Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.

Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.

Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.
Dim. 152 x 92 cm
SKU: 0603180236.
Category: Meubel.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #236
Estimate: € 200 / 260
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #216

    Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.

    Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 145 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #565

    Een bureau met renaissance elementen en met twee paneeldeurtjes met wortelnootfineer. Met glazen blad.

    Un bureau aux éléments Renaissance, deux portes panneaux et placage de ronce. tablette en verre.
    No longer available
    Dim. 160 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #575

    Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.

    Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.
    No longer available
    Dim. 160 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #225

    Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.

    Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.
    No longer available
    Dim. b: 190 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #219

    Een vitrinekast van notenhoutfineer met drie laden in accolade onderaan.

    Une vitrine en bois de placage de noyer à trois tiroirs en accolade en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 263 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #649

    Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad.

    Un grand bureau anglais à deux blocs et une tablette en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. 205 x 135 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #828

    Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.

    Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #422

    Een gefineerde salontafel in Régencestijl, versierd met verguld bronsbeslag en het blad sober ingelegd onder glas.

    Une table de salon en bois de placage, style Régence, montures en bronze et incrustation sobres dans la tablette, sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 82 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #830

    Een mahoniehouten haardschermpje, versierd met een fruithouten biesje.

    Pare-feu en acajou décoré d’un trait en bois fruitier.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #798

    Een messingen taartenstaander met een opengewerkt decor van vlinders.

    Un présentoir à tartes avec un décor ajouré de papillons.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #165

    Een eikenhouten buffetkast op vier balusterpoten met drie paneeldeuren in het opzet en vier laden boven vier deuren onderaan. De panelen met gebeeldhouwde scènes en de kap gedragen door twee mannenfiguren.

    Un buffet en chêne sur quatre pieds balustres à trois portes panneaux dans la partie supérieure, quatre tiroirs par dessus quatre portes pour la partie inférieure. La corniche est portée par deux figures d’hommes, et les portes panneaux comportent des scènes sculptées.
    No longer available
    Dim. 167 x 149 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #642

    Een eikenhouten koffer. Omstreeks 1800.

    Un coffre en chêne. +- 1800.
    No longer available
    Dim. b: 134 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #168

    Een tafel van gesculpteerd eikenhout op voer balusterpoten in H-verbinding. Met zes met leder beklede, bijpassende stoelen.

    Une table en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise en forme de H. Six chaises assorties avec revêtement font parties du lot.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #248

    Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met een gebeeldhouwde centrale poot, eindigend in vier voluten.

    Table ronde à allonges en acajou au pied central sculpté se terminant en quatre volutes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #645

    Een sobere grenenhouten apothekersvitrine met één deur.

    Une vitrine de pharmacie en pin, sobre, à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #609

    Een vitrine van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl. Omstreeks 1800. Zijruitjes te vervangen.

    Une vitrine en chêne sculpté, style Baroque. +- 1800. Vitraux à remplacer.
    No longer available
    Dim. h: 207 x 120 x 53 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #593

    Een L-vormig designbureau, bekleed met bruin leder. Met twee laden en een deurtje en met bijpassende bureaustoel.

    Bureau design en L recouvert de cuir brun clair. Deux tiroirs et une petite porte. Avec fauteuil de bureau assorti.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #235

    Een console met spiegel en stoel in Régencestijl.

    Une console avec un miroir, style Régence.
    No longer available
    Dim. b: 140 (console) 130 x 82 (spiegel)
    Estimate: € 200 / 240
  • #826

    Een mahoniehouten wandconsole in Régencestijl met een wit marmeren blad.

    Console en acajou de style Régence à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #205

    Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.

    Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #792

    Een rokersstoeltje van gescupteerd eikenhout, bekleed met tapisserie.

    Une chaise fumoir en chêne sculpté avec un revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #832

    Een paar gefineerde nachtkastjes met een deurtje en een lade.

    Paire de tables de chevet en bois de placage ouvrant à une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #607

    Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.

    Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 101 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #821

    Een paar design bureaustoelen met beige bekleding. Omstreeks 1980.

    Paire de chaises de bureau design recouvertes en beige. Vers 1980.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80

Other lots in this auction

  • #25

    ‘Instappen a.u.b.! honderd jaar buurtspoorwegen in Belgie’, 1985.

    ‘Instappen a.u.b.! honderd jaar buurtspoorwegen in Belgie’, 1985.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 24
  • #242
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #445

    Een rond barmeubeltje met een tussenblad en bovenaan vier openklapbare compartimenten met een vergrendeling.

    Un meuble de bar rond à quatre compartiments et fermoir.
    No longer available
    Dim. Ø: 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #29

    “Moeder met kind”; “Confrontatie met de dood” & “Marine”. Drie verschillende etsen. Allen gesigneerd binnen de plaat.

    ”Mère et enfant.”, “Confrontation avec la mort.” & “Marine.” Trois eaux-fortes. Toutes signées dans la planche.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #347

    Een jardinière van Frans porselein met een meerkleurig decor van vogels en vlinders en vergulde details. Onderaan gemerkt.

    Une jardinière en porcelaine de France avec un décor polychrome d’oiseaux et de papillons et détails dorés. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. b: 29 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #222
    Ernest Midy
    Period: 1878 - 1938

    “Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    ”Paysage de bouleaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.
    No longer available
    Dim. 49 x 79 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #124
    P. Bayart

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee herstellingen.

    ”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée. Deux restaurations ont été effectuées.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #306

    Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.

    Table gateleg ovale en chêne aux pieds torsadés. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #641

    Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.

    Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #769

    Een mahoniehouten speeltafeltje in Régencestijl met een klapblad, bekleed met vilt.

    Une petite table de jeu en acajou, style Régence, avec tablette abattant, revêtement en feutre.
    No longer available
    Dim. b: 83 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #126

    Een eikenhouten tweedeurskast met een lade bovenaan.

    Une armoire à deux portes en chêne et un tiroir au dessus.
    No longer available
    Dim. 140 x 116 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258

    Een gietijzeren spaarpot in de vorm vaneen rijke man in een zetel.

    Une tirelire en fonte en forme d’un homme riche assis dans un fauteuil.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More