Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
Sellmann, Weiden

Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.

A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.
SKU: 2410230693.
Auction day: 25 October 2023 19:00
Catalogue #693
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #549
    Merkelbach and Wick

    Een Duits aardewerken schenkkruik. Kobalt blauw met diverse figuur taferelen in het reliëf en gezicht met baard aan de teut. Westerwald steengoed, 19e eeuws.

    A German earthenware pitcher. Cobalt blue with various figural scenes in relief and a bearded face on the spout. Westerwald stoneware, 19th century.
    No longer available
    Dim. 60 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459
    Jan Cobbaert
    Period: 1909-1995

    “Abstract figuur”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd.

    "Abstract figure". Lithograph on paper, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 43 x 34cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #542

    Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.

    A 19th century Boulle cartel clock with matching console, marked Breuer Liege, with gilded and brass ornaments. The pendulum is missing and the numbers 12 and 60 have been restored.
    No longer available
    Dim. 55 x29 x 13 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #496
    Kashan

    Een Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.

    An Iranian hand-knotted Kashan carpet with geometric patterns.
    No longer available
    Dim. 247 x 360cm
    Estimate: € 375 / 425
  • #395

    ‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.

    'Expo chair', a vintage molded chair in brown imitation leather on wooden legs.
    No longer available
    Dim. 72 x 62 x 62 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #179
    Victor Dolphyn

    “Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Village landscape". A painting, oil paint on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 79 x 103cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #467

    Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.

    A Chinese cloisonné egg with raised floral decoration. On a wooden base.
    No longer available
    Dim. 29 x Ø16cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #371

    Een vaas van meerkleurig glas.

    A vase made of multicolored glass.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #577
    -

    Een Chinese crackleware theepot met gebroken wit glazuur in de vorm van een pompoen.

    A Chinese crackleware teapot with off-white glaze in the shape of a pumpkin.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #76

    Een whitewashed houten vitrinekast met deur en 2 niveau’s.

    A whitewashed wooden display cabinet with door and 2 levels.
    No longer available
    Dim. 107 x 60 x 60cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #73
    Moreau

    “Amor op pad.” Zamak op houten sokkel, draagt handtekening.

    "Amor on the move." Zamak on wooden pedestal, bears signature.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #550

    Een 18 kt geelgouden broche bezet met een grote citrine van +- 15 ct.

    An 18 kt yellow gold brooch set with a large citrine of approximately 15 ct.
    No longer available
    Dim. 14,50 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More