Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gedraaid houten theetafeltje met een messingen blad, versierd met een gegraveerd drakendecor.

Een gedraaid houten theetafeltje met een messingen blad, versierd met een gegraveerd drakendecor.

Table à thé en bois tourné à tablette en laiton décoré de dragons gravés.
Dim. H:67cm
SKU: 2903220700.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #700
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #76

    Een verguld houten zuiltje in barokke stijl met marmeren blaadje.

    Colonne en bois doré de style baroque avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 99 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 375 x 275 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #598

    Een paar geborsteld messingen lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampe en laiton brossé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #699
    Goebel, Germany

    Een peper- en een zoutvaatje, een schaaltje en een zandloper van meerkleurig biscuit, versierd met paters. Onderaan gemerkt.

    Une salière et une poivrière, un bol et un sablier en biscuit multicolore, à décor de moines. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H: 6-8cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #405

    Een opengewerkt en gesculpteerd Chinees wandreliëf van rood en verguld hout met personages, bloemen en vogels.

    Un bas-relief mural chinois ajouré et sculpté en bois rouge et doré représentant des personnages, des fleurs et des oiseaux.
    No longer available
    Dim. 62 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #315

    Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.

    Une paire de vases en verre de Boom à décor de roses peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #346

    Een paar mahoniehouten armstoelen in Victoriaanse stijl.

    Une paire de fauteuils en acajou de style victorien.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #313
    Royal Motor Clock

    Een antiek messingen klokje.

    Une horloge en laiton antique.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #135
    Maurice Jansegers
    Period: 1903 - 1989

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.

    Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #586

    Een handgeknoopt Perzisch Hamadantapijtje.

    Un tapis hamadan persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 300 x 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #662
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Zicht op de Groenplaats”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Vue de la Groenplaats". Une gravure en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #141

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van gevleugelde sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur des socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 260 / 300
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More