Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeitste tafel op twee balusterpoten in verbinding.

Een gebeitste tafel op twee balusterpoten in verbinding.

Table peinte sur pieds balustres à entretoise.
Dim. 200 x 85 cm
SKU: 2306200592.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #592
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #462

    “Bader in een berglandschap”. Kleurkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    Baigneuse dans un paysage de montagne . Crayons de couleur sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 49 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #468

    Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.

    Une paire de lampes de table en bois doré avec anneaux en métal. Peut être montée sur l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #222

    Een barokke spiegel.

    Un miroir baroque.
    No longer available
    Dim. 70 x 58 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #374

    Een paar landschappen met vissers, olieverf op doek. XIXe eeuw. Eéntje met zeer kleine restauratie.

    Une paire de paysages de pêcheurs, huile sur toile. XIXème siècle. Un avec très petite restauration.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #791

    Een lot van vier antieke vogelkooitjes.

    Lot de quatre cages à oiseaux antiques.
    No longer available
    Dim. h: 22 - 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #187
    Georges Van der Straeten
    Period: 1856-1928

    “Meisje met kapmantel”. Een bronzen buste. Gesigneerd en met stempe van de ‘Société des Bronzes de Paris’.

    Fille au manteau à capuche . Un buste en bronze. Signé et tamponné par la Société des Bronzes de Paris .
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #469
    Benny Want

    “Het verleden voorbij”. Olieverf op paneel. Achteraan gesigneerd.

    Het verleden voorbij. Huile sur panneau. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #87
    Sindizell, Dresden

    “Dobbelend koppel met hondje”. Een groep van meerkleurig Saksisch porselein. Beschadiging aan het kantwerk achteraan.

    Couple jouant aux dés et un chien . Un groupe de porcelaine saxonne multicolore. Dommages à la dentelle à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #232

    Een paar kristallen siervazen in bruingepatineerde messingen voet.

    Une paire de vases décoratifs en cristal à base en laiton patiné marron.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #55

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 1,29 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #373

    Vier art nouveau voorwerpen. Twee theeglazen met verzilverde houders en geslepen glas, gemerkt WMF, een horlogehoudertje van brons, een schaaltje met personage.

    Quatre objets Art Nouveau. Deux verres à thé avec supports en métal argenté et verre taillé, marqués WMF, un support de montre en bronze, un bol au personnage.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #489
    Benny Want

    “De componist”; “De anatomie”; “Verdwaald” & “Oboe d’Amore”. Een reeks van vier olieverfschilderijen op paneel. Allen gesigneerd en gedateerd ‘84 & ‘86.

    Le Compositeur ; L'anatomie ; Perdu & Hautbois d'Amore . Une série de quatre peintures à l'huile sur panneau. Toutes signées et datées '84 & '86.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More