#48Plokmann
Een monochroom wit aardewerken scheerbekken. Vroeg XIXe eeuw.
Bassine à raser monochrome en faïence blanche. Début XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 30cm H: 10cmEstimate: € 45 / 55 -
#522
#366
Een lot van dertien kleine wollen tapijtjes.
#219
Een eikenhouten wandkapstok met gesculpteerd bladerdecor.
Porte-manteau mural en chêne à décor de feuilles sculptées.No longer availableDim. 78 x 105 cmEstimate: € 25 / 35 -
#88Camille Bleuse
“Christus”. Een geglazuurd aardewerken beeld.
#259
“Christus met apostelen”. Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.
"Le Christ avec les apôtres". Une icône grecque peinte à la main. XIXème siècle.No longer availableDim. 51 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#369
Un lustre vintage en métal de couleur orange avec quatre boules de verre. Ci-joint, deux pieds de lampe assortis. années 60.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#252Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991
“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#525
Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.
#624
“Vlakkencompostitie”. Olieverf op papier. Zonder signatuur.
Composition géométrique”. Huile sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 43,5 x 46,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#342
Een modern glazen vaasje.
Un vase en verre moderne.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 45 -
#410
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'une perle.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 400 / 500