Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gefineerd bureau op leeuwenpoten met twee ladenblokken achter een deur, een centrale lade in de gordel en met glazen blad. Met bijpassende bureaustoel.

Een gefineerd bureau op leeuwenpoten met twee ladenblokken achter een deur, een centrale lade in de gordel en met glazen blad. Met bijpassende bureaustoel.

Bureau en bois de placage sur pieds griffes et avec deux caissons aux tiroirs, cachés derrière une porte. Un tiroir central en ceinture. Tablette en verre. Avec chaise assortie.
Dim. 168 x 88 cm
SKU: 2306200610.
Category: Meubel.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #610
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #812

    Een messingen tafeltje met groen marmeren blad.

    Petite table en laiton à tablette en marbre vert.
    No longer available
    Dim. 79 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #809

    Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.

    Coffre en noyer ancien sur pieds patins.
    No longer available
    Dim. 33 x 40 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #782

    Een groengepatineerde bijzettafel op wieltjes.

    Une table d'appoint patine verte sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 98 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #804

    Een antieke notenhouten tafel. Met verlengblad.

    Table ancienne en noyer. Avec allonge.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #796

    Een rond bijzettafeltje op centrale poot.

    Une table d'appoint ronde sur pied central.
    No longer available
    Dim. Ø: 46; h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #800

    Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.

    Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #716

    Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.

    Un escalier de bibliothèque quart-rond avec quatre marches doublées.
    No longer available
    Dim. h: 123 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #795

    Een vitrinekast met twee glijdende deuren.

    Vitrine à deux portes glissantes en verre.
    No longer available
    Dim. 147 x 75 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #756

    Twee verschillende bijzetstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Deux chaises d'appoint en bois patiné blanc style Louis XV différentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #813

    Een grijsgepatineerd bijzetkastje met zes laden.

    Meuble d’appoint patiné gris ouvrantà six tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #799

    Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.

    Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #700
    Cassina, Italia

    Twee fauteuils van verchroomd metaal en leder, LC2, naar ontwerp van Le Corbusier.

    Deux fauteuils en métal chromé et cuir, LC2, dessinés par Le Corbusier.
    No longer available
    Dim. 70 x 70 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #666

    Een kleine commode in Lodewijk XV-inspiratie, versierd met bloemenmarquetterie.

    Une petite commode Louis XV à décor de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 77 x 62 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #798

    Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.

    Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #780

    Een armstoel van zwartgelakt en goudgepatineerd hout in directoire-inspiratie

    Un fauteuil en bois laqué noir et patiné or d'inspiration Directoire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #736

    Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.

    Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.
    No longer available
    Dim. 38 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #770

    Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.

    Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.
    No longer available
    Dim. 53 x 60 x 60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #814

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.

    Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Dim. H. 86 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #776

    Een paar kleine notenhouten stoeltjes met gebogen rug en versierd met zwanenkoppen. Tijdperk Empire. Eén met gebarsten rugpaneeltje.

    Paire de petites chaises en noyer à dossier incurvé et décorées de têtes de cygne. Epoque Empire. Une à dossier fissuré.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #784

    Een schildersezel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd hout.

    Chevalet de style Louis XV en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. h: 193 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #794

    Een kwartrond hoekkastje met één deur en een marmeren blad. Het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten. Deur opnieuw te bevestigen. Tijdperk Directoire.

    Encoignure en quart de lune avec une porte et avec tablette en marbre. Décor d’incrustations de différents sortes de bois. Porte détachée. Epoque Directoire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #766

    Een kastanjebruin gelakt art-deco cafétafeltje.

    Une table de café art-déco laquée marron châtaigne.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #790

    Een plexiglazen console.

    Une console en plexiglas.
    No longer available
    Dim. 73 x 115 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #806

    Een bijzettafel van gefineerd hout met twee neerklapbare zijvlakken, versierd met ingelegde biezen. Twee laden in de gordel. Vroeg XIXe eeuw.

    Table d’appoint en bois de placage avec deux abattants, décorée d’incrustations. Deux tiroirs en ceinture. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 85 + 48 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #343

    Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.

    Une vieille horloge murale ronde. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #456

    Een Georgian armstoel van gesculpteerd notenhout.

    Un fauteuil géorgien en noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. H. 108 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #242
    Renée Prinz
    Period: 1883 - 1973

    “Stilleven met kruik en sinaasappels”. Een krijttekening op papier. Gesigneerd.

    Nature morte avec cruche et oranges . Dessin à la craie sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 67 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #271

    Twee slabestekken van hoorn met zilveren heften en een verzilverde taartschep.

    Deux couverts à salade en corne avec des poignées en argent et une pelle à gâteau en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #791

    Een lot van vier antieke vogelkooitjes.

    Lot de quatre cages à oiseaux antiques.
    No longer available
    Dim. h: 22 - 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #662

    Een lot van vier Chinese gelakt houten panelen met parelmoeren decors van vogels.

    Lot de quatre panneaux en bois laqué chinois avec des décors d'oiseaux en nacre.
    No longer available
    Dim. 79 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #340

    Een 18 karaats geel gouden ronde geweven ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,5 ct.

    Une chaîne tissée ronde en or jaune 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de ± 3,5 ct.
    No longer available
    Dim. 22,20 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #552

    Een modern landschap. Op doek.

    Un paysage moderne. Sur toile.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #35

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een amethist van ± 4 ct. (letsel aan steen).

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une améthyste de ± 4 ct. (dégât à la pierre).
    No longer available
    Dim. 7,70 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #665

    Barokke spiegel met deels vergulde, deels gefineerde lijst. Bovenaan versierd met bloemenguirlandes en een schelp.

    Miroir baroque avec cadre en partie doré et en partie plaqué. Décoré en haut de guirlandes florales et d'une coquille.
    No longer available
    Dim. 185 x 74 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #163
    Jean Boyer, Limoges

    Een groot servies van wit porselein versierd met een vergulde bladguirlande. 36 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 kopjes en schoteltjes, twee lage en een hoge gebakschotel, twee gedekte groenteschalen, 8 schotels van diverse grootte en vorm, 2 sauskommen, 1 slakom, 1 soepterrine. Alle gemerkt en als nieuw. We voegen er een snoepschaaltje met een ander decor aan toe.

    Un grand service en porcelaine blanche décoré d'une guirlande de feuilles dorées. 36 assiettes plates, 12 assiettes profondes, 12 assiettes à dessert, 12 tasses et soucoupes, deux plats de pâtisserie basse et haute, deux plats de légumes couverts, 8 plats de différentes tailles et formes, 2 bols à sauce, 1 saladier, 1 soupière. Tous marqués et comme neufs. Nous ajoutons un plat de bonbons avec un décor différent.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #126

    Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.

    Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.
    No longer available
    Dim. h: 201 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More