Other lots in this auction
-
#104Jan BollaertPeriod: 1958“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
"Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#699Twee vintage bureaulampen met messing kappen en houten voetstukken, mogelijk uit het midden van de 20e eeuw.
Two vintage desk lamps with brass shades and wooden bases, possibly from the mid-20th century.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#231“3 Muzikanten”. Een meerkleurig polychroom, porseleinen groep. Achteraan gemerkt met “M”.
"3 Musicians". A polychrome porcelain group. Marked with "M" at the back.No longer availableDim. 21,5 x 27 cmEstimate: € 150 / 250 -
#520Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 5,08 gEstimate: € 650 / 750 -
Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit, waarbij enkele scheuren in de naad aanwezig.
No longer availableDim. 33 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#260Een 18 kt geelgouden ketting met hanger Heilige Anthonius van Padua en aan achteraan een oude Rolls-Royce.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant Saint Anthony of Padua and on the back an old Rolls-Royce.No longer availableDim. 14,33 gEstimate: € 600 / 700 -
#684Een zwart gelakt design metalen frame, als wanddecoratie of kapstok.
A black lacquered design metal frame, suitable for wall decoration or coat rack.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#674Een lot bestaande uit een antieke keramische Lustreware kan en beker met handgeschilderde decoraties in een klassieke stijl.
A lot consisting of an antique ceramic Lustreware jug and cup with hand-painted decorations in a classic style.No longer availableDim. h 11,5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#417“Duafe”. Een Afrikaanse houten gesculpteerde kam met 3 figuren bovenop. Ghana.
"Duafe". An African wooden carved comb with 3 figures on top. From Ghana.No longer availableDim. 50 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#156Een postmodern design tafel met vierkant glazen blad en gebold glazen poten. Toegeschreven ontwerp aan Piero Lissoni voor Glas Italia.
A postmodern design table with a square glass top and curved glass legs. Attributed design to Piero Lissoni for Glas Italia.No longer availableDim. 77 x 150 x 150 cmEstimate: € 600 / 1200 -
#572Franklin Mint“Jardin D’Amour”. Een wandtapijt met bijhorende koperen stang door Marc Waymel voor Franklin Mint, made in France. 1987.
"Jardin D'Amour". A tapestry with accompanying copper rod by Marc Waymel for Franklin Mint, made in France. 1987.No longer availableDim. 93 x 117 cmEstimate: € 60 / 80 -
#576Een antiek houten bijzettafeltje in Empire stijl met rond blad en diverse bronzen elementen versierd.%
An antique wooden side table in Empire style decorated with a round top and various bronze elements.No longer availableDim. 77,5 x Ø 49 cmEstimate: € 150 / 250


