Other lots in this auction
-
#713
Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/150 -
#282Kristin De Poorter
“Het Schaap, de Koe, de Geit en de leeuw”. Drie potloodtekeningen op papier. Allen gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Le Mouton, la Vache, La chèvre et le Lion”. Trois dessins en crayon sur papier. Signés et datés ‘94.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 60/100 -
#367
Een antieke roodkoperen apothekerssiroopmaker.
Un ancien fabricant de sirop de pharmacie en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 35/45 -
#723Bell & Howell
Een oude filmcamera in tas.
Une vieille caméra dans un sac.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#744René CarcanPeriod: 1925-1993
“Plate-forme”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 26/80 buiten de plaat.
Plate-forme . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 26/80 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 75/100 -
#450
Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
Une chaise élisabéthaine en chêne partiellement tourné.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80/100 -
#91
Een bruingepatineerde bronzen putto.
Un putto en bronze patiné marron.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100/120 -
#422
Een Chinees foto-album met zwartgelakte houten kaft, versierd met een parelmoeren decor.
Un album photo chinois avec un couvercle en bois laqué noir, décoré d'un décor de nacre.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#721
Twee Boeddhistische messingen beeldjes. Het grootste met kleine manco.
Deux figurines bouddhistes en laiton. La plus grande avec un petit défaut.No longer availableDim. h: 12 & 23 cmEstimate: € 60/80 -
#478
Een koperen juwelendoosje op drie bokkenpoten. Omstreeks 1900. Binnenbekleding te vervangen.
Une boîte à bijoux en cuivre sur trois pieds de bouc. Vers 1900. Doublure à remplacer.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#89Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées à 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#487
Een Imari vaas met lange hals, veelkleurig decor met personages in uitsparingen. Schade aan de hals en gemonteerd als lamp. XIXde eeuw.
Un vase Imari à long col, décor multicolore avec personnages en creux. Dommages au col et monté en lampe. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 35 cm (vaas)Estimate: € 40/50