zijde.
Une tangka bouddhiste. Gouache sur soie.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#242Renée PrinzPeriod: 1883 - 1973“Stilleven met kruik en sinaasappels”. Een krijttekening op papier. Gesigneerd.
Nature morte avec cruche et oranges . Dessin à la craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 67 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#213“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 650 / 700 -
#570Een Empire secretairemeubel van mahoniehoutfineer met drie laden en één lade boven het klapblad, versierd met verguld bronzen trekkers in de vorm van leeuwenkoppen met ringen. Bovenaan een zwart marmeren blad.
Meuble secrétaire Empire en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en dessus de l’abattant. Décoré d’anses en bronze doré en forme de têtes de lion aux anneaux. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 133 x 83 x 37 cmEstimate: € 250 / 350 -
#90Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants blancs et noirs avec un poids combiné de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 600 / 700 -
#334“Putti met guirlandes”. Een ovale sepiaschildering op doek. Einde XIXde eeuw naar barok voorbeeld. Ingelijst.
Putti aux guirlandes . Une peinture sépia ovale sur toile. Fin du XIXe siècle d'après l'exemple baroque. Encadrée.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#212Een paar wandkandelaars.
Une paire d'appliques murales.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 500 / 550 -
#475Een glaspasta vaasje met zwart vlekkendecor. Draagt handtekening onderaan.
Un vase en pâte de verre à décor taché de noir. Signé en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80 / 120

