#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
#150Een spiegel met vergulde metalen frame.
A mirror with gilded metal frame.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#151Maria Innocentia HummelEen Hummel Madonna, 46/1.
#215“Visser bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek.
#205Luchter van messing en kristal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#7Een polychrome dekselvaas met enkele haarlijnscheurtjes in de rand .
A polychrome lidded vase with some hairline cracks in the rim.No longer availableOnline onlyDim. 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#11Maria Innocentia HummelEen Hummel wijwatervaatje. Genummerd 147.
A Hummel holy water vessel. Numbered 147.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#179Een onthoofd porseleinen beeldje van St. Hubert. Lijmsporen door breuk-en herstelschade thv het hoofd.
A decapitated porcelain figurine of St. Hubert. Glue traces due to breakage and repair damage at the head.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 5 / 10