#479“Ruiter te paard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1915.
#413Lucien PesseyEen religieus houtsnijwerk van Franse beeldhouwer.
A religious wood carving by a French sculptor.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#607Een tafellamp met zware granieten voet.
#757RobbedoesEen lot van 8 Robbedoes hardcover albums. nr 110-119. 111 & 112 manco.
A lot of 8 Robbedoes hardcover albums. No. 110-119. 111 & 112 missing.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#548Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#93“De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.
"The Stevedore". A green-patinated bronze sculpture on a granite pedestal, inspired by the work of Constantin Meunier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#785JunghansEen lot van 5 wandklokken. Waaronder een Doka klok.
#783Een kleurlose kristallen coupe met messingen rand.
#467Een art deco danseresje van zamak op een marmeren sokkeltje.
#642Luc Goossens“Stilleven van een Geisha beeldje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met opschrift vermelding “Luc Goossens”.
"Still life of a Geisha figurine". A painting, oil on panel. The back is inscribed with the name "Luc Goossens".No longer availableDim. 27 x 17cmEstimate: € 80 / 120