Other lots in this auction
-
#304C. Van Reken“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 75 / 100 -
#166Een gebogen Engelse commode van mahoniehoutfineer met drie grote en twee kleine laden.
Une commode courbée en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 111 x 106 cmEstimate: € 200 / 240 -
#410Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en hanger, drie ringen en een versiering met pareltjes en koraal.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, ainsi qu’un pendentif, trois bagues et une décoration aux perles et corail.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 300 / 350 -
#11“Museo Storico Alfa Romeo-The Catalogue”. Ed. Giorgio Nada. Milaan, 2015.
“Musea Storico Alfa-Romeo - The Catalogue”. Ed. Giorgio Nadan, Milano 2015.No longer availableEstimate: € 22 / 24 -
#782Hiroshige“Yui” Een ingekleurde originele Japanse houtsnede uit de reeks ‘53 stations van de Tokaido’. 1833.
“Yui”. Estampe japonaise colorée de la série “53 stations de Tokaïdo”. 1833.No longer availableDim. 22 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#821Een lange bajonet met messingen greep. Frankrijk, XIXde eeuw. Gemerkt en genummerd.
Longue baïonnette à manche en laiton. France; XIXe siècle. Marquée et numérotée.No longer availableDim. L. 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#631Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met pioenen, pauwen en eenden. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose aux pivoines, paons et canards. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
ThonetEen overwegend gele schotel van Chinees porselein.
Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 270 / 300 -
#433Een tinnen zalfpot met schroefdeksel. Frankrijk, XVIIIde eeuw en een tinnen eetketeltje met hengsel en een deksel in de vorm van een diep bord.
Pot à onguent en étain à couvercle à visser. France XVIIIe siècle, ainsi qu’une petite chaudière à anse et avec couvercle en forme d’assiette creuse.No longer availableDim. H. 13 - 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#463Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#554Baken“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#812Een mechanisch geweven wandtapijt.
Tapisserie mécanique.No longer availableDim. 210 x 140 cmEstimate: € 40 / 50

