Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gedeelte eetservies met een veelkleurig floraal decor met o.m. klimrozen, geïnspireerd op Japanse voorbeelden. Gemerkt onderaan, patentnummer 84746. Omstreeks 1900. Soepterrine met presenteerschaal, 2 ovale terrines met onderschotels, 2 taartschotels op voet, 2 ronde schotels en 2 ovale schotels, een slakom, 1 sauskom, 25 platte borden, 12 dessertborden, 12 diepe borden, 4 broodschaaltjes, 4 schotels op lage voet.
Een gedeelte eetservies met een veelkleurig floraal decor met o.m. klimrozen, geïnspireerd op Japanse voorbeelden. Gemerkt onderaan, patentnummer 84746. Omstreeks 1900. Soepterrine met presenteerschaal, 2 ovale terrines met onderschotels, 2 taartschotels op voet, 2 ronde schotels en 2 ovale schotels, een slakom, 1 sauskom, 25 platte borden, 12 dessertborden, 12 diepe borden, 4 broodschaaltjes, 4 schotels op lage voet.
Een gedeelte eetservies met een veelkleurig floraal decor met o.m. klimrozen, geïnspireerd op Japanse voorbeelden. Gemerkt onderaan, patentnummer 84746. Omstreeks 1900. Soepterrine met presenteerschaal, 2 ovale terrines met onderschotels, 2 taartschotels op voet, 2 ronde schotels en 2 ovale schotels, een slakom, 1 sauskom, 25 platte borden, 12 dessertborden, 12 diepe borden, 4 broodschaaltjes, 4 schotels op lage voet.
Een gedeelte eetservies met een veelkleurig floraal decor met o.m. klimrozen, geïnspireerd op Japanse voorbeelden. Gemerkt onderaan, patentnummer 84746. Omstreeks 1900. Soepterrine met presenteerschaal, 2 ovale terrines met onderschotels, 2 taartschotels op voet, 2 ronde schotels en 2 ovale schotels, een slakom, 1 sauskom, 25 platte borden, 12 dessertborden, 12 diepe borden, 4 broodschaaltjes, 4 schotels op lage voet.
Chatsworth & Sons

Een gedeelte eetservies met een veelkleurig floraal decor met o.m. klimrozen, geïnspireerd op Japanse voorbeelden. Gemerkt onderaan, patentnummer 84746. Omstreeks 1900. Soepterrine met presenteerschaal, 2 ovale terrines met onderschotels, 2 taartschotels op voet, 2 ronde schotels en 2 ovale schotels, een slakom, 1 sauskom, 25 platte borden, 12 dessertborden, 12 diepe borden, 4 broodschaaltjes, 4 schotels op lage voet.

A part of a dining set with a multicolored floral decoration including climbing roses, inspired by Japanese examples. Marked at the bottom, patent number 84746. Around 1900. Consisting of a soup tureen with a serving dish, 2 oval terrines with underplates, 2 cake dishes on foot, 2 round dishes and 2 oval dishes, a salad bowl, 1 gravy boat, 25 dinner plates, 12 dessert plates, 12 soup bowls, 4 bread plates, and 4 dishes on low foot.
SKU: 2908230528.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #528
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #86

    Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.

    A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.
    No longer available
    Dim. 96 x 50 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #575

    Een bruidskoffer in notelaar met vakjes voor sieraden en goudstukken genaamd “carsonie” afkomstig van Noord - Italie. 17 de eeuws. Met certificaat.

    A bridal chest in walnut with compartments for jewelry and gold coins called "carsonie" originating from Northern Italy. 17th century. With certificate.
    No longer available
    Dim. 123x55x54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #59
    R. Delhaye van Antwerpen

    “Herfstlandschap met bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder en achteraan.

    "Autumn Landscape with Forest Stream". Oil on canvas. Signed bottom left and on the back.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #51

    Een set van 2 verguld bronzen haardijzers met de voorstelling van hofdames .

    A set of 2 gilded bronze hearth irons depicting courtly ladies.
    No longer available
    Dim. h37 x l 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #377

    Kruisbeeld van gedraaid perenhout, met benen versierigen onderaan en met een zilveren corpus. Kleine manco’s.

    Crucifix made of twisted pearwood, with bone decorations at the bottom and a silver corpus. Small imperfections.
    No longer available
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #346

    Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.

    Venetian glass chandelier with 5 arms.
    No longer available
    Dim. h 70 x Ø 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #533

    Een Japanse houtsnede met de voorstelling van een vogel, ‘Skylark an Flower’, Kono Bairei, 1844-1895.

    A Japanese woodcut print depicting a bird, 'Skylark and Flower', by Kono Bairei, 1844-1895.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een mandje op voet van massief zilver, ajour gewerkt en met een druivenrankenmotief. Duitse keuren, 800/1000.

    A basket on a foot made of solid silver, worked in openwork and decorated with a grapevine motif. German hallmarks, 800/1000.
    No longer available
    Dim. H. 15, Ø 21 cm 460 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #142
    Paul Geissler

    “Gemüsefrau”. Een ets op papier, met opschrift buiten de plaat "Original Radierung von Prof. Paul Geissler".

    "Gemüsefrau" translates to "Vegetable Woman" in English. It refers to an etching on paper, with the inscription outside the plate stating "Original etching by Prof. Paul Geissler."
    No longer available
    Dim. 35 x 25
    Estimate: € 200 / 300
  • #706

    Een gevlochten rieten opbergkoffer.

    A woven wicker storage trunk.
    No longer available
    Dim. 105 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #659
    Médard II Tytgat

    “Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd 1942.

    "Girls' portrait." Oil on canvas. Signed, dated 1942.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #623

    Een gedeeltelijk wit met licht blauwe rand porseleinen eetservies. Waaronder: 24 platte en 12 diepe borden, 5 onderschotels van verschillende grote, 1 sauskom, 1 dekselpot, 8 koffiekopjes en 11 onderschoteltjes, melk en suikerpot en 24 dessertborden. Er zijn hier en daar kleine schilfertjes en 1 reserve deksel.

    A partially white with light blue rim porcelain dinner set. Including: 24 flat plates and 12 deep plates, 5 different-sized saucers, 1 gravy boat, 1 lidded pot, 8 coffee cups and 11 saucers, milk and sugar pot, and 24 dessert plates. There are some small chips here and there and 1 spare lid.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More