Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau. Poinçons allemands, 835‰. Charnières du couvercle desserrées.No longer availableDim. h: 11 - 25 cm 2910 gEstimate: € 1500 / 1700
#438Een groot Afrikaans masker van gesculpteerd en deels gepolychromeerd hout. Punu, Gabon.
#199Delville“Prometheus”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1907.
#466Een Chinees houten reiskoffer met smeedijzeren beslag en hengsels.
#134A. M***“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#152Gipsen hoogreliëf met guirlandemotief als muurversiering.
#469“Mediterraan kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#28Een faience lampenvoet met een handgeschilderd decor.
#458Een paar Chinees porseleinen cilinderpotten met blauw op wit decor.
#527Een Chinees voorraadmandje van roodgelakt hout met verguld decors van personages, bloemen en draakjes. XIXe eeuw. Enkele beschadigingen.
Panier de provision chinois en bois laqué rouge à décors dorés de personnages, fleurs et dragons. XIXème siècle. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#128Een metalen klokje onder een glazen stolp.
Une pendule en métal sous un dôme de verre.No longer availableDim. 34 x 35 cmEstimate: € 120 / 200