Similar lots by type
-
#196
Een tweedelig gebeeldhouwd eikenhouten meubel in Mechelse stijl met onderaan twee paneeldeuren en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Meuble à deux corps en chêne sculpté de style malinois, le bas à deux portes pleines et un tiroir, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. 222 x 115 x 44 cmEstimate: € 200/300 -
#525
Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.
Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.No longer availableDim. Ø: 108 cmEstimate: € 50/75 -
#508
Een kleine mahoniehouten commode in Empirestijl met drie laden, een marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Petite commode en acajou de style Empire à trois tiroirs, dessus en marbre et ornée de ferrures en bronze.No longer availableDim. 83 x 72 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#528
Een gefineerd notenhouten salontafel met twee laden.
Table basse en placage de noyer à deux tiroirs.No longer availableDim. 59 x 99 x 99 cmEstimate: € 40/50 -
#509
Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.
Ensemble de six chaises en bois laqué noir avec assises en similicuir.No longer availableDim. H:92cmEstimate: € 60/80 -
#198
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer met een marmeren blad en een lade en doucine.
Un cabinet à deux portes en placage d'acajou avec un dessus en marbre et un tiroir en doucine.No longer availableDim. 151 x 11 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#208
Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.
Bureau droit en placage d'acajou à deux portes en dessous et un tiroir au dessus du plateau rabattable. Avec dessus en marbre au sommet.No longer availableDim. 146 x 92 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#206
Een antieke tafel in renaissancestijl, rijkeleijk uitgewerkt met balusterpoten, vruchten en leeuwenkoppen. Ringen manco.
Table ancienne de style Renaissance, richement décorée de pieds balustres, de fruits et de têtes de lions. Anneaux manquants.No longer availableDim. 73 x 131 x 79 cmEstimate: € 250/350 -
#222
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 40/60 -
#188
Een gefineerd gebogen mahoniehouten meubel in Empirestijl met twee deuren en een lade, een groen marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Meuble de style Empire en placage d'acajou galbé à deux portes et un tiroir, tablette en marbre vert et orné de garnitures en bronze.No longer availableDim. 102 x 137 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#216
Een reeks van acht gesculpteerde stoelen en twee armstoelen in barokke stijl met gouden en bordeauxrode bekleding.
Suite de huit chaises sculptées et deux fauteuils de style baroque, recouvert de tissu doré et rouge bordeaux.No longer availableDim. H:102-110cmEstimate: € 250/400 -
#505
Een verstelbare verchroomde armstoel met beige lederen bekleding.
Fauteuil réglable chromé, recouvert de cuir beige.No longer availableDim. H:110cmEstimate: € 200/250 -
#214
Een violontafel met zwartgelakte randen.
Une table de violon avec des bords laqués noirs.No longer availableDim. 80x120x80cmEstimate: € 80/120 -
#498
Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.
Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.No longer availableDim. 120 x 122 cmEstimate: € 200/300 -
#211
Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.
Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 101 x 102 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#487
Een gefineerde violontafel.
Une table violon plaquée.No longer availableDim. 124 x 97 cmEstimate: € 80/120 -
#106
Een verlengbare eettafel met rijkelijk uitgewerkte poten in de vorm van gevleugelde hermenfiguren.
Table à dîner à allonges richement sculptée aux pieds, formant des hermès.No longer availableDim. 159 x 107 cmEstimate: € 250/400 -
#219
Een eikenhouten wandkapstok met gesculpteerd bladerdecor.
Porte-manteau mural en chêne à décor de feuilles sculptées.No longer availableDim. 78 x 105 cmEstimate: € 25/35 -
#202
Een gefineerd buffet met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met bronzen beslag en met groen marmeren blad.
Buffet en placage à deux portes à panneaux et deux tiroirs, orné de garnitures en bronze et d'un dessus en marbre vert.No longer availableDim. 98 x 108 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#515
Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwd front.
Coffret en chêne à façade sculptée.No longer availableDim. 130 x 66 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#512
Een zwartgelakt Japans bureau, het blad versierd met een pietra dura decor van geisha’s in een landschap. Met glazen blad.
Bureau japonais laqué noir, le plateau orné de pierre dure présentant des geishas dans un paysage. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 200/300 -
#538
Een gelakt Chinees meubeltje met twee deurtjes en een lade en versierd met een decor van vogels en bloemen.
Meuble en laque de Chine ouvrant à deux portes et un tiroirs et décoré d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 86 x 99 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#226
Een mahoniehouten secretaire-bibliotheek met onderaan vier laden. Klapblad manco.
Secrétaire-bibliothèque en acajou, le bas ouvrant à quatre tiroirs. Abattant manque.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200/300 -
#201
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#434Ronald Brooks KitajPeriod: 1932 - 2007
“Bedroom”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 57/70 buiten de plaat.
"Chambre". Une lithographie. Signé et numéroté 57/70 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 350/550 -
#696
Een gedraaid houten theetafeltje met een messingen blad, versierd met een gegraveerd drakendecor.
Table à thé en bois tourné à tablette en laiton décoré de dragons gravés.No longer availableDim. H:67cmEstimate: € 35/50 -
#470
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 K serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ca 1 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 400/500 -
#414
“Lachende gezichten.” Gemengde techniek op doek. Draagt monogram C.H.P. Lichte schade rechts bovenaan (verticale scheur).
"Des visages souriants." Technique mixte sur toile. Porte le monogramme CHP. Léger accident en haut à droite (déchirure verticale).No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150/250 -
#1
Twee houten eenden, waarbij één gepolychromeerd.
Deux canards en bois dont un polychrome.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 35/45 -
#681
Een lot antiek varia, bestaande uit een messingen strijkijzer met onderzetter en een kaarsenpan, een houten kaasvorm, een mogelijk Friese pollepel met kerfsnijwerk en een houten koekenspaan. XIXe eeuw.
Lot d'objets divers anciens, composés d'un fer à repasser en laiton avec dessous de verre et d'un chandelle, d'un moule à fromage en bois, d'une louche frisonne (?) avec sculpture et d'une poêle à frire en bois. XIXème siècle.No longer availableDim. H:4-16cmEstimate: € 65/75 -
#178
“Hengsten”. Een bronzen groep naar een werk van P. J. Mene.
« étalons ». Un groupe en bronze d'après une oeuvre de PJ Mene.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 300/400 -
#563
Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/120 -
#520
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljant van +- 0,68 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties d'un diamant taille brillant de +- 0,68 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 1,04 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 950/1100 -
#11Royal Copenhagen
Een zittend hondje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un chien assis en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 40/50 -
#164A. Lang
“Winters dorpszicht met houtsprokkelaars”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1870(?).
"Vue du village d'hiver avec ramasseurs de bois". Huile sur toile. Signé et daté 1870(?).No longer availableDim. 81 x 124 cmEstimate: € 200/300 -
#603
Een lot van vier Arabische dolken met messingen schedes.
Lot de quatre poignards arabes avec fourreaux en laiton.No longer availableDim. l: 41 cm - 28 cmEstimate: € 80/120