#68Lladro‘Scarecrow and the Lady’, een Lladro beeld, modelnr 5385 in originele verpakking.
#239‘Dorpsgezicht’, Schelle, 1943, olieverf op board gesigneerd, draagt handtekening links onder.
#218Een houten geploychromeerd Corpus Christi beeld. Armen manco. Eind 17e eeuws.
#394“Godendeemstering IV”. Een kleurenets op papier. Getiteld en buiten de plaat onleesbaar gesigneerd, genummerd 4/5.
#450Een zilveren broche met bladmotief en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct. Einde 19 eeuw.
#607Een gesculpteerd houten masker. Lega DRC.
A carved wooden mask. Lega DRC.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.50 ct. and with diamonds weighing approximately 0.40 ct. together.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#248“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
#111Bouret“De Herderin”. Bronzen beeld. Gesigneerd.
"The Shepherdess". Bronze sculpture. Signed.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 400 / 600