#10Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
A 9 carat rose gold thimble.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 40 / 60 -
#290Een 18 ct witgouden ring bezet met een parel.
#336Een lot van 3 soortgelijke houten nachtkastjes met verschillende hoogte.
#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120 -
#522Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#68Rode Pelikaan Ambal Metal de DuffelEen groot cilindervormige koffie doos met opschrift “Café Torréfié” & “Le Pélican Rouge”. Gemerkt “Ambal Metal de Duffel”.
A large cylindrical coffee tin with the inscription "Café Torréfié" & "Le Pélican Rouge". Marked "Ambal Metal de Duffel".No longer availableDim. 50 x Ø31cmEstimate: € 60 / 80 -
#14“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met vermoedelijk opschrift “Moortgat”.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Backside with presumably inscription "Moortgat."No longer availableDim. 32 x 36cmEstimate: € 35 / 70 -
#376Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
An oak commode with three drawers. The top keyhole uncovered.No longer availableDim. 75 x 99 x 44cmEstimate: € 25 / 50