#491“Aduno Koro”. Een hout gesculpteerde rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.
#617Een boomstronk in tropisch hout op een marmeren sokkel gemonteerd.
A tree stump in tropical wood mounted on a marble base.No longer availableDim. h 192 cmEstimate: € 80 / 120 -
#665Sepultura – Roots - media Good+, sleeve Good, scheurtje in de binnenhoes. Roadrunner Records – RR 8900-1 - Vinyl, LP, Album.
Sepultura - Roots - media Good+, sleeve Good, tear in inner sleeve. Roadrunner Records - RR 8900-1 - Vinyl, LP, Album.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#137Een 19de eeuwse Siciliaanse koets decoratie. In hout en smeedijzer en polychromie. Met initialen V.C. Met flankende draken in het midden.
A 19th-century Sicilian carriage decoration. Made of wood, wrought iron, and polychromy. Featuring the initials V.C. Flanked by dragons in the center.No longer availableDim. 95x33x35 cmEstimate: € 260 / 340 -
#36Een gebeitste vierkante jardinière. Versierd met vier bollen op de hoeken.
A stained square planter. Decorated with four balls on the corners.No longer availableDim. 61 x 54 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#631Val Saint LambertEen slanke kristallen vaas, roze in de massa gekleurd, gemerkt Val St Lambert.
#604Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.
#114“Hoevezicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#86Een massief houten side-table on Louis-Philippe stijl.
A solid wood side table in Louis-Philippe style.No longer availableDim. 74.5 x 88 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#101Désiré Pierre Louis MariePeriod: 1761-1863Een brons gegoten buste van een Romeinse Keizer. Gesigneerd, met certificaat.
A bronze cast bust of a Roman Emperor. Signed, with certificate.No longer availableDim. 25,5 cmEstimate: € 150 / 200