#596Een handgeknoopt wollen Turks tapijt.
A hand-knotted wool Turkish carpet.No longer availableDim. 14 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#675Een lot kristallen glazen.
#198Hergé“Kuifje en het Zwarte Goud”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55’’’. Goede staat.
“Tintin and the Black Gold”. hardcover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55'''. Good state.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#512“L’ange gardien”. Twee gekleurde XIXe eeuwse gravures. In fraaie vergulde kaders en achter glas.
#696Een klein handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
#428Quba, CongoEen masker van gebeeldhouwd hout op staander.
A carved wood mask on a stand.No longer availableDim. h 43 (73) cmEstimate: € 160 / 220 -
#585Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
A finely knotted Oriental wool carpet with a rose decoration.No longer availableDim. 214 x 135 cmEstimate: € 50 / 80