Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gefineerd gebogen mahoniehouten meubel in Empirestijl met twee deuren en een lade, een groen marmeren blad en versierd met bronsbeslag.

Een gefineerd gebogen mahoniehouten meubel in Empirestijl met twee deuren en een lade, een groen marmeren blad en versierd met bronsbeslag.

Meuble de style Empire en placage d'acajou galbé à deux portes et un tiroir, tablette en marbre vert et orné de garnitures en bronze.
Dim. 102 x 137 x 62 cm
SKU: 2202220188.
Category: Meubel.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #188
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #222

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.

    Bureau droit en placage d'acajou à deux portes en dessous et un tiroir au dessus du plateau rabattable. Avec dessus en marbre au sommet.
    No longer available
    Dim. 146 x 92 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #505

    Een verstelbare verchroomde armstoel met beige lederen bekleding.

    Fauteuil réglable chromé, recouvert de cuir beige.
    No longer available
    Dim. H:110cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #525

    Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.

    Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.
    No longer available
    Dim. Ø: 108 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #219

    Een eikenhouten wandkapstok met gesculpteerd bladerdecor.

    Porte-manteau mural en chêne à décor de feuilles sculptées.
    No longer available
    Dim. 78 x 105 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #515

    Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwd front.

    Coffret en chêne à façade sculptée.
    No longer available
    Dim. 130 x 66 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #214

    Een violontafel met zwartgelakte randen.

    Une table de violon avec des bords laqués noirs.
    No longer available
    Dim. 80x120x80cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #216

    Een reeks van acht gesculpteerde stoelen en twee armstoelen in barokke stijl met gouden en bordeauxrode bekleding.

    Suite de huit chaises sculptées et deux fauteuils de style baroque, recouvert de tissu doré et rouge bordeaux.
    No longer available
    Dim. H:102-110cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #201

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #538

    Een gelakt Chinees meubeltje met twee deurtjes en een lade en versierd met een decor van vogels en bloemen.

    Meuble en laque de Chine ouvrant à deux portes et un tiroirs et décoré d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 86 x 99 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #509

    Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.

    Ensemble de six chaises en bois laqué noir avec assises en similicuir.
    No longer available
    Dim. H:92cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #508

    Een kleine mahoniehouten commode in Empirestijl met drie laden, een marmeren blad en versierd met bronsbeslag.

    Petite commode en acajou de style Empire à trois tiroirs, dessus en marbre et ornée de ferrures en bronze.
    No longer available
    Dim. 83 x 72 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #198

    Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer met een marmeren blad en een lade en doucine.

    Un cabinet à deux portes en placage d'acajou avec un dessus en marbre et un tiroir en doucine.
    No longer available
    Dim. 151 x 11 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een mahoniehouten secretaire-bibliotheek met onderaan vier laden. Klapblad manco.

    Secrétaire-bibliothèque en acajou, le bas ouvrant à quatre tiroirs. Abattant manque.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #528

    Een gefineerd notenhouten salontafel met twee laden.

    Table basse en placage de noyer à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 59 x 99 x 99 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #512

    Een zwartgelakt Japans bureau, het blad versierd met een pietra dura decor van geisha’s in een landschap. Met glazen blad.

    Bureau japonais laqué noir, le plateau orné de pierre dure présentant des geishas dans un paysage. Avec tablette en verre.
    No longer available
    Dim. 80 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #498

    Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.

    Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.
    No longer available
    Dim. 120 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #202

    Een gefineerd buffet met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met bronzen beslag en met groen marmeren blad.

    Buffet en placage à deux portes à panneaux et deux tiroirs, orné de garnitures en bronze et d'un dessus en marbre vert.
    No longer available
    Dim. 98 x 108 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #106

    Een verlengbare eettafel met rijkelijk uitgewerkte poten in de vorm van gevleugelde hermenfiguren.

    Table à dîner à allonges richement sculptée aux pieds, formant des hermès.
    No longer available
    Dim. 159 x 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #196

    Een tweedelig gebeeldhouwd eikenhouten meubel in Mechelse stijl met onderaan twee paneeldeuren en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Meuble à deux corps en chêne sculpté de style malinois, le bas à deux portes pleines et un tiroir, le dessus à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 222 x 115 x 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #487

    Een gefineerde violontafel.

    Une table violon plaquée.
    No longer available
    Dim. 124 x 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206

    Een antieke tafel in renaissancestijl, rijkeleijk uitgewerkt met balusterpoten, vruchten en leeuwenkoppen. Ringen manco.

    Table ancienne de style Renaissance, richement décorée de pieds balustres, de fruits et de têtes de lions. Anneaux manquants.
    No longer available
    Dim. 73 x 131 x 79 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #211

    Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.

    Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 101 x 102 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #203

    Een gefineerd mahoniehouten koffermeubel in de vorm van een commode met een lade onderaan.

    Une commode en placage d'acajou en forme de commode avec un tiroir en bas.
    No longer available
    Dim. 108 x 112 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #545

    Een metalen art deco luchtertje met glazen kapjes. Eén kapje gebroken.

    Un lustre art déco en métal avec des abat-jour en verre. Un abat-jour est cassé.
    No longer available
    Dim. h: :40cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #494

    Een eikenhouten spiegel versierd met gesculpteerde leeuwenkoppen en plantenmotieven.

    Miroir en chêne à décor de têtes de lions sculptées et de motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. 182 x 109 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #6

    Een Bretoens eikenhouten meesterstuk (45 x 17 x 42 cm).

    Un chef-d'œuvre (45 x 17 x 42 cm).
    No longer available
    Dim. 45x17x42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #165

    “Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.

    "Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 800 / 1400
  • #182
    Joz. De Swerts

    “Een zelfportret”. Olieverf op doek.

    "Un autoportrait". Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 44 x 33 cm
    Estimate: € 45 / 70
  • #326

    Een paar gedraaid houten piëdestals.

    Paire de piédestaux en bois tourné.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #456

    Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 283 x 165 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #420

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,12 ct.
    No longer available
    Dim. 4,16 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #685

    Een stereoscoop met een doosje glazen plaatjes.

    Un stéréoscope avec une boîte de plaques de verre.
    No longer available
    Dim. H:6cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293

    Een gevarieerd lot boeken met o.a. Wilkinson’s veilingcatalogi en Nederlandstalige en Franstalige proza en literatuur.

    Un lot varié de livres, y compris les catalogues de vente aux enchères de Wilkinson et la prose et la littérature néerlandaise et française.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #16

    Een paar smeedijzeren vuurmanden.

    Une paire de paniers à feu en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #478

    Een balustervaas van Chinees porselein met decor van Fo-honden.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de chiens de Fo.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More