#177Anna Eva Bergman“Composition”. Een kleurenlitho op papier, buiten de plaat gesigneerd Anna Eva Bergman, genummerd 22/50, uit 1958.
#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
#205Een gebeitste hoekkast met één deur, binnenin vier legplanken.
A stained corner cabinet with one door, inside four shelves.No longer availableDim. 203 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#71Een polychroom verguld houten wandarmatuur met mythisch vogelachtig wezen gesculpteerd en twee lichtpunten.
A polychrome gilt wooden wall sconce sculpted with a mythical bird-like creature and two light points.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#422Pilar Gonzalez“Portret Ridån”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Portrait with Curtain". A painting, oil on canvas. Signed and dated '82 at the bottom.No longer availableDim. 32x45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#140Een paar 18 kt roze gouden oorbellen bezet met twee centrale robijnen van samen 2,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 kt rose gold earrings set with two central rubies totaling 2.02 ct. and diamonds weighing approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#85Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
An old hall lamp with three flower-shaped glass shades. Circa 1900.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100 / 120 -
#150Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
A 22 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 2 ct, as well as sapphires, rubies, and emeralds totaling approximately 3.50 ct.No longer availableDim. 18,45 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#659Een gebeitste spiegel met een Régencestijl lijst, bovenaan versierd met een schelp.
A stained mirror with a Regency style frame, embellished with a shell at the top.No longer availableDim. 74 x44 cmEstimate: € 35 / 45 -
#285Een gepolychromeerd houten gesculpteerd paardenhoofd met teugels op sokkel.
A polychrome carved wooden horse head with reins on a base.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 80