Similar lots by type
-
#198
Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.
Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.No longer availableDim. H:85cmEstimate: € 75/100 -
#251
Een lampenvoet van zwartgepatineerd en verguld brons, getooid met een adelaar.
Un pied de lampe en bronze patiné noir et doré, orné d'un aigle.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 60/100 -
#267
Een messingen lampenvoet met bamboedecor.
Un pied de lampe en laiton à décor de bambou.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/60 -
#477
Een verguld messingen luchter met vijftien lichtpunten in twee niveaus en rijkelijk versierd met geslepen kleurloos kristallen pendeloques. Fabricage met Swarovski kristal bij Lusterie Stella te Mortsel.
Lustre en laiton doré à quinze points lumineux sur deux niveaux et richement décoré de pendeloques en cristal incolore taillé. Fabriqué au cristal Swarovski chez Lusterie Stella à Mortsel.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/250 -
#440
Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320/360 -
#327
Een paar messingen kandelaartjes, gedragen door cobra’s.
Une paire de bougeoirs en laiton, portés par des cobras.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#261
Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.
Un pied de lampe en pâte de verre multicolore. Abat-jour d’origine manque.No longer availableDim. H:52cmEstimate: € 40/60 -
#483
Een verzilverd metalen siervoorwerp, als contragewicht voor zware halssierraden in de nek te hangen. Noord-Thailand. Met ijzeren sokkeltje.
Un objet de décoration en métal argenté, à suspendre au cou comme contrepoids pour des colliers lourds. Nord de la Thaïlande. Avec socle en fer.No longer availableDim. l: 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#6
Een gepolychromeerde houten lampenvoet.
Un pied de lampe en bois polychrome.No longer availableDim. h: 120 cm (m.k.)Estimate: € 40/50 -
#247
Een lampenvoet van zwartgeglazuurd porselein.
Un pied de lampe en porcelaine émaillée noire.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80 -
#457
Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableDim. H:110cmEstimate: € 420/440 -
#36
Messingen kerkkandelaar met sporen van verzilvering.
Chandelier d'église en laiton avec traces d'argenture.No longer availableDim. h 107 cmEstimate: € 50/60 -
#127
Een zilveren tabaksdoos, datumletter C. Makersmerk H. Bros. Met Engelse keuren.
Une boîte à tabac en argent, date lettre C. Marque de fabricant H. Bros. Avec poinçons anglais.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 50/80 -
#218
Een lot verzilverd metaal. Bestaande uit 8 stuks. Waaronder kommen versierd met herten en zwanen. Een visschaal, een serveerschaal etc...
Lot de métal argenté. Composé de 8 pièces. Y compris des bols décorés de cerfs et de cygnes. Un bocal à poisson, un bol de service etc...No longer availableEstimate: € 50/75 -
#573
Een paar lampjes met vlamvormige kapjes van gesatineerd glas.
Une paire de luminaires avec abat-jour en forme de flamme en verre satiné.No longer availableDim. H:25cmEstimate: € 30/50 -
#131
Een paddestoellamp van meerkleurig glas met geëtst decor. (Tip Gallé?) Kap zwaar gerestaureerd.
Une lampe champignon en verre multicolore à décor gravé. (Tip Gallé ?)No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/75 -
#447
Een verguld messingen sac-à-perlesluchter met drie lichtpunten met vlamvormige gesatineerde glazen kapjes en versierd rondom met bloemenguirlandes.
Lustre sac-à-perles en laiton doré à trois lumières avec abat-jour en verre satiné en forme de flamme et décoré tout autour de guirlandes florales.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#65
Een ring van 18 K geelgouden en zilver bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 carats et argent sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 380/450 -
#207
Een grote porseleinen siervaas met messingen monturen, versierd met een meerkleurig en met de hand opgehoogd decor in een cartouche op kobaltblauwe fond en omgeven met vergulde motieven. In de geest van het Sèvresporselein.
Grand vase décoratif en porcelaine à montures de laiton, orné d'un décor multicolore soulevé à la main dans un cartouche sur fond bleu cobalt et entouré de motifs dorés. Dans l'esprit de la porcelaine de Sèvre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 75/100 -
#153
Een menustaander van overwegend blauw-wit porselein, geflankeerd door een jongetje met polychroom gezicht. Mogelijk Gien. Einde XIXde eeuw.
Un présentoir de menu principalement en porcelaine bleue et blanche, flanqué d'un garçon au visage polychrome. Peut-être Gien. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 30/50 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 306 x 206 cmEstimate: € 200/240 -
#147
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een met zuur geëtst decor. (Tip?) Gallé.
Un vase en pâte de verre multicolore à décor gravé à l'acide. (Tip) Gallé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#421
Een Indisch olifantje met ivoren plaatjes en ivoren montuurtjes.
Petit éléphant indien consistant de plaquettes en ivoire.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 120/150 -
#107
Een schouwklok van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag van wijnranken. Met sleuteltje.
Pendule de cheminée en marbre rouge, décorée de garnitures en bronze doré de vignes. Avec clé.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#277Goebel, Germany
“Going to church”. Een zg. Hummelscape in originele doos.
Aller à l'église. Un soi-disant Hummelscape dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#79C. Lanen
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 40,5 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#582
“Venetië.” Ingekleurde foto.
Venise. Photo colorisée.No longer availableDim. 22,5 x 16,5 cmEstimate: € 30/40 -
#37
“Stenterello” & “Pantalone”. Twee carnavalsfiguren van meerkleurig Italiaans aardewerk. Gesigneerd en gemerkt.
Stenterello & Pantalone. Deux personnages de carnaval en poterie italienne multicolore. Signé et marqué.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50/70 -
#584Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Traphal”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Hall à l’escalier". Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60