#407Een lot Imari porselein, bestaande uit 3 borden en 1 kom.
#553Een Japanse houtsnede, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, ‘One hundred poets in brocade woven in the east’.
A Japanese woodblock print, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, 'One hundred poets in brocade woven in the east'.No longer availableDim. h 22 x b 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#784Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.
#66Een massief eikenhouten halbank versierd met Godsdienstig tafereel. Engeland, tijdperk Jacobean omstreeks 1700. Met certificaat.
A Solid Oak Hall Bench decorated with a Religious Scene. English Jacobean period, around 1700. Comes with a certificate.No longer availableDim. 112 x 76 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#463Een Chinees polychroom porseleinen gemberpot met houten deksel.
A Chinese polychrome porcelain ginger jar with wooden lid.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#334Ferdinand, Jean Lucini"Le Depart". Kleurenlitho. Gesigneerd.
"The Departure". Color lithograph. Signed.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#153Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Pendule naar Moreau.
#515Hergé“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
#17Een porseleinen Art Deco vaas. Zwart met verguld plantendecor versierd.
#487Een paar cloissoné vaasjes met decor van vogels.
A pair of cloisonné vases with bird decorations.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#327Drageoir en een bowl van kleurloos geslepen kristal.
Drageoir and a bowl of colorless cut crystal.No longer availableDim. H: 15 & 30 cmEstimate: € 40 / 70