#542Panamarenko“Plannen”. Een lot van 3 offset litho’s op papier door Panamarenko.
"Plans." A set of 3 offset lithographs on paper by Panamarenko.No longer availableDim. 41 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#415Een Delfts blauw-wit porseleinen dekselvaas met floraal decor.
A Delft blue and white porcelain lidded vase with floral decoration.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#70Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en in markies geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#153Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Pendule naar Moreau.
#242‘Duinlandschap’, gemengde techniek, getekend Andre verhorst en gedateerd 1949.
"Dune Landscape," mixed media, drawn by Andre Verhorst and dated 1949.No longer availableDim. h 33 x b 51 cmEstimate: € 150 / 200 -
#458Een lot van 16 handbeschilderd Chinees porseleinen theeservies.
#260Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
An 18 carat white and yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#746Een apothekersweegschaal in vitrine met wit marmeren basis.
A pharmacist's scale in a display case with a white marble base.No longer availableDim. 47 x 44 x 30 cmEstimate: € 40 / 80 -
#179Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young, high-stemmed forest and a pool on the left, hikers on a path, and a village in the distance." Oil painting on canvas (re-stretched). Old attribution with traces of a signature.No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -