Similar lots by type
-
#279
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 35/45 -
#728
Een pique-fleurs van gesatineerd glas met classicistische damesfiguren in reliëf.
Un pique-fleurs en verre, figures de dames dans le décor en relief.No longer availableDim. h:16 cmEstimate: € 60/80 -
#319
Een lotelingenstok van groen Italiaans glas met opliggende witte en blauwe lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes blanches et bleues par dessus, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 50/60 -
#384
Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.
Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.No longer availableDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 20/30 -
#339
Een lotelingenstok van blauw Italiaans glas met een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne blanche superposée, torsadée. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 40/50 -
#253
Een Italiaanse lotelingenstok van getorst groen en wit glas. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre torsadé vert et blanc. Vers 1900.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40/50 -
#121
Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode lijnen op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges sur fond doré. vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 150/200 -
#294
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe, groene, zwarte en witte opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne torsadée en verre avec des lignes bleues, vertes, noires et blanches. Vers 1900.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 35/45 -
#647
Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.
Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80/120 -
#329
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en zwarte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes bleues et noires superposées, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 35/45 -
#379
Een geribde karaf van geblazen glas met een eendenbekmontuur van verzilverd metaal in art nouveaustijl. Binnenin met stop. XIXe eeuw.
Une carafe en verre soufflé avec monture de col canard dans le style art nouveau. Avec bouchon intérieur. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#349
Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 35/45 -
#388Murano
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#304
Een lotelingenstok van Italiaans glas met een rode lijn binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne rouge à l’intérieur et un ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 40/50 -
#773
Een reeks van tien konische glazen met geslepen decor in de stijl van de jaren ‘20.
Suite de dix verres coniques avec un décor gravé dans un style des années ‘20.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#248
Een paar Boomse vazen op voet, versierd met een handgeschilderd decor van lelies.
Deux vases de Boom sur pied, décor de fleurs de lys peint à la main.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#793
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#263
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges à l’intérieur. Vers 1900.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 35/45 -
#16
Een glazen gebakschotel op voet met een gesatineerd decor van fruit.
Un plat à tarte sur pied en verre satiné, décor de fruits.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 20/24 -
#273
Een Italiaans glazen lotelingenstok met blauwe lijnen binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes bleues à l’intérieur et une ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 35/45 -
#747
Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60/80 -
#287
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin en witte, bruine en groene opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges à l’intérieur et des lignes blanches, brunes et vertes par dessus, torsadées. Vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 40/50 -
#131
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en blauwe lijnen binnenin op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrits en verre italien avec des lignes rouges et bleues sur fond doré. Vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 50/60 -
#777
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#774Val St. Lambert
Een karaf met zes borreltjes van geslepen kleurloos kristal met mauve vlakken.
Une carafe et six petits verres en cristal taillé à surfaces mauves.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40/60 -
#282P. Kielsing
“Bijbels tafereel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1864.
”Scène biblique”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1864.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 80/120 -
#395
Een halssnoer van verschillende lengtes koraal.
Colliers de corail de différentes longueurs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#464Ludo LaaglandPeriod: 1923 - 2006
“Moeder en kind”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 41 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#376
Drie stoelen, waarbij twee in regencestijl met rieten zit en één in regencystijl
Trois chaises, dont deux dans le style Régence avec assises en paille, et une de style Régency.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#208
Een baardmankruik van steengoed.
Une cruche dite baardman en grès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250/300 -
#778May Claerhout
Een plaquette van terracotta met een afbeelding van Brabo en het wapenschild van Antwerpen. Gesigneerd. Hand gerestaureerd.
Plaquette en terre cuite représentant Brabo et l’écusson d’Anvers. Signée.No longer availableDim. 47 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#442Georges AglanePeriod: 1912 - 2004
“Dance macabre”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/100 buiten de plaat.
”Dance macabre”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/100 hors planche.No longer availableDim. 12 x 18,5 cmEstimate: € 20/30 -
#352A. Bankes
“Zicht op een Parijse boulevard”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vue sur un boulevard parisien”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#475
Een centraal-Afrikaans antropomorf snaarinstrument van hout.
Un instrument à cordes venant de l’Afrique Centrale en bois.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 120/200 -
#39
Drie oude prenten, waarbij een oude gravure van het Kasteel van Liedekerke.
Trois images anciennes, dont une gravure du Château de Liedekerke.No longer availableDim. 17 x 24,5 cmEstimate: € 60/80 -
#187Conrad HoffPeriod: 1816 - 1883
“Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 34 cmEstimate: € 360/400