Similar lots by type
-
#692
Een lange Kelim (één pand) met getrapt gülmotief.
Long kilim (un pan) au motif Gül en gradins.No longer availableDim. 369 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#732Kashgai
Een wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#772Shirvan
Een grote wollen Kelim (één pand).
Grand kilim en laine (un pan).No longer availableDim. 191 x 91 cmEstimate: € 100/120 -
#716
Een mooie grote Kelim met horizontale banen.
Beau et grand kilim aux pans horizontaux.No longer availableDim. 323 x 166 cmEstimate: € 120/200 -
#774
Een grote wollen Kelim.
grand kilim en laine.No longer availableDim. 432 x 160 cmEstimate: € 100/120 -
#448
Een maanvormige spiegel in een kader van gesculpteerd eikenhout in de vorm van een arend. Punt van het glas beschadigd.
Miroir en forme de lune dans un cadre en chêne sculpté en forme d’aigle. Le bout du verre accidenté.No longer availableDim. b: 38 cmEstimate: € 120/200 -
#526
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000/1400 -
#267
Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/120 -
#767Ideal
“Vibro-Massor”. Een wellnessmachine. Jaren ‘50.
“Vibro-Massor”. Machine de massage des années 50.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#571
Een Afrikaanse houten sculptuur in de vorm van een olifantstand. Grasslands, Kameroen.
Une sculpture en bois africain en forme de défense d’éléphant. Grasslands, Cameroun.No longer availableDim. l: 143 cmEstimate: € 200/300 -
#486
vier diverse wollen tapijtjes uit Afrika, Zuid-Amerika e.a.
Quatre petits tapis divers en laine de l’Afrique, Amérique du Sud e.a.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#127
Drie gebeeldhouwde houten devotiekruisen met iconen. Ethiopië. We voegen er twee perkamenten geïllustreerde tekstbladen bij.
Trois crucifix de dévotion en bois sculpté avec des icônes. Ethiopie. Nous ajoutons deux feuilles de texte sur parchemin.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40/60 -
#507
Een lot van vijf gelakte metalen kandelaars. Peru.
Lot de cinq candélabres en métal laqué. Pérou.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#709
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Kilim ancien au médaillon central.No longer availableDim. 190 x 171 cmEstimate: € 100/120 -
#494
“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.No longer availableDim. 97 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#411
Een doosje en een handschoenkastje van zwartgelakt hout. Het deksel telkens met schildpad en messingen inlegwerk.
Petite boîte et boîte à gants en bois noirci. Les couvercles incrustés d’écaille et de laiton.No longer availableDim. h: 9 cm (corpus)Estimate: € 50/60 -
#726Beloutj
Een grote Kelim met horizontale banen.
Grand kilim aux pans horizontaux.No longer availableDim. 307 x 200 cmEstimate: € 120/200 -
#762
Een antieke Kelim (één pand) met ruitmotief.
Kilim ancien (un pan) au motif de losanges.No longer availableDim. 310 x 82 cmEstimate: € 100/120 -
#466
Een Kelim met horizontale banen.
Kilim aux pans horizontaux.No longer availableDim. 285 x 152 cmEstimate: € 120/200 -
#733
Een grote Kelim.
Grand kilim.No longer availableDim. 280 x 172 cmEstimate: € 120/200 -
#744
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Kilim ancien au médaillon central.No longer availableDim. 157 x 116 cmEstimate: € 100/120 -
#413
Twee verschillende handschoenkastjes van gefineerd en zwartgelakt hout, het deksel telkens versierd met messingen inlegwerk.
Deux boîtes à gants en bois de placage et noirci, le couvercle décoré de laiton incrusté.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#476Beloutj
Twee dubbele en een enkele kameeltas.
Deux doubles et un simple sac de chameau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#558
Een achthoekige Chinese dekseldoos van gepolychromeerd hout, het deksel versierd met een draak.
Une boîte à couvercle en forme octogonal en bois polychrome avec le couvercle décor dragon.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#433Limoges
Doosje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Petite boîte en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 17 cmEstimate: € 20/25 -
#803
Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#230
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,70 ct. en een amethist van ± 10 ct.
Un pendentif en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 4,70 ct. et une améthyste ayant un poids de +- 10 ct.No longer availableDim. 12,52 gEstimate: € 4000/5000 -
#311
Twee oude parasols van wit en zwart kant een paar zwarte veren en een zijden stola met borduurwerk.
Deux ombrelles en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#288
Een Madonna met Kind van gebeeldhouwd eikenhout. Gotische stijl, einde XIXde eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en chêne sculpté de style gothique. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. H. 55,5 cmEstimate: € 100/120 -
#104Gilbert Baetslé
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#383
Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motief voor twaalf personen, inclusief vis- en serveerbestek. Enkele stuks manco.
Couvert en métal argenté de style Louis XV pour 12 personnes, y inclus un couvert à poisson et de service. Quelques pièces manquantes.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#7
Een grote en een kleine glazen stolp met houten sokkel.
Un grand et un plus petit globe au socle en bois.No longer availableDim. h: 50 & 45 cmEstimate: € 40/50 -
#83
Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een adelaar bij haar kuikens.
Tirelire en fonte polychrome représentant un aigle et ses petits sur son nid.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/70 -
#637
Een paar miniatuur armstoeltjes met bijhorend tafeltje van monochroom wit porselein, versierd met een polychrome bloem.
Deux fauteuils et une table miniatures en porcelaine monochrome blanche, décoration de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 180/220 -
#333
Een zittende hond van bruingepatineerd brons op een sokkel van beige marmer.
Une statue en bronze patiné représentant un chien assis, sur socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/100 -
#437
Grote vaas van Booms glas. Gesigneerd F. Merlin.
Grand vase en verre de Boom signé F. Merlin.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50/80