#728Een West-Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld in de vorm van een zwangere vrouw.
A West African fertility statue in the form of a pregnant woman.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#644Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#80Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van +- 1 ct.
A long pearl necklace with an 18 carat yellow gold clasp set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a sapphire of approximately 1 ct.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 700 / 800 -
#635Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .
#799Een paar sobere koperen kandelaars.
#733Een Chinese balustervaas van veelkleurig porselein met een decor van personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.
A Chinese baluster vase made of multi-colored porcelain with a decor depicting characters in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#673Een gesculpteerd houten kistje.
#446Een handgeknoopt wollen tapijt.
#199Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.
A mirror in a wooden sculpted frame.No longer availableDim. 105 x 90cmEstimate: € 60 / 80