#382Jules De CortPeriod: 1918-1999“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Juul De Cort.
#463Twee antieke aardewerken kommen, naar de Song-dynastie.
#14“Ballonvaart”. Een print op paneel.
"Hot air balloon ride." A print on panel.No longer availableDim. 79 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#218Alberto Meda Alias, Italy“Highframe 40”. Een lot van 4 vintage gepolijst aluminium design armstoelen met zwart kunststoffen mesh zitting en rug. Ontwerp door Alberto Meda voor Alias, Italië.
"Highframe 40". A lot of 4 vintage polished aluminum design armchairs with black plastic mesh seat and back. Designed by Alberto Meda for Alias, Italy.No longer availableDim. 82 x 40 x 56 cmEstimate: € 400 / 600 -
#109M. Paulin“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#4“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
"How View". A painting, oil on canvas, signed indistinctly.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#183Val Saint LambertEen 48-delig Val Saint Lambert kristallen glasservies bestaande uit 12 waterglazen, 12 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen en 12 coupes waarvan één glas met schilferschade aan de rand. Toegevoegd 7 borrelglaasjes.
A 48-piece Val Saint Lambert crystal glass set consisting of 12 water glasses, 12 red wine glasses, 12 white wine glasses, and 12 coupes, one with flakes on the edge. Also includes 7 shot glasses.No longer availableDim. h 11 x Ø 10 cm (water)Estimate: € 250 / 350 -
#686Een oud handgeknoopt oosters tapijt met meerdere slijtagevlekken.
An old hand-knotted Oriental carpet with multiple signs of wear.No longer availableDim. 225 x 115 cmEstimate: € 60 / 80 -
#392Marie DevillersPeriod: 1928 - ....“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board, gesigneerd M. Devillers.
"Reclining nude". A painting, oil on board, signed M. Devillers.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#144Herman SelleslagsPeriod: °1938“Portret van Sir Paul McCartney, Hyde Park, Londen 1968”. Een foto op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.Sir Paul werd op 18 juni 82 jaar.
"Portrait of Sir Paul McCartney, Hyde Park, London 1968." A photo on paper, signed and titled at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 800 / 1200