Similar lots by type
-
#126Een bijzettafeltje met licht wortelnootfineer, versierd met Grieks meanderpatroon.
Une table d'appoint avec placage de ronce de noyer clair, décorée d'un motif de méandres grecs.No longer availableDim. 60 x 42cmEstimate: € 180 / 200 -
#116Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.
Une table basse vintage avec quatre plateaux tournants sur une base chromée et avec un plateau en verre fumé. Années 1970.No longer availableDim. 130 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#183Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#207Een rijkelijk gesculpteerd eikenhouten hoekkastje op voet.
Un meuble d'angle en chêne richement sculpté sur pied.No longer availableDim. h: 191Estimate: € 60 / 80 -
#146Een palissanderhouten eetkamer, bestaande uit een breed buffet met zes deuren en centraal vijf laden (91 x 380 x 60 cm); een ovale uittrekbare tafel (77 x 220 cm), twee armstoelen en zes stoelen met zalmroze fluwelen bekleding. Met bijpassende luchter met centraal gesatineerd glas en zes richtspotjes. (78 x 14 x 64 cm). Alles met glazen beschermbladen. Periode Art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Une salle à manger en palissandre, composée d'un large buffet à six portes et cinq tiroirs centraux (91 x 380 x 60 cm); une table ovale à rallonge (77 x 220 cm), deux fauteuils et six chaises avec revêtement en velours rose saumon. Avec lustre assorti avec verre satiné central et six spots orientables. (78 x 14 x 64 cm). Le tout avec feuilles de protection en verre. Période Art Déco. Attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.No longer availableEstimate: € 3000 / 4000 -
#226Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.No longer availableDim. 65 x 106 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#256Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#206Een paar piëdestals met wortelnootfineer in art decostijl.
Une paire de piédestaux Art Déco en placage de ronce de noyer.No longer availableDim. 80 x 40 x 4 cmEstimate: € 260 / 280 -
#211Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableDim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400 / 600 -
#76Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#196Een ééndeurskastje in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
Un meuble à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous le plateau en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#276Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#681Een mahoniehouten reisscribaan met twee schuifjes binnenin. XIXe eeuw.
Un scribe de voyage en acajou avec deux tiroirs à l'intérieur. XIXème siècle.No longer availableDim. 12 x 40 x 36 cmEstimate: € 40 / 70 -
#576Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec tablette en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#156Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#213Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.No longer availableDim. 70 x 116 cmEstimate: € 240 / 260 -
#197Een ééndeurskastje in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
Un meuble à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous le plateau en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#166Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#577Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec plateau en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø: 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#216Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.
Table d'appoint ronde en placage de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 320 / 380 -
#655Een rond gebeeldhouwd eikenhouten ornament met vrouwenhoofd. Mogelijk XVIIe eeuw. Bijgevoegd een gebeeldhouwde eikenhouten console met een Groene man, XXe eeuw.
Un ornement rond en chêne sculpté avec une tête de femme. Peut-être du 17ème siècle. Ajoutée est une console en chêne sculpté avec un homme vert, 20ème siècle.No longer availableDim. Ø: 12 cm b: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#187Een gefineerd bjzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.
Une table d'appoint de style Louis XV en placage, décorée de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et tablette à rallonge.No longer availableDim. 75 x 66 x 44 cmEstimate: € 220 / 260 -
#198Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.
Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 300 / 500 -
#306Een piëdestal van getorst en gedraaid eikenhout.
Un socle en chêne torsadé et tourné.No longer availableDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#122Henry Schouten“Vierspan met hooiwagen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Char à foin à quatre chevaux. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#32Barton“Dames op een terras”. Olieverf op doek, naar het impressionisme.
Dames sur une terrasse . Huile sur toile, d'après l'impressionnisme.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#584BarbieGreat eras; Elizabethan queen. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; reine élisabéthaine. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#96Een bruingepatineerde plantenvaas met subtiele spiraal versierd.
Un vase végétal à patine brune orné d'une subtile spirale.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#357Paul Van DesselPeriod: 1956-2021Twee stillevens op doek. Eén gesigneerd en gedateerd 1990. (61 x 59 cm en 75 x 56 cm).
Deux natures mortes sur toile. Une signée et datée 1990. (61 x 59 cm et 75 x 56 cm).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#581Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.
Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 140 -
#484BarbieEnchanted evening. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Soirée enchantée. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#11Val Saint LambertEen lot van vier kleine en een grote asbak van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un lot de quatre petits et un grand cendrier en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#362Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Zelfbeschouwing 1987”. Olieverf op doek.
Introspection 1987. Huile sur toile.No longer availableDim. 46 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#192Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Les sans-travail”. Ets. Genummerd 73/100 en gesigneerd buiten de plaat.
“Les sans-travail”. Eau-forte. Numérotée 73/100 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#595Goebel, Germany“Heldentenor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 135. Onderaan gemerkt.
Heldentenor. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 135. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#89M. Costers“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100

