#254Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886-1952“Bloemenstilleven met porselein”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Flower still life with porcelain". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#257Koos Van der KaaijPeriod: 1900-1976“Jongen en Meisje”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1950 en genummerd 8/15.
"Young Boy and Girl". A sculpted double terracotta bust. Signed at the bottom, dated 1950, and numbered 8/15.No longer availableDim. 47,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#114“Hoevezicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#32Frans Van Immerseel“Immerseeltjes”. Een lot van zes spreuken door Frans Van Immerseel, Allen buiten de plaat gesigneerd.Wie zijn kind bemint, spaar’ de roede niet. Optimist tot in de kist. E.a.
A lot of six proverbs by Frans Van Immerseel, all signed outside the plate. "He who loves his child, spares not the rod." Optimist even to the grave. And others.No longer availableDim. 23 x 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#520Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 5,08 gEstimate: € 650 / 750 -
#199Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Bos en plattelandsgezichten”. Een lot van 4 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. ”Capellen”, “Polder”, “Pondrôme”, “192”.
"Forest and countryside views". A lot of 4 small paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse. "Capellen", "Polder", "Pondrôme", "192".No longer availableDim. 25 x 35,5 & 20 x 34,5 cmEstimate: € 350 / 500 -
#182Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Lisseweghe”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Lisseweghe." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 48,5 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#580Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een vlinder bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,62 ct.
An 18 kt white gold necklace with a butterfly-shaped pendant set with white and black diamonds totaling approximately 2.62 ct.No longer availableDim. 10,65 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#386Vier bijzettafeltjes, z.g. Nest of Tables. Gegraveerde bloemen in de bladen. Omstreeks 1900.
Four side tables, known as Nest of Tables. Engraved flowers on the tops. Circa 1900.No longer availableDim. 72 x 53 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#132Een emaillen reclamebord van Tigra, uitgebracht na het overlijden van Angelina Saey (1933 - 1979), het Antwerpse fotomodel dat model stond voor het iconische logo. Email Belge TPB 4/3/89.
An enamel advertising sign from Tigra, released after the death of Angelina Saey (1933 - 1979), the Antwerp photo model who posed for the iconic logo. Email Belge TPB 4/3/89.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 250 / 300 -
#544Een handgeknoopt oosters meerkleurig tapijt.
A hand-knotted multi-colored Oriental carpet.No longer availableDim. 195 x 205 cmEstimate: € 80 / 120 -
#37Een lot van 3 aardewerken tabakspotten met messing deksel. Divers figuratieve beschildering en opschriften “Toeback, Violet, St- Domenic”. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 earthenware tobacco jars with brass lids. Various figurative paintings and inscriptions "Toeback, Violet, St-Domenic". Marked at the bottom.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 60 / 80