Similar lots by type
-
#338DuboisVaas van steengoed met een decor van herten. Gesigneerd.
Vase en faïence, cerfs dans le décor. Signé.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#431Royal Dux“Bloemenmeisje” (H. 27 cm) en klein kratervaasje met bloemmotief. Beide onderaan gemerkt met de driehoek.
”Jeune fille et fleurs” (H 27 cm) et un petit vase , motif de fleurs. Marque sous la base, un triangle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 70 / 100
Other lots in this auction
-
#519“Toren”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Roëde en gedateerd 1994.
”Tour”. Techniques mixtes. Porte une signature: Roëde et daté 1994.No longer availableDim. 31 x 24,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#440Een setje van twee zoutvaatjes met lepeltjes van porselein Limoges en een setje van vier glazen zoutstrooiertjes met zilveren monturen van Christofle. Beide in etui.
Une garniture de table à deux salières et cuillères en porcelaine de Limoges et une garniture de quatre salières saupoudroirs, montures en argent, Christofle. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 20° / 30 -
#377Triptiekspiegel met schilderijtje achter glas.
Un miroir triptyque, petite peinture sous verre.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#222Joseph FrançoisPeriod: 1759 - 1851“Vrouw met manden op een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage, femme et paniers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 350 / 500 -
#515Drie vaasjes van Chinees en Japans Satsuma porselein.
Trois vases en porcelaine chinoise et japonaise Satsuma.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#593Een grote vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van fazanten en pioenen. Op houten sokkel.
Un grand vase en faïence Satsuma polychrome et doré, décoration de faisans et pivoines. Sur socle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#9Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.
Petit miroir en étain sur des griffes de lion.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#52Marcel Cockx“Hoevezicht”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#885Een lot speelgoedautootjes zonder doosjes:- Matchbox - Routemaster bus.- Matchbox - Dodge wreck truck.- Matchbox King Size - Case tractor.- Matchbox King Size - Ford tractor met trailer.- Matchbox King Size - Dodge tractor met Fruehauf tractor.- Matchbox King Size - Fruehauf tipper met vijf vaten.- Husky Toys - Ford D-series tractor met Hoynor Mk. II car transporter.- Dinky toys - Land Rover met aanhangwagen.
Un lot de voitures jouets, sans emballages:- Matchbox - Routemaster bus.- Matchbox - Dodge wreck camion.- Matchbox King Size - Case tracteur.- Matchbox King Size - Ford tracteur avec remorque.- Matchbox King Size - Dodge tractor avec tracteur Fruehauf.- Matchbox King Size - Fruehauf tipper à cinq tonneaux.- Husky Toys - Ford D-series tracteurr avec Hoynor Mk. II transporteur voitures- Dinky toys - Land Rover avec remorque.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#142E.J. Fuchs“Duinlandschap met herder en koe.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage de dunes, vache et berger”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#730Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table ovale en bois de placage de ronce à une latte et sur un pied lierre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 240 / 260 -
#64Eugène VerboeckhovenPeriod: 1798 - 1881“Koeien”. Een studietekening. Potlood op papier. Draagt een handtekening.
”Vaches”. Une étude. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 100 / 120




