Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gedreven koperen samovar.

Een gedreven koperen samovar.

Un samovar en cuivre repoussé.
Dim. H. 56 cm
SKU: 2603190033.
Category: varia.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #33
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #431
    Royal Dux

    “Bloemenmeisje” (H. 27 cm) en klein kratervaasje met bloemmotief. Beide onderaan gemerkt met de driehoek.

    ”Jeune fille et fleurs” (H 27 cm) et un petit vase , motif de fleurs. Marque sous la base, un triangle.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #338
    Dubois

    Vaas van steengoed met een decor van herten. Gesigneerd.

    Vase en faïence, cerfs dans le décor. Signé.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #185

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 12,35 g
    Estimate: € 1350 / 1450
  • #45

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 2,70 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une grenade ayant un poids total de ± 2,70 ct.
    No longer available
    Dim. 8,30 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #252
    Jef Verhoeven

    “Schapen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. In oude vergulde lijst.

    ”Moutons et étable”. Huile sur toile. Signée. Encadrement doré ancien.
    No longer available
    Dim. 96 x 78 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #864
    Val St. Lambert

    Een kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587
    Joris Buseyne

    “Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.

    ”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #870

    Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.

    Un chaudron en laiton massif et écumoir.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #204
    Louis Van Kuyck
    Period: 1821-1871

    “Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.

    ”Lessiveuse, fermette”. Huile sur panneau. Monogramme et daté 1860.
    No longer available
    Dim. 39 x 32 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #50

    Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 10,64 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #707

    Drie schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Haarscheuren en schilfers.

    Trois plats en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc. Cheveux et éclats.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #830

    Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.

    Une étagère en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. 40 x 85 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #36

    Een met stoom gebogen armstoel. Tijdperk art nouveau.

    Un fauteuil plié à la vapeur. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #222
    Joseph François
    Period: 1759 - 1851

    “Vrouw met manden op een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage, femme et paniers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 36 cm
    Estimate: € 350 / 500
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More