Similar lots by type
-
#286Lampenvoet met wassen sierstuk.
Pied de lampe avec garniture en cire.No longer availableDim. h: 164 cmEstimate: € 35 / 45 -
#685Een vintage designlampje van plexiglas en messing. Jaren ‘70.
Une lampe design vintage en plexiglas et laiton. Années 70.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 45 -
#513Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#271Een kandelaar van met de tang bewerkt Italiaans glas in de vorm van een personage.
Un bougeoir en pince à verre italienne en forme de personnage.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#651Twee messingen koetslantaarns. Bijgevoegd een klein messingen wand-olielampje.
Deux lanternes de carrosse en laiton. Nous joignons une petite lampe à huile murale en laiton.No longer availableDim. l: 43 & 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#106Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#514Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.
Un volant en bois comme éclairage mural avec huit points lumineux.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 90 / 110 -
#326Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.
Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.No longer availableDim. h: 120 + 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#666Een smeedijzeren luchter met vijf lichtpunten in de vorm van kastanjetakken.
Lustre en fer forgé à cinq points lumineux en forme de branches de châtaignier.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#222Twee fijn versierde koperen kandelaars met vijf lichtpunten.
Deux bougeoirs en cuivre finement décorés à cinq points lumineux.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#527Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.
Lustre à décor de hérons en bronze, dans l'esprit Art Déco. Nous ajoutons une lampe applique de style art déco.No longer availableDim. Ø 60 cm h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#314Twee paar kandelaars van kwikglas.
Deux paires de bougeoirs en verre au mercure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#388Een verchroomd metalen schemerlamp met kunststoffen kap.
Une lampe de table en métal chromé avec un abat-jour en plastique.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#695Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.
Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 30 / 40 -
#299Een gepolychromeerd plaasteren barlampje-asbak in de vorm van een dronken Charlie Chaplin tegen een lantaarnpaal.
Un cendrier de lampe barre en plâtre polychrome en forme d'un Charlot ivre contre un lampadaire.No longer availableDim. H:55cmEstimate: € 40 / 50 -
#588Een messingen bureaulampje met kapje van gekleurd glaspasta.
Une lampe de bureau en laiton avec un abat-jour en pâte de verre colorée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#512Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200 / 300 -
#296Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 100 -
#276Een metalen lamp met een kap van metaal en glas. In werkende staat met kleine schade aan de fitting.
Une lampe en métal avec un abat-jour en métal et verre. En état de fonctionnement avec des dommages mineurs à la douille.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 40 / 60 -
#57Val Saint-LambertEen lampvoet van kleurloos en rood kristal met een lampenkap. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal incolore et rouge avec un abat-jour. Marqué.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#237“Vichy source de beauté”. Een reclame tafellamp van wit gepatineerd plaaster.
« Vichy source de beauté ». Une lampe de table publicitaire en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#281Boch FrèresEen paar grote hoornvazen van blauw en wit aardewerk naar Delfts voorbeeld. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une paire de grands vases cornets de faïence bleue et blanche d'après un exemple de Delft. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#683Een lot van vijf boeken:- Willem de Zwijger - Mercatorfonds- Dirk Bouts. Tentoonstellingscatalogus. Leuven, 1998.-The complete work of Raphael. Ed. Harrison House, New York. - Limburg 1975 - 1995. Ed. Best. Dep. Provincieraad Limburg.- Het Aartsbisdom Mechelen - Brugge. Twee delen in stofhoes. Ed. Halewijn, Kadok & K.U. Leuven. 2009.
Lot de cinq livres : - Willem de Zwijger - Mercatorfonds- Dirk Bouts. Tentoonstellingscatalogus. Leuven, 1998.-The complete work of Raphael. Ed. Harrison House, New York. - Limburg 1975 - 1995. Ed. Best. Dep. Provincieraad Limburg.- Het Aartsbisdom Mechelen - Brugge. Twee delen in stofhoes. Ed. Halewijn, Kadok & K.U. Leuven. 2009.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#260Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 1,52 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#185Een reeks van elf rodewijn- en twaalf wittewijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Vermoedelijk Val Saint Lambert.
Ensemble de onze verres à vin rouge et douze verres à vin blanc en cristal taillé incolore. Vraisemblablement par Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 15,5 & 19,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#523Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35 / 45 -
#295Twee opengewerkte dubbele schaaltjes van Saksisch porselein met blauw en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Deux plats doubles ajourés en porcelaine de Saxe à décor bleu et or. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#52“Koe in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vache dans le pré. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Een Oosters wollen tapijt. Te reinigen.
Un tapis oriental en laine. Nettoyer.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 250 / 350 -
#178Een groot lot albums met Belgische zegels.- Pax Album met een aantal zegels tussen 1849 en 1943.- Twee Davo-albums met zegels tussen 1849 en 1984, met een aantal velletjes, express-en luchtpost e.d.- 8 Albums met diverse Belgische zegels.
Un grand lot d'albums avec des timbres belges. - Album Pax avec un certain nombre de timbres entre 1849 et 1943. - Deux albums Davo avec des timbres entre 1849 et 1984, avec un certain nombre de feuilles, express et poste aérienne, etc. - 8 Albums avec divers timbres belges.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#304Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927“De waterdraagster”. Een gepolychromeerd gipsen buste. Gesigneerd achteraan.
"La porteuse d'eau". Buste en plâtre polychrome. Signé au dos.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#87Drie XVIIIe eeuwse schotels van Italiaans aardewerk met meerkleurige decors. Eén onderaan gemonogrameerd V.B.
Trois plats en poterie italienne du XVIIIe siècle à décors multicolores. Un monogrammé en bas VB.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#362Een moderne geëmailleerde aardewerken tegel. Gesigneerd rechts onderaan.
Un carreau moderne en faïence émaillée. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 11 x 16,5 cmEstimate: € 75 / 100

