#686Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#790RoskopfTwee zakhorloges waarvan één op staander met op de achterkant een trein en leeuw. En één met klein beschadiging aan wijzerplaat.
Two pocket watches, one of which is on a stand with a train and lion on the back. The other one has a small damage on the dial.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#360StormEen roesrvrij stalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#94Elysé SchuermansPeriod: °1938“Bomenrij in de winter met huizen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder. Passe-partout te vervangen.
"Row of trees in winter with houses in the background." Oil on panel. Signed lower right. Mat to be replaced.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#696Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#371Een lot van mondgeblazen kerstornamenten in de vorm van figuren o.a. vogels, huisjes en kerstmannen. +- 16 stuks.
A lot of blown Christmas ornaments in the shape of various figures, including birds, houses, and Santa Clauses. Approx. 16 pieces.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#783Een kleurlose kristallen coupe met messingen rand.
#51Een set van 2 verguld bronzen haardijzers met de voorstelling van hofdames .
#92Rudi de VosPeriod: °1944“St. Rombouts toren Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"St. Rumbold's Tower Mechelen". Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120