#164Jules Jacques Boulez
“Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#94Pablo Picasso
‘Picador, femme et cheval’, een linosnede van de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#413
Een terracotta beeld van een Boeddha hoofd.
#629
Een lot van 3 brons gegoten beeldpanelen met Afrikaanse figuren in het reliëf,
#491
Een modern bronzen beeld van een knielende figuur naar Oswald Herzog.
#569Kashgai
#337
Beeld van kunststof op glas, de achterkant van een naakte dame.
#421
A Chinese bronze sculpted vase with chicken heads, birds, and flowers in relief.No longer availableDim. 39cmEstimate: € 75 / 125 -
#98Lladro
‘Flowers for sale’, een Lladro beeld, modelnr 5537 in originele verpakking. Het boeketje bloemen in het hand van het meisje is afgebroken/ontbreekt.
'Flowers for sale', a Lladro figurine, model number 5537 in original packaging. The bouquet of flowers in the hand of the girl is broken/missing.No longer availableDim. H: 32cmEstimate: € 80 / 120 -
#566
Een eikenhouten commode met 3 laden.
#595Glamor
Een vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#398Max Verboeket
Een set van 2 vintage glaspasta vazen gesigneerd Max Verboeket, Maastricht en beide genummerd.
A set of 2 vintage glass paste vases signed Max Verboeket, Maastricht and both numbered.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 80 / 120