#93Een 19e eeuwse sabel in zijn originele lederen schede met opschrift ‘Maske’. Vermoedelijk Frans.
A 19th-century saber in its original leather scabbard inscribed 'Maske'. Presumably French.No longer availableDim. l 94 cmEstimate: € 120 / 160 -
#315C. DevreesEen bronzen plaquette met opschrift L’aleule en gesigneerd C. Devrees.
A bronze plaque with the inscription L’aleule and signed C. Devrees.No longer availableDim. 26 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#59Alphonse Mora“Landschap met hoeves”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd A. Mora.
"Landscape with farms." A painting, oil on canvas. Signed A. Mora.No longer availableDim. 55 x 67.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#648“Toekan”. Een vogel van Murano glas.
#606Hager WiesnerEen lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.
#299“Hoeve aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"Farm by the Pond". A painting, oil on panel, signed illegibly.No longer availableDim. 36 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#215Een retro luchter met 10 lichtpunten en in glaspasta meerkleurig kelkvormige coupes.
A retro chandelier with 10 light points and multicolored goblet-shaped cups in glass paste.No longer availableDim. 100 x 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#181ReynoldsEen Franse hoorn, Reynolds Contempura, Abilene Texas. FE 12. Recent onderhouden en in werkende staat. In originele draagtas.
#34“Hoevezicht bij avondrood”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Verlinden.
"How view at sunset". A painting, oil on canvas, signed K. Verlinden.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#306Een set van 2 vintage barkrukken in rotan met een zwarte zitting in kunstleder.
A set of 2 vintage bar stools in rattan with a black seat in faux leather.No longer availableDim. h 75 x Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#682Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.