Other lots in this auction
-
#288
“Koppel met bloemenmand en lammetje”. Een biscuit groep onder baldakijn met strik en glazen kraaltjes. Als lampenvoetje.
"Couple avec panier de fleurs et agneau". Un groupe en biscuit sous dais avec noeud et perles de verre. Comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 35/45 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 438 x 344 cmEstimate: € 300/400 -
#82F. Van Elewijck
“Hooischelven bij de rand van het dorp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.
« Des meules de foin à la sortie du village ». Pastels sur papier. Signé et daté 1948.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 40/60 -
#110
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,08 ct.No longer availableDim. 2,37 gEstimate: € 450/500 -
#622
“Rode Driehoek.” Gouache op papier. Draagt monogram.
"Triangle rouge". Gouache sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#656
Een zeshoekige Chinese lantaarn van hout en glas met vogels op bloeiende takken in het decor en versierd met kwispels.
Une lanterne chinoise hexagonale en bois et verre à décor d'oiseaux sur branches fleuries et à décor de tresses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35/45 -
#608
“Meisje met kuikens” en “Aan het hek met hondjes”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.
"Fille aux poussins" et "A la clôture avec des chiens". Deux groupes de plastique italien multicolore. Marqué Florence et du N couronné.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#353Maria Innocentia Hummel
“Kerstgebeuren”. Vier grote beeldjes van veelkleurig biscuit (knielende herder en koning, liggend schaap, schaap met lam. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 260.
"Événement de Noël". Quatre grandes figurines en biscuit multicolore (berger et roi agenouillés, mouton couché, mouton avec agneau. Ed. Goebel. Marqué en bas, numéroté 260.No longer availableDim. H: 8-22cmEstimate: € 120/200 -
#271Val Saint-Lambert
Vier diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Twee met rond voetstuk. Onderaan gemerkt en met label.
Quatre petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Deux avec socle rond. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 22 à 14,5 cmEstimate: € 80/100 -
#643Maria Innocentia Hummel
Vijf kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1990.
Cinq petites figurines en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées, années 1990.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 35/40 -
#140
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 550/600 -
#404Maria Innocentia Hummel
“Was frag’ich viel nach Geld und Gut & Wohl behütet ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 633 & 455.
« Était frag'ich tombé nach Geld und Gut & Wohl behütet ». Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 633 & 455.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40/60