Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gefineerd mahoniehouten toiletmeubeltje met kantelspiegel en marmeren blad.

Een gefineerd mahoniehouten toiletmeubeltje met kantelspiegel en marmeren blad.

Un meuble de toilette en placage d'acajou avec miroir inclinable et dessus en marbre.
Dim. 145x40x75cm
SKU: 1412210485.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #485
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #227

    “The Rembrandt Collection”. Vier verzamelmappen met eerstedagsuitgaven n.a.v. het Rembrandtjaar 2006. Uitgave van ‘The International Stamp Collection’.

    “La Collection Rembrandt”. Quatre chemises de collection avec éditions premier jour à l'occasion de l'année Rembrandt 2006. Edition de 'La Collection Internationale de Timbres'.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #225

    Twee antieke Afrikaans ivoren armbanden.

    Deux bracelets africains en ivoire.
    No longer available
    Dim. Ø: 8, 9 & 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #423

    Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #86

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #42
    A. Van Steenacker
    Period: 1890 - 1965

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Twee antieke ivoren armbanden. Afrikaans werk.

    Deux bracelets anciens en ivoire. Travail africain.
    No longer available
    Dim. Ø: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #312

    Een reeks van vijf en van zes oude gravures met portretten van hoogwaardigheidsbekleders.

    Une série de cinq et de six gravures anciennes avec des portraits de dignitaires.
    No longer available
    Dim. 17 x 11,5 cm
    Estimate: € 55 / 80
  • #159
    Roger Sr. Pintens
    Period: 1931 - 2014

    “Uilenfamilie”. Een grote groep van gehamerd koper en gepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘R.P.’.

    “Famille Hibou”. Grand groupe en cuivre martelé et bronze patiné. Monogrammé 'R.P.'.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #82
    A. Janson

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage fluvial. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 73 x 101 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #102
    Henri (?) Chasselat
    Period: 1813 - 1880

    “Jachttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek. XIXe eeuw.

    Scène de chasse. Huile sur toile. Signée. Déchirure dans la toile.
    No longer available
    Dim. 90 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #274
    Julien Severin
    Period: 1888 - 1975

    “Besneeuwde daken te Antwerpen”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘40.

    Toits enneigés à Anvers. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté '40.
    No longer available
    Dim. 24 x 13,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #530

    Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More