Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gefineerd bijzetkastje met een marmeren blad en het deurtje geflankeerd door twee zuiltjes.

Een gefineerd bijzetkastje met een marmeren blad en het deurtje geflankeerd door twee zuiltjes.

Table de chevet de style Empire en acajou, ouvrant à une porte flanquée de deux colonnettes en bois noirci.
Dim. 79 x 39 cm
SKU: 0602180625.
Category: Meubel.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #625
Estimate: € 180 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #601

    Een eikenhouten bureau in renaissancestijl met twee ladenblokken.

    Bureau en chêne de style Renaissance avec deux caissons aux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 141 x 81 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #970

    Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.

    Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessous de l’abattant.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #605

    Een witgelakt bureau met drie lden in de gordel en met verchroomde monturen. Lodewijk XV-stijl.

    Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 80 x 140 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #920

    Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.

    Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 152 x 92 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #980

    Een paar crapauds met witte bekleding.

    Paire de crapauds à revêtement blanc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #596

    Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.

    Bureau à cinq tiroirs aux montures et anses en bronze, entièrement décoré d’incrustations de bois variés formant des fleurs et des oiseaux.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 480 / 600
  • #956

    Een notenhouten driezitsbank in Louis-Philippestijl met twee bijbehorende kuipzeteltjes.

    Canapé trois places en noyer de style Louis-Philippe et deux fauteuils assortis.
    No longer available
    Dim. b: 180 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #595

    Een zwartgelakte buffetkast, versierd met fijn gesculpteerde figuren en motieven. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Bovenaan het dak gesteund door zuiltjes. Frankrijk, XVIIe en XIXe eeuw.

    Buffet en bois noirci décoré de personnages finement sculptés et de différents motifs. Le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs. Le haut supporté par deux colonnettes. France, XVIIe et XIXe siècles.
    No longer available
    Dim. 184 x 132 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #1072

    Een art nouveau wandrekje van gepolychromeerd hout met een decor van bladeren.

    Etagère art nouveau en bois polychrome à décor de feuillages.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1084

    Een staande klok met herstelling aan kap.

    Horloge de vestibule. Réparation vers le haut.
    No longer available
    Dim. 260 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1101

    Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.

    Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #946

    Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.

    Ensemble comprenant un buffet à deux portes et un long buffet à quatre portes et à trois tiroirs en laque rouge. Tablettes en travertin beige.
    No longer available
    Dim. 79 x 241 cm en 75 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #940

    Een boekenkast van witgelakt hout met een gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.

    Bibliothèque en bois laqué blanc décorée de fleurs sculptés et polychromés.
    No longer available
    Dim. 163 x 163 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #995

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl. XIXe eeuw.

    Suite de six chaises en acajou sculpté d’époque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #966

    Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.

    Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 123 x 136 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #795

    Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.

    Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.
    No longer available
    Dim. 0: 32 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #950

    Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met poten in kruisverbinding en twee laden in de gordel.

    Able en chêne de style Renaissance. Pieds à entretoise en X et deux tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. 177 x 111 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #598

    Een eikenhouten tweedeurs vitrine op gesculpteerde hoge basis met twee laden.

    Vitrine à deux portes en chêne. Haute base sculptée et avec deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #930

    Een Engelse linnenkast van mahoniehoutfineer met drie laden onderaan.

    Lingère anglaise en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #402

    Twee kinderstoeltjes met rieten zit.

    Deux petites chaises d’enfant aux sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #925

    Een eikenhouten broodkast met twee opengewerkte deuren bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.

    Panetière en chêne ouvrant à deux portes à lattes au dessus de deux portes pleines.
    No longer available
    Dim. 153 x 133 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1103

    Een Engelse klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het blad.

    Secrétaire à pente anglais ouvrant à deux petits et deux grands tiroirs sous l’abattant.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #800

    Een hoekrekje van gesculpteerd hout.

    Etagère de coin en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #1096

    Een paar armstoelen.

    Paire de fauteuils.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #647

    Een terracotta paard naar een voorbeeld uit de Tangperiode. Zonder poten.

    Un cheval en terre cuite d’après une oeuvre de la période Tang. Sans jambes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #999
    Georges Averhals

    “Schepen voor de rede van Antwerpen”. Aquarel. Gesigneerd.

    ”Bateaux devant la rade d’Anvers .” Une aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 20 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #480

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Carpette persane en laine. Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 212 x 127 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #39

    “Adam en Eva in de Tuin van Eden”. Een kantwerk in omlijsting.

    “Adam et Eve dans le Jardin d’Eden”. Dentelle encadrée.
    No longer available
    Dim. 26 x 30,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #699

    Twee houten beelden met zittende figuren. Chinees werk.

    Deux statuettes en bois sculpté représentant des personnages assis. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #738

    Een lot van zes verschillende houten vogels, waaronder een polychrome papegaai, een papegaaiduiker, een ibis, enz.

    Lot de six différents oiseaux en bois dont un perroquet, un puffin, une ibis etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #662
    Omer Coppens
    Period: 1864-1926

    “Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.

    ”Une ruelle enneigée nocturne.” Huile sur toile. Signée et datée ‘23.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #963

    Een driedelig schouwstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Tijdperk art nouveau. Onderaan genummerd

    Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence à glaçure polychrome. Art Nouveau. Numérotée sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #650

    Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.

    Guan Yin debout en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #981

    Een bronzen wijwatervat naar de gotische tijd en een olielampje.

    Une bassine à eau bénite en bronze d'après l'ère gothique et une lampe à huile.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #809
    Giles De Beefe

    Een staande klok in gesculpteerde houten kast met koperen uurwerk met tinnen versieringen.

    Horloge de vestibule en bois sculpté. Mouvement en laiton, cadran aux motifs en étain.
    No longer available
    Dim. 265 x 50 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #697

    Een album met 232 prentbriefkaarten uit het begin van de XXste eeuw.

    Album contenant 232 cartes postales du début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More