Similar lots by type
-
#249
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee deuren. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes à moulures sous deux portes. Vers 1800.No longer availableDim. 107 x 150 x 55 cmEstimate: € 120/180 -
#252Frans Van DammePeriod: 1858 - 1925
“Geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Petites chèvres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘81.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#693
Vier verschillende karaffen, waarvan drie van kleurloos kristal en één van glas.
Quatre carafes différentes, dont trois en cristal incolore et une en verre.No longer availableDim. h: 23 - 31 cmEstimate: € 50/80 -
#219
Een eikenhouten buffet met drie deuren en drie laden. XIXe eeuw.
Un buffet en chêne à trois portes et à trois tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 210 x 95 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#638
Een sober tweeledig eikenhouten buffet met onderaan twee paneeldeuren en twee laden en twee paneeldeuren in het opzet. XIXe eeuw.
buffet sobre à deux corps en chêne, le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs en ceinture, le haut à deux portes pleines. XIXe siècle.No longer availableDim. 215 x 152 x 54 cmEstimate: € 80/100 -
#289
Een lot van twaalf kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Un lot de douze verres à vin en cristal à calices en couleurs. Probablement Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#286
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden onderaan en twee deuren in het opzet. XIXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne à deux portes sous deux tiroirs et deux portes sur la partie supérieure. XIXème siècle.No longer availableDim. 260 x 126 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#279
Een karnton en een boterkarner met handmechanisme.
Une baratte et une baratte à beurre à mécanisme manuel.No longer availableDim. h: 61 & 45 cmEstimate: € 40/50 -
#900
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet, een lage drageoir, een boterpot en een schenkkan.
Un lot de cristal taillé incolore, comprenant un vase sur pied, un drageoir, un pot à beurre et une verseuse.No longer availableDim. h: 13 - 25 cmEstimate: € 30/40 -
#750
Twee reeksen van zes kleurloos kristallen aperitiefglazen.
Deux séries de six verres à apéritif en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#264Longchamp
Een grote zwarte handtas van leder en stof.
Un grand sac à mains en cuir noir et tissu.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#238
Een paar cassolettes van oranjerood marmer, gedragen door drie verguld bronzen ramspoten met bovenaan drie ramskoppen. XIXe eeuw. Eén met manco bovenaan.
Une paire de cassolettes en marbre rouge-orange, portées par trois pieds dorés de bélier et à trois têtes de bélier au dessus.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/300 -
#755
Een XIXe eeuws meesterstuk in de vorm van een Louis Philippe commode met vier laden en een marmeren blad. Enkele trekkers opnieuw te monteren.
Une pièce de maître du XIXème siècle sous forme d’une commode Louis Philippe à quatre tiroirs et une tablette en marbre. Quelques poignées à remonter.No longer availableDim. 31 x 41 x 21 cmEstimate: € 100/160 -
#717
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, een mandje, een schaal en een grote vaas. De vaas met randschilfers.
Un lot de cristal taillé incolore, comprenant une carafe, un panier, un plat et un grand vase. Vase avec éclats.No longer availableDim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30/40 -
#899
Een reeks van zeven Elzas wijnglazen. Bijgevoegd een gegraveerd kirstallen glas naar aanleiding van de troonsbestijging van Koningin Elizabeth II
Une série de sept verres à vin d’Alsace. Nous ajoutons un verre en cristal en souvenir du couronnement de la reine Elizabeth II.No longer availableDim. h: 18 & 16 cmEstimate: € 30/50 -
#223Graux-Marly, Paris
Een Franse schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met een lezende engel op een gebroken fronton, gedragen door twee putti. gemerkt in de wijzerplaat. Sleutel en slingertje manco. Tweede helft XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée française en bronze de feu, décoration d’un ange qui lit sur un fronton cassé, portés par deux putti. Marque au cadran. Balancier et clé manquants. Deuxième partie du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1200/1500 -
#222
“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.
”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 260/360 -
#894
Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40/50 -
#687
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 8 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen en 11 borrelglaasjes. Vermoedelijk Val St. Lambert. Enkele randschilfers. Bijgevoegd een gestileerde kristallen kikker van Val St. Lambert.
Une partie d’un service à verres en cristal incolore, comprenant 8 verres à vin rouge, 8 verres à vin blanc et 11 verres à schnaps. Nous ajoutons une grenouille en cristal par Val St. Lambert. Quelques éclats.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#612
“Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.
“Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.No longer availableDim. 43 x 68 cmEstimate: € 300/400 -
#282Villeroy & Boch
Een reeks van tien wijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une série de dix verres à vin en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#893
Een adelaar en een kat van geslepen kleurloos kristal en een hond van roze en kleurloos Italiaans glas.
Un aigle et un chat en cristal incolore taillé et un chien en cristal rose et incolore italien.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 30/50 -
#244Just Campagne
Een rode lederen handtas.
Un sac à main en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#628
Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. 88 x 130 x 66 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#739
Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
Un table de Bridge, tablette en feutre.No longer availableDim. 71 x 78 x 78 cmEstimate: € 40/60 -
#625
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220 -
#520
Een lot porselein, bestaande uit drie borden met zichten op Hoei, een koppel in XVIIIe eeuwse klederdracht, en vier verschillende hoornvazen.
Un lot de porcelaine, comprenant trois assiettes avec des vues sur Huy en décoration, un couple en habits du XVIIIème siècle et quatre cornes différentes.No longer availableDim. h: 14 - 23 cmEstimate: € 30/40 -
#60
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 5,5 gEstimate: € 350/450 -
#880
Een messingen staande kapstok.
Un porte-manteau en laiton.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 40/60 -
#387
Een siervaas en drie hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Twee met kleine haarscheurtjes. XIXe eeuw.
Un vase et trois cornes en porcelaine de Bruxelles polychrome. Deux avec des petits cheveux. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 21 - 37 cmEstimate: € 40/60 -
#417Pathé
Een oude ‘Box Camera’. Bijgevoegd een oude projector in houten kist.
Une ancienne “Box Caméra”. Nous ajoutons un ancien projecteur dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#652
Een Victoriaanse commode met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Commode victorienne ouvrant à deux grands et à deux petits tiroirs et à tablette en marbre noir. Tablette réparée.No longer availableDim. 92 x 135 x 67 cmEstimate: € 80/120 -
#768
“Danseres”. Art deco beeldje van gegoten glas.
”Danseuse”. une statue Art Déco en verre coulé.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 60/80 -
#595
Een tweedeursgarderobe in Lodewijk XV-stijl.
Une garde-robe à deux portes en style Louis XV.No longer availableDim. 220 x 150 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#863
Een reeks van vier en een koppel porseleinen sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. Eén met randschilfer. Eind XIXe eeuw.
Une série de quatre assiettes et un couple en porcelaine à décors peint à la main et bords dorés. Un avec éclat.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 60/70 -
#447
Een gefineerde pendule, versierd met marquetterie. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Une pendule en bois de placage, décoration de marqueterie. XIXème siècle. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/120