Other lots in this auction
-
#409
“Portret van een kleuter.” Inkt op papier. Draagt monogram J.S.
"Portrait d'un bambin." Encre sur papier. Porte un monogramme JS.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 80/120 -
#421
Een Mexicaanse fautsoen met benen handgreep en pommel in de vorm van een arendskop.
Sabre mexicain à manche en os et pommeau en forme de tête d'aigle.No longer availableDim. L:73cmEstimate: € 100/120 -
#99Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 67 cmEstimate: € 100/120 -
#340Il Bisonte
Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#3
Een lot munten waaronder drie van 250 frank. Boudewijn van 835 ‰ en één van 150 jaar onafhankelijkheid Belgie van 510 ‰. We voegen er een aantal Deutse marken en munten en postzegels uit de hele wereld aan toe.
Lot de pièces dont trois de 250 FB, Baudouin de 835‰ et une de 150 ans d’Indépendance de Belgique (510‰) Nous ajoutons des anciens Reichsmarken et des pièces courantes et des timbres de partout dans le monde.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#373
Een verstelbare loep in messingen voet. Omstreeks 1900.
Une loupe réglable à base de laiton. Vers 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/150 -
#124
“Visser op het water bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk.
“Pêcheurs sur l’eau devant une ferme”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#239Jos. De Swerts
“Biddend boerenkoppel op het veld”. Een grafiettekening op papier. Gesigneerd.
"Couple priant dans le champ". Un dessin au graphite sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#191
“Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vassily Yacovlevitch Gratchev.
"Troïka". Un groupe en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Vassily Yacovlevitch Gratchev.No longer availableDim. 21 x 44 x 25 cmEstimate: € 700/800 -
#412
“Horizon.” Olieverf op hout. Draagt monogram achteraan W.S. 93. Beschadiging.
"Horizon." Huile sur bois. Porte monogramme à l'arrière WS 93. Dégât.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 120/180 -
#651
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, twee ronde schotels, twee kommen, een ovale schotel en een klein schoteltje.
Lot en métal argenté, composé d'un saucière, de deux plats ronds, de deux bols, d'un plat ovale et d'une petite soucoupe.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#396
Vier gigognetafeltjes van zwartgelakt hout, versierd met decors van ingelegd parelmoer.
Quatre tables gigogne en bois laqué noir, ornées de décors incrustés de nacre.No longer availableDim. 78 x 58 x 37 cmEstimate: € 100/120