#664Een grote vintage schotel in aardewerk, een bloemmotief in bruintinten. Onderaan gemerkt op sticker ‘CFK’ en draagt een initiaal.
A large vintage earthenware platter, featuring a floral motif in shades of brown. Marked with a sticker 'CFK' and an initial at the bottom.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 45 / 60 -
#89Gérard RoosenPeriod: 1869 - 1935“Hoeve in Vlaanderen”. Een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan Gérard Roosen. Achteraan een studie van varkens.
"Farmhouse in Flanders." A painting, oil on panel, attributed to Gérard Roosen. Back view of a study of pigs.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#570Een 18 kt witgouden ring bezet met parel en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
An 18 kt white gold ring set with a pearl and diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 800 / 900 -
#426Een vintage bijzettafeltje in Hollywood Regency stijl op een massief koperen onderstel en met verschillende steensoorten ingelegd blad met de voorstelling van een fluitspeler gezeten onder een boom.
A vintage side table in Hollywood Regency style with a solid copper base and a tabletop inlaid with various types of stone depicting a flutist sitting under a tree.No longer availableDim. 51 x 29 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#578Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.
#390Een paar witgouden oorbellen bezet met twee centrale saffieren van 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of white gold earrings set with two central sapphires of 0.64 ct. each and diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 2,87 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#624Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Zittende dame”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting lady". A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 98 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#251Een koud gepolychromeerde kat met camera van brons.
A cold polychrome bronze cat with camera.No longer availableDim. 8 x 9 cmEstimate: € 120 / 140 -
#629Horace Narbeth RoyePeriod: 1906-2002Een lot van 5 ingekaderde vintage prints uit de bundel “Rhapsody in Colour by Roye”. Met verso gedicht. Uitgave door The Camera Studies Club, London, 1946.
A lot of 5 framed vintage prints from the collection "Rhapsody in Colour by Roye". With poem on verso. Published by The Camera Studies Club, London, 1946.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 60 / 90 -
#371MinoltaPeriod: 1976-1979Een lot van 4 vintage Minolta camera’s, bestaande uit een SR-1 in koffer met 5-tal lenzen en toebehoren, een SR-3 met lens, een X-300 met lens en een SRT-100X.
A lot of 4 vintage Minolta cameras, including an SR-1 in case with 5 lenses and accessories, an SR-3 with lens, an X-300 with lens, and an SRT-100X.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#513Een boudoir tapijt. Draagt een etiket met de vermelding "India Silk".
#229Nadine LundahlPeriod: °1958“Stilleven met kruik en lookbollen”. Een schilderij, olieverf op paneel, achteraan gesigneerd Nadine Lundahl en gedateerd 1982.
"Still Life with Jug and Garlic Bulbs". A painting, oil on panel, signed on the back by Nadine Lundahl and dated 1982.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120 / 180