Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een geel porseleinen ‘Amstelhoek’ kruikje.

Een geel porseleinen ‘Amstelhoek’ kruikje.

Une cruche ‘Amstelhoek’ en porcelaine jaune.
Dim. h: 23 cm
SKU: 2708190503.
Category: Porselein.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #503
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #763

    Drie schoteltjes van Chinees porselein met meerkleurige decors en vergulde randen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Trois petits plats en porcelaine de Chine, décors polychrome et bords dorés. Marque sous la base. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #520

    Een lot porselein, bestaande uit drie borden met zichten op Hoei, een koppel in XVIIIe eeuwse klederdracht, en vier verschillende hoornvazen.

    Un lot de porcelaine, comprenant trois assiettes avec des vues sur Huy en décoration, un couple en habits du XVIIIème siècle et quatre cornes différentes.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #308

    Een paar Frans porseleinen vazen met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor in gouden omlijsting op blauwe fond. Lichte randschade aan de voet.

    Une paire de vases en porcelaine de France, décor de fleurs peint à la main, encadrement doré sur fond bleu. Petit dégât au pied.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #845
    Limoges, France

    Een porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor en vergulde rand in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.

    Une assiette de décoration en porcelaine à décor peint à la main et bord doré, style Louis XV. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #761

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs, et un couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #278

    Een siervaas met oren en een siervaas op voet van Parijs’ porselein met handgeschilderde landschapsdecors en vergulde details. XIXe eeuw. We voegen er een deels vergulde siervaas , versierd met meerkleurige bloemen in hoogreliëf aan toe.

    Un vase à anses et un vase sur pied en porcelaine de Paris, paysages peints à la main et détails dorés. XIXème siècle. Nous ajoutons un vase partiellement doré, décorations de fleurs en haut-relief.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #587

    Een bord van Chinees porselein met een decor van negen perziken. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer en haarscheur. Guang Xu (1857 - 1907)

    Une assiette en porcelaine de Chine, décor de neufs pêches. Marque sous la base. Petit éclat. Guang XU (1857 - 1907).
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #439
    Limoges, France

    Een gevarieerd lot Limogesporselein, bestaande uit een kleine jardinière, een pot met tinnen deksel en vier juwelendoosjes. Allen gemerkt.

    Un lot de porcelaine de Limoges varié, comprenant une petite jardinière, un pot à couvercle en laiton et quatre coffrets à bijoux. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 3 - 15 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #751

    Een Chinees porseleinen tegel met een meerkleurig landschapsdecor. Met zegel.

    Un carreau en porcelaine de Chine, décor de paysage polychrome.
    No longer available
    Dim. 13 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #343

    Een paar XIXe eeuwse hoornvaasjes van verguld Brussels porselein onder stolpen. Eén stolp gebarsten.

    Une paire de cornes du XIXème siècle en porcelaine de Bruxelles sous cloches. Une cloche avec une fissure.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #513

    Twee vroeg XIXe eeuwse borden van Imariporselein (een restauratie). We voegen er een recenter Imari schoteltje aan toe.

    Deux assiettes en porcelaine Imari du début du XIXème siècle (une restauration). Nous ajoutons un petit plat Imari plus récent.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #743
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #578

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #808

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor en met een houten deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #885

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee ronde potjes, een kalebasvaas (gerestaureerd) en een schaaltje.

    Un lot de porcelaine de Limoges, comprenant deux petits pots ronds, un vase calebas restauré et un petit plat.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #603

    Een grote jardinière van meerkleurig Chinees porselein met onderschotel.

    Une grande jardinière en porcelaine polychrome chinoise avec présentoir.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm Ø 47 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #793

    Een diepe schotel van Chinees porselein in Wan-Li stijl.

    Un plat creux en porcelaine de Chine, style Wan-Li.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444

    “De ganzenhoedster”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    ”La gardienne d’oies”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #744

    Een porseleinen koffie- en theeservies met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘C.T.’ onder een adelaar.

    Un service à thé et café en porcelaine, décor de fleurs polychrome. Marque en dessous ‘C.T.’ sous un aigle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #747

    Een cilindervormige paraplubak van celadongroen porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloeiende planten en vogels.

    Un bac à parapluies cylindrique en porcelaine de céladon verte, décoration polychrome de plantes en floraison et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #588

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #577

    Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer en haarscheur. Guang Xu (1857 - 1907).

    Une assiette en porcelaine de Chine, décor en relief polychrome de fleurs et de papillons. Marque sous la base. Petit éclat. Guang XU (1857 - 1907).
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #788

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels op zwarte fond. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs sur fond noir. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #515

    Twee platte schoteltjes en twee diepe schoteltjes van Chinees porselein met famille-jaunedecors. Onderaan gemerkt.

    Deux petits plats et deux petits plats creux en porcelaine de Chine aux décors famille jaune. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 & 14 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #684

    Een oude ligbank met verstelbaar hoofdeinde, bekleed met groen fluweel met rode Arabische motieven.

    Chaise longue ancienne à tête réglable, recouverte de velours vert aux motifs arabes en rouge.
    No longer available
    Dim. l: 165 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #791
    Amphora, Austria

    Een lampenvoet van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt.

    Un pied de lampe en porcelaine polychrome, décoration de deux jeunes filles qui jouent. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #633

    “Schrijver”. Een Japans bronzen beeld.

    ”Ecrivain”. Une statue japonaise en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #427

    Een inktpot van meerkleurig en verguld Frans porselein, getooid met een zittende Napoleon. Zonder recipiënt. XIXe eeuw.

    Un encrier en porcelaine polychrome et dorée de France, décoration de Napoléon assis.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,40 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #537

    Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vleermuizen en vruchten.

    Un plat en porcelaine de Chine , décor polychrome de chauve-souris et de fruits.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #765

    Een notenhouten armstoel, bekleed met groen fluweel. We voegen er een voetbankje in andere stijl aan toe.

    Un fauteuil en noyer, revêtement de velours vert. Nous ajoutons un repose-pieds d’un autre genre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #892

    Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.

    Une série de quatre chaises Art Nouveau, incrustations de nacre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #526
    Alameh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.

    Un couloir persan en laine nouée main Gabbeh.
    No longer available
    Dim. 87 x 348 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #207

    Een driemaster van zamak met versierde zeilen en op onyxen sokkel. Boegspriet te restaureren.

    Un trois-mats en régule, les voiles décorées et sur socle en onyx.Beaupré à restaurer.
    No longer available
    Dim. 70 x 63 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #213
    Evald Nielsen

    Een zilveren servetring en taartschep 830‰. Denemarken 1879-1958.

    Anneau de serviette et pelle à tartes en argent 830‰. Danemark 1879-1958.
    No longer available
    Dim. 173,45 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #882

    Eikenhouten armstoel met rieten zit. Gesculpteerd in Lodewijk XV-stijl. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en chêne et assise en roseau. Sculpté style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More