#647Een houten Afrikaanse Djembé met gesculpteerde details. In stoffen draagzak.
A wooden African Djembe drum with sculpted details. In fabric carrying bag.No longer availableDim. H: 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#471“Zwijgend”. Een in aardewerk geglazuurd beeld. Vermoedelijk door Géo Martel, Dèsvres.
"Silent". A glazed earthenware sculpture. Presumably by Géo Martel, Dèsvres.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#210Een paar witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,81 ct.
A pair of white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.81 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#441Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogels en floraal decor. 19e eeuw.
A Chinese porcelain lidded vase with bird and floral decoration. 19th century.No longer availableDim. H: 40cmEstimate: € 120 / 180 -
#159Jacob Ruisdael“De Waterval”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
#590Een 18 kt witgouden ring bezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct.
An 18 kt white gold ring set with a total weight of approximately 0.85 ct.No longer availableDim. 3,27 gEstimate: € 900 / 1000 -
#84Claude WeisbuchPeriod: 1927-2014Een lot van 2 ingekaderde lithografien van Claude Weisbuch, genummerd 19/100 en 123/280.
#87Een gepatineerd eikenhouten klokomhulsel. Fijn houtsnijwerk met figuren, saters, adelaar bovenaan, zijdelings ramskoppen en bladeren. Enkele stukjes afgebroken.
A patinated oak clock case. Fine woodcarving with figures, satyrs, eagle on top, ram heads on the sides, and leaves. Some pieces broken off.No longer availableDim. 85 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#271"Fauno Danzante". Een gegoten, gepatineerd kunstbronzen beeld.
"Dancing Faun". A cast, patinated bronze art sculpture.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#178Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.
#177Anna Eva Bergman“Composition”. Een kleurenlitho op papier, buiten de plaat gesigneerd Anna Eva Bergman, genummerd 22/50, uit 1958.
#541Een langwerpig oosters handgeknoopt tapijt.
A rectangular oriental hand-knotted rug.No longer availableDim. 300 x 145 cmEstimate: € 120 / 180