Similar lots by type
-
#1096Een paar armstoelen.
Paire de fauteuils.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#970Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#402Twee kinderstoeltjes met rieten zit.
Deux petites chaises d’enfant aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#940Een boekenkast van witgelakt hout met een gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.
Bibliothèque en bois laqué blanc décorée de fleurs sculptés et polychromés.No longer availableDim. 163 x 163 cmEstimate: € 120 / 200 -
#946Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.
Ensemble comprenant un buffet à deux portes et un long buffet à quatre portes et à trois tiroirs en laque rouge. Tablettes en travertin beige.No longer availableDim. 79 x 241 cm en 75 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#995Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl. XIXe eeuw.
Suite de six chaises en acajou sculpté d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#966Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 123 x 136 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#980Een paar crapauds met witte bekleding.
Paire de crapauds à revêtement blanc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1084Een staande klok met herstelling aan kap.
Horloge de vestibule. Réparation vers le haut.No longer availableDim. 260 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1072Een art nouveau wandrekje van gepolychromeerd hout met een decor van bladeren.
Etagère art nouveau en bois polychrome à décor de feuillages.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#950Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met poten in kruisverbinding en twee laden in de gordel.
Able en chêne de style Renaissance. Pieds à entretoise en X et deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 177 x 111 cmEstimate: € 180 / 220 -
#596Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.
Bureau à cinq tiroirs aux montures et anses en bronze, entièrement décoré d’incrustations de bois variés formant des fleurs et des oiseaux.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 480 / 600 -
#925Een eikenhouten broodkast met twee opengewerkte deuren bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Panetière en chêne ouvrant à deux portes à lattes au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. 153 x 133 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1103Een Engelse klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het blad.
Secrétaire à pente anglais ouvrant à deux petits et deux grands tiroirs sous l’abattant.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1101Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.
Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#800Een hoekrekje van gesculpteerd hout.
Etagère de coin en bois sculpté.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#605Een witgelakt bureau met drie lden in de gordel en met verchroomde monturen. Lodewijk XV-stijl.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650 / 750 -
#795Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.No longer availableDim. 0: 32 cmEstimate: € 15 / 20 -
#598Een eikenhouten tweedeurs vitrine op gesculpteerde hoge basis met twee laden.
Vitrine à deux portes en chêne. Haute base sculptée et avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#595Een zwartgelakte buffetkast, versierd met fijn gesculpteerde figuren en motieven. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Bovenaan het dak gesteund door zuiltjes. Frankrijk, XVIIe en XIXe eeuw.
Buffet en bois noirci décoré de personnages finement sculptés et de différents motifs. Le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs. Le haut supporté par deux colonnettes. France, XVIIe et XIXe siècles.No longer availableDim. 184 x 132 cmEstimate: € 400 / 600 -
#930Een Engelse linnenkast van mahoniehoutfineer met drie laden onderaan.
Lingère anglaise en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#601Een eikenhouten bureau in renaissancestijl met twee ladenblokken.
Bureau en chêne de style Renaissance avec deux caissons aux tiroirs.No longer availableDim. 141 x 81 cmEstimate: € 180 / 240 -
#956Een notenhouten driezitsbank in Louis-Philippestijl met twee bijbehorende kuipzeteltjes.
Canapé trois places en noyer de style Louis-Philippe et deux fauteuils assortis.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 160 / 240 -
#920Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.
Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 152 x 92 cmEstimate: € 200 / 260
Other lots in this auction
-
#760BachtiarEen Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décor d’un médaillon géométrique central.No longer availableDim. 140 x 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#816Een werktafeltje van zwartgelakt hout, versierd met Boulemarqueterie en bronsbeslag. XIXe eeuw. Spiegel binnenin manco en marqueterie bovenaan beschadigd.
Une table de toilette en bois laqué noir, décor à la marqueterie de Boule et montures de bronze doré. Le miroir intérieur est manquant et quelques dégâts à la marquetterie.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#704Vaas van kleurloos geslepen kristal met een vergulde metalen rand.
Un vase en cristal taillé incolore avec rebord argenté.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 35 / 50 -
#560GoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Carpette persane en soie. Nouée main.No longer availableDim. 165 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#163“De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.
“Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400 / 600 -
#538Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.
Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#587Een paar vazen van polychroom porselein. Roestrode fond met vergulde versiering. Twee uitsparingen met enerzijds figuren uit het kabukitheater (gesigneerd) en anderzijds bloeiende theebomen. Arita, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Met houten sokkels.
Deux vases en porcelaine polychrome. Fond rouge et décorations dorées, représentations de théâtre Kabuki et arbres à thé en fleurs. Arita, XIXième siècle. Marque sous la base. Avec socles en bois.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 300 / 400 -
#635Een zwartgelakt bijzetkastje met één lade in de stijl van Boulle.
Petite console en bois noirci ouvrant à un tiroir décoré à la façon de Boulle.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 120 / 160 -
#558Vijf houten Christusbeelden zonder armen. Spanje, XIXde eeuw.
Cinq statues du Christ en bois sculpté et polychromé. Sans bras. Espagne, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 125 / 200 -
#316HerizEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 232 x177 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar het origineel toegeschreven aan Praxiteles.
Satyre aux cymbales. Sculpture en bronze à patine brune. D’après l’original attribué à Praxitèle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180 / 220 -
#60Mappin & WebbVerzilverd metalen theepot in George I-stijl. Onderaan gemerkt. Sheffield, omstreeks 1918.
Théière en métal argenté de style George I. Marque sous la base: Sheffield. Vers 1918.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 30 / 50

