Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gedreven koperen godslamp, versierd met vogeltjes.

Een gedreven koperen godslamp, versierd met vogeltjes.

Une lampe divine en cuivre martelé, à décor d'oiseaux.
Dim. H:100cm
SKU: 3008220676.
Category: Verlichting.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #676
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #695

    Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.

    Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #326

    Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.

    Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.
    No longer available
    Dim. h: 120 + 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    Een metalen staanlamp met glazen coupe.

    Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.
    No longer available
    Dim. 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #57
    Val Saint-Lambert

    Een lampvoet van kleurloos en rood kristal met een lampenkap. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal incolore et rouge avec un abat-jour. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299

    Een gepolychromeerd plaasteren barlampje-asbak in de vorm van een dronken Charlie Chaplin tegen een lantaarnpaal.

    Un cendrier de lampe barre en plâtre polychrome en forme d'un Charlot ivre contre un lampadaire.
    No longer available
    Dim. H:55cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #527

    Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.

    Lustre à décor de hérons en bronze, dans l'esprit Art Déco. Nous ajoutons une lampe applique de style art déco.
    No longer available
    Dim. Ø 60 cm h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #514

    Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.

    Un volant en bois comme éclairage mural avec huit points lumineux.
    No longer available
    Dim. Ø 120 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #388

    Een verchroomd metalen schemerlamp met kunststoffen kap.

    Une lampe de table en métal chromé avec un abat-jour en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #271

    Een kandelaar van met de tang bewerkt Italiaans glas in de vorm van een personage.

    Un bougeoir en pince à verre italienne en forme de personnage.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #588

    Een messingen bureaulampje met kapje van gekleurd glaspasta.

    Une lampe de bureau en laiton avec un abat-jour en pâte de verre colorée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #666

    Een smeedijzeren luchter met vijf lichtpunten in de vorm van kastanjetakken.

    Lustre en fer forgé à cinq points lumineux en forme de branches de châtaignier.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #222

    Twee fijn versierde koperen kandelaars met vijf lichtpunten.

    Deux bougeoirs en cuivre finement décorés à cinq points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #286

    Lampenvoet met wassen sierstuk.

    Pied de lampe avec garniture en cire.
    No longer available
    Dim. h: 164 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #685

    Een vintage designlampje van plexiglas en messing. Jaren ‘70.

    Une lampe design vintage en plexiglas et laiton. Années 70.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #314

    Twee paar kandelaars van kwikglas.

    Deux paires de bougeoirs en verre au mercure.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #276

    Een metalen lamp met een kap van metaal en glas. In werkende staat met kleine schade aan de fitting.

    Une lampe en métal avec un abat-jour en métal et verre. En état de fonctionnement avec des dommages mineurs à la douille.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #106

    Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.

    Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #296

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.

    Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #651

    Twee messingen koetslantaarns. Bijgevoegd een klein messingen wand-olielampje.

    Deux lanternes de carrosse en laiton. Nous joignons une petite lampe à huile murale en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 43 & 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #512

    Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.

    Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #237

    “Vichy source de beauté”. Een reclame tafellamp van wit gepatineerd plaaster.

    « Vichy source de beauté ». Une lampe de table publicitaire en plâtre patiné blanc.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #218

    Een sierschotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen en een vogelk en met gele rand.

    Plat décoratif en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau et à bord jaune.
    No longer available
    Dim. Ø:27cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #652

    “Vrouwentorso”. Een biscuit beeldje.

    « Torse de femme ». Une figurine en biscuit.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #439

    Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.

    Une paire de gouaches persanes sur soie.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #544

    Een reeks van vier mahoniehouten Engelse stoelen in Regency-stijl.

    Suite de quatre chaises anglaises en acajou de style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #328

    Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.

    Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #632
    Stefaan Tessely

    “De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.

    "Le Petit Agréable." Lithographie numérotée 8/100. Daté 1990. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #646
    Beloutch

    Drie handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.

    Trois tapis en laine persans noués à la main.
    No longer available
    Dim. 135 x 77; 144 x 81 & 165 x 90 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #491

    Een modern bronzen kunstwerk. Gemonogrameerd.

    Une œuvre d'art moderne en bronze. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #502
    Theo Van de Vyver

    “Bar”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    "Bar". Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 135 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #36

    Een kleine eikenhouten kofferbank.

    Un petit banc-coffre en chêne.
    No longer available
    Dim. 80 x 90 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #382

    “Skieër”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Opnieuw op te spannen.

    "Skieur". Huile sur toile. Porte une signature. Toile à retendre.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #247

    Een ronde schotel van blauw en wit Delfts aardewerk.

    Plat rond en faïence de Delft bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More