#15Een groot lot glas en kristallen likeurglaasjes in diverse vorm en formaat. 95 stuks.
A large lot of glass and crystal liqueur glasses in various shapes and sizes. 95 pieces.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
#447Een beeld van een ezel uit de tweede helft van de vorige eeuw, onderaan gemerkt ‘Italy’.
#225Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#48Christofle, FranceTwaalf kreefthaakjes, twaalf koffielepeltjes en een serveerlepel van verzilverd metaal. Gemerkt en in oorspronkelijke doosjes
#104Albert van Dyck“Landschap Schilde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met label gemerkt.
#16Een houten telefoonmeubel met 1 schuiflade en magazinehouders onderaan.
#657Een lot van 6 polychrome wijwatervaten.
A lot of 6 polychrome holy water fonts.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#536BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#555Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.
A chest-on-chest with 3 drawers at the bottom and 6 at the top.No longer availableDim. 170 x 103 x 52cmEstimate: € 200 / 300