#580Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met een centrale druppelvormige saffier van +- 0,24 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with a central drop-shaped sapphire of approximately 0.24 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.31 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 550 / 650 -
#25FendiEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#255Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#365Een set van drie horlogeachtergronden in agaat.
A set of three watch dials in agate.No longer availableDim. h 16 x b 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#578Een paar grote gietijzeren tuinvazen.
#568Een grote gietijzeren tuinvaas.
#361Liebig ChromosEen lot van 8 Liebig Chromos albums met diverse thema’s.
A lot of 8 Liebig Chromos albums with various themes.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#771Een vintage aardewerken tafellamp.
#799Een paar sobere koperen kandelaars.
#678Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland XIXe eeuw.
An inkwell made of colorless cut crystal. Ireland, 19th century.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#722‘Kapoentje’, een houtskooltekening op papier gesigneerd Albert Van Dyck.
Rubelli. A wooden table with a sculpted base and a marble-look painted tabletop. (AID3275)No longer availableDim. 76 x 170 x 80 cmEstimate: € 300 / 500