Other lots by Ecuador
-
#605Ecuador
Een kleurrijke schort bezet met kralen en fantasieparels.
Tablier très riche en couleurs orné de perles de fantaisie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#405Ecuador
Een lot handgemaakte tasjes van verschillende kleuren en afmetingen.
Lot de sacs à main de différentes couleurs et tailles.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#590Ecuador
“L’albatros des Galàpagos”. Een halssnoer met hanger en een broche van 925 ‰ zilver bezet met spondylus.
“L’Albatros des Galapagos”. Un collier et pendentif et un bracelet en argent 925‰ sertis de spondylus.No longer availableDim. 54,40 gEstimate: € 80/120 -
#670Ecuador
Een halssnoer van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.
Collier en spandylus taillé et aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#665Ecuador
Een halssnoer van 925 ‰ zilver met bijpassende oorbellen.
Collier en argent 925‰ aux boucles d’oreilles assorties.No longer availableDim. 67,26 gEstimate: € 60/100 -
#560Ecuador
Twee verschillende halssnoeren van zilver bezet met half edelstenen.
Deux colliers en argent sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#660Ecuador
Twee verschillende halssnoeren van zilver bezet met half edelstenen en spondylus.
Deux colliers en argent sertis de pierres semi-précieuses et de spondylus.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#440Ecuador
Twee verschillende halssnoeren van 925 ‰ zilver, één bezet met spondylus.
Deux colliers en argent 925‰, l’un serti de spondylus.No longer availableDim. 86,30 gEstimate: € 60/100 -
#510Ecuador
Drie verschillende kleuren hangers van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.
Trois pendentifs en spondylus taillé aux montures en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#495Ecuador
Drie verschillende kleuren hangers van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking en één zonder zilver.
Trois pendentifs en spondylus taillé serti en argent (un sans argent).No longer availableEstimate: € 80/120 -
#485Ecuador
Drie verschillende halssnoeren bezet met houten parels, zilveren bollen en keramiek en één hanger bezet met kikvorsen.
Trois colliers sertis de perles en bois, de boules en argent et de céramique et un pendentif décoré de grenouilles.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#515Ecuador
Twee halssnoeren van geslepen spondylusschelpen zonder slot, we voegen er twee doosjes losse schepjes en een grote schelp aan toe.
Deux colliers en spondylus taillé sans fermoir, nous ajoutons deux petites boîtes aux coquilles dépareillées et une grande coquille.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#505Ecuador
Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.
Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite à monture en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#460Ecuador
Een halssnoer van 925 ‰ zilver bezet met chrysopraas.
Collier en argent 925‰ serti de chrysoprase.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#465Ecuador
Een halssnoer met zilveren bollen bezet met granaat en amethist.
Collier aux boules en argent serti de grenat et d’améthyste.No longer availableEstimate: € 40/80
Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#65
Een wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
Canne à manche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#564
“Compositie in zwart-wit met palmbomen”. Olieverf op doek. Met inscriptie: “Vieira da Silva”.
“Composition en noir et blanc aux palmiers”. Huile sur toile. Avec inscription “Vieira da Silva”.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 220/280 -
#386
Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 211 x 59 cmEstimate: € 60/100 -
#568
“Staande Guanyin op schildpad”. Een beeld van monochroom wit porselein in de geest van de blancs de Chine.
Guanyin debout en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 220/240 -
#780
Een mahoniehouten ronde tafel op centrale driepoot.
Table ronde en acajou sur tripode central.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 100/160 -
#787Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Een lot van 72 albums in kleur.
“Suske en Wiske”. Lot de 72 albums en couleurs.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#526
Een ovale mahoniehouten tafel met vier gedraaide poten met vernauwingen. Vier extra poten en drie verlengstukken. Louis-Philippe.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés aux étranglements. Quatre pieds supplémentaires pour supporter trois allonges. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#122Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Clowns”. Aquarel op papier. Gesigneerd
“Clowns”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 52 cmEstimate: € 50/80 -
#339
“Zicht op een herenhuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d’une maison de maître”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 80/120 -
#54
Een serie van zeven zilveren lepeltjes en zes vorkjes.
Série de sept petites cuillères et six fourchettes en argent.No longer availableEstimate: € 65/75 -
#751
Een lot varia, bestaande uit drie reproducties van iconen, een Indonesisch masker en een Aziatisch houtsnijwerk.
Lot varié contenant trois reproductions d’icône, une masque indonésienne et une sculpture asiatique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#715Peru Cuzco
Een armband van 925 ‰ zilver.
Bracelet en argent 925‰.No longer availableDim. 93,23 gEstimate: € 80/150