Similar lots by type
-
#248
Een paar Boomse vazen op voet, versierd met een handgeschilderd decor van lelies.
Deux vases de Boom sur pied, décor de fleurs de lys peint à la main.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#379
Een geribde karaf van geblazen glas met een eendenbekmontuur van verzilverd metaal in art nouveaustijl. Binnenin met stop. XIXe eeuw.
Une carafe en verre soufflé avec monture de col canard dans le style art nouveau. Avec bouchon intérieur. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#388Murano
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#253
Een Italiaanse lotelingenstok van getorst groen en wit glas. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre torsadé vert et blanc. Vers 1900.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40/50 -
#131
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en blauwe lijnen binnenin op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrits en verre italien avec des lignes rouges et bleues sur fond doré. Vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 50/60 -
#788
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.
Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#263
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges à l’intérieur. Vers 1900.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 35/45 -
#647
Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.
Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80/120 -
#329
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en zwarte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes bleues et noires superposées, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 35/45 -
#773
Een reeks van tien konische glazen met geslepen decor in de stijl van de jaren ‘20.
Suite de dix verres coniques avec un décor gravé dans un style des années ‘20.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#747
Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60/80 -
#349
Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 35/45 -
#16
Een glazen gebakschotel op voet met een gesatineerd decor van fruit.
Un plat à tarte sur pied en verre satiné, décor de fruits.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 20/24 -
#728
Een pique-fleurs van gesatineerd glas met classicistische damesfiguren in reliëf.
Un pique-fleurs en verre, figures de dames dans le décor en relief.No longer availableDim. h:16 cmEstimate: € 60/80 -
#339
Een lotelingenstok van blauw Italiaans glas met een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne blanche superposée, torsadée. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 40/50 -
#273
Een Italiaans glazen lotelingenstok met blauwe lijnen binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes bleues à l’intérieur et une ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 35/45 -
#294
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe, groene, zwarte en witte opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne torsadée en verre avec des lignes bleues, vertes, noires et blanches. Vers 1900.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 35/45 -
#287
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin en witte, bruine en groene opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges à l’intérieur et des lignes blanches, brunes et vertes par dessus, torsadées. Vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 40/50 -
#304
Een lotelingenstok van Italiaans glas met een rode lijn binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne rouge à l’intérieur et un ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 40/50 -
#319
Een lotelingenstok van groen Italiaans glas met opliggende witte en blauwe lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes blanches et bleues par dessus, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 50/60 -
#777
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#384
Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.
Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.No longer availableDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 20/30 -
#279
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 35/45 -
#121
Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode lijnen op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges sur fond doré. vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#416
Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.
Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.No longer availableDim. 73 x 46 x 30 cmEstimate: € 20/25 -
#505
Een Afrikaans helmmasker van gepolychromeerd hout, bovenaan getooid met een vogel.
Un masque casque africain, décoration d’un oiseau au dessus. Bois polychrome.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/180 -
#413
Een naturalistisch weergegeven vissersmand met een krab en garnalen. Chinees werk.
Un panier de pêcheur à la décoration de crabe et crevettes. Travail chinois.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 100/120 -
#586
Een sobere garderobe met twee gevitreerde deuren.
Une garde-robe sobre à deux portes vitrées.No longer availableDim. 205 x 138 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#345
Een paar grote en kleine 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Une paire de grandes et petites boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,08 gEstimate: € 200/300 -
#144
Een vergulde spiegel in barokke stijl.
Un miroir avec dorures, style Baroque.No longer availableDim. 121 x 73 cmEstimate: € 120/200 -
#695
Drie gebeeldhouwde stoelen en een armstoel in renaissancestijl met gecanneerde rug en zit.
Trois chaises et un fauteuil sculptés, style Renaissance, les dos et sièges cannés.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 40/50 -
#257
“Bizon”. Een beeld van terracotta. Begin XXe eeuw.
”Bison”. Une statue en terre cuite.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 120/140 -
#696
Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.
Table gateleg ovale en chêne aux pieds torsadés. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 120/200 -
#531
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van personages in een bloemendtuin en het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine polychrome et dorée, décor de personnages dans un jardin de fleurs, le couvercle surmonté d’un chien Pho. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/180 -
#301
Een retro bureaulamp van metaal.
Une lampe de bureau en métal. Retro.No longer availableDim. h:65 cmEstimate: € 80/100 -
#808
Een bongoschedel, gemonteerd op een houden muurplaquette.
Un crâne de Bongo, monté sur une plaquette murale en bois.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 100/150