Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebronseerde mannelijke torso .
Een gebronseerde mannelijke torso .

Een gebronzeerde mannelijke torso .

A bronzed male torso.
Dim. h 27,5 cm
SKU: 2305230541.
Category: Beeld.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #541
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #463

    “Usnisavijaya”. Een bronzen beeld van een 8 armig, Boeddhistische godheid met 3 gezichten, gezeten op een dubbele lotus.

    Usnisavijaya. A bronze sculpture of an 8-armed, Buddhist deity with 3 faces.
    No longer available
    Dim. 36 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #487

    Een Afrikaans beeld op metalen sokkeltje van de Idoma stam uit Nigeria voorstellende een zwangere vrouw.

    An African statue on a metal pedestal from the Idoma tribe of Nigeria depicting a pregnant woman.
    No longer available
    Dim. 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #616

    Een wit en zwart marmeren zuil.

    Column in white and black marble.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø28cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #238
    Raymond Candries

    Een gesculpteerd mahoniehouten beeld van Maria in gewaad met slang. Achteraan gesigneerd “Candries Raymond 22-11-77”.

    A carved mahogany statue of a Holy Mary in a robe with a snake. Signed on the back "Candries Raymond 22-11-77".
    No longer available
    Dim. 59cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #171

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #133
    H Luppens, Bertini

    Een zwart marmeren schouwklok gemerkt “H Luppens Bruxelles”, met bronzen beeld van Johannes de Evangelist in gewaad met boek en adelaar, gesigneerd “Bertini”.

    A black marble mantel clock marked "H Luppens Bruxelles", with a bronze sculpted statue of John the Evangelist in robes with a book and eagle, signed "Bertini".
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #191

    “Twee Panters”. Een bronzen beeld van twee panters in lijn.

    "Two Panthers". A bronze sculpture of two panthers in line.
    No longer available
    Dim. 24 x 85cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #127
    Joseph D’Aste

    “Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.

    “Fête aux village”. A gilded bronze sculpture on a stone base. Titled and signed "JDAste".
    No longer available
    Dim. 44 x 57cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #141

    Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.

    A bronze sculpture of a panther on a marble base.
    No longer available
    Dim. 16 x 42cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #547

    Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.

    A pair of Chinese porcelain figurines, unglazed.
    No longer available
    Dim. 19cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #477

    Een Afrikaans masker van de Dan stam uit Zuid Liberia, vroeg XXste eeuws.

    An African mask of the Dan tribe of South Liberia, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #131

    “Pseudo-Seneca”. Een bronzen buste op marmeren sokkel.

    "Pseudo Seneca". A bronze bust on a marble base.
    No longer available
    Dim. 46 x 25cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #473

    “Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, gesigneerd “Milo”.

    "Female Figure". A modern bronze sculpture on a black marble base, signed "Milo".
    No longer available
    Dim. 39 x 22cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #203
    Secondo

    Een bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.

    A bronze sculpture of a bird on a marble base. Signed "Secondo".
    No longer available
    Dim. 36 x 43cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1
    Henri Emile Adrien Trodoux
    Period: 1815-1881

    Een bronzen beeldje van een patrijs. Onderaan gesigneerd.

    A bronze figurine of a partridge. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 16 x 20cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #138
    Felix Pardo Tavera

    Een bronzen beeldje getiteld “C’est Mi !.. (Berck S/Mer), getekend F. P. de Tavera 85, 1890.

    A bronze statue entitled “C'est Mi !.. (Berck S/Mer), signed FP de Tavera 85, 1890.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #278
    Rik Delrue Royal Boch

    “Fast Affection Bear”. Een beeld in keramiek, gemerkt “Royal Boch”, ontwerp Rik Delrue.

    “Fast Affection Bear”. A sculpture in ceramic, marked "Royal Boch", design Rik Delrue.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #201
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een Art Deco uit albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.

    An Art Deco bust sculpted from alabaster. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 31 x 27cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #491
    Betty Wachsstock

    Een bronzen beeld van 2 dames rug tegen rug zittend en gesigneerd B. Wachsstoch ‘89 , 3/7 .

    A bronze sculpture of 2 ladies sitting back to back and signed B. Wachsstoch '89, 3/7.
    No longer available
    Dim. 22 x 51 x 25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #181

    Een paar bronzen panters als boeksteunen.

    A pair of bronze sculpted panthers as bookends.
    No longer available
    Dim. 21 x 18cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #548

    Een Art-Deco asbak in zwart marmer met daarop een beeldje van een bronzen hond.

    An Art-Deco ashtray in black marble with a statuette of a bronze dog on top.
    No longer available
    Dim. 14 x 25 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #603
    Hutschenreuther

    Een beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .

    A statue of 2 swans in porcelain marked Hutschenreuther.
    No longer available
    Dim. 35 x 33 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #218

    Christus aan het kruis, bronzen beeldje in ovale kader, fluwelen bekleding. XIXde eeuw.

    Crucified Christ. Bronze figure on an oval frame. Red velvet background. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h 27 cm x b 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #690

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #235

    Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.

    A rustic side chair with turned legs with cross connection. XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. H.86 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #543

    Een Chinees porseleinen rode vaas.

    A Chinese porcelain red sang de boeuf vase.
    No longer available
    Dim. 31 x Ø22cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #17
    Sèvres

    Een paar karaffen en bijpassende glazen van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    A pair of decanters and matching glasses in colorless crystal. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 20,5 & 9,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #456

    Een mahoniehouten opklapbaar kaarttafeltje met vilten cirkel op het tafelblad. En met gedraaide poot gesteund op 3 gesculpteerde leeuwenpoten.

    A mahogany folding card table with felt circle on the table top. And with turned leg supported on 3 sculpted lion's feet.
    No longer available
    Dim. 78 x 40 x 20(+20)cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #251

    Een Tiffany tafellamp uit de jaren 60 met het decor van een pruimenboom in glas en lood.

    A 1960s Tiffany table lamp with a plum tree decor in stained glass.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #290
    Christofle Paris.

    Een groot wit tafelkleed, gereinigd en 12 bijpassende niet gebruikte servetten.

    A large white tablecloth, cleaned and 12 matching unused napkins.
    No longer available
    Dim. 280 x 140 cm en 47 x 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #515
    Noverdy, France

    Een Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.

    An Art Deco glass paste chandelier with 4 light points, signed Noverdy France.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #606

    Een grote moderne salontafel met rieten tablet.

    A large coffee table with wicker top.
    No longer available
    Dim. 34 x 150 x 110cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #150

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    An 18 carat white gold ring set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #538

    Een cloisonné dekselvaas met dierlijke figuren in het decor. Deukje in zijkant. Onderaan gemerkt.

    A cloisonné lidded vase with animal figures in the decor. Dent in side. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x Ø23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434
    Dordevic Miodrag

    “Lijnenspel.” Litho, genummerd 14/60. Buiten de plaat gesigneerd. Bijgevoegd attest Kunstgalerij Antoon van Dyck (12/1983).

    “Line art.” Lithograph, numbered 14/60. Signed outside the plate. Attached certificate Art Gallery Antoon van Dyck (12/1983).
    No longer available
    Dim. 50 x 72 cm
    Estimate: € 60 / 140
  • #337

    Een lot van vintage schalen en vazen waarvan 3 in Murano glaspasta en een groen glazen vaas gestickerd Seda Sweden .

    A lot of vintage bowls and vases of which 3 in Murano glass paste and a green glass vase stickered Seda Sweden.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More