Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gefineerd naaitafeltje in régencestijl met entretoise, een lade en een spiegel in het klapblad.

Een gefineerd naaitafeltje in régencestijl met entretoise, een lade en een spiegel in het klapblad.

Table d’ouvrage en placage de style Régence avec entretoise, un tiroir et un miroir dans le plateau rabattable.
Dim. 71,5 x 39 x 55 cm
SKU: 2202220036.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #627

    Een paar lampenvoetjes van meerkleurig Saksisch (?) porselein in de vorm van een edele dame en heer. Op messingen voetstuk.

    Une paire de pieds de lampes en porcelaine multicolore de Saxe (?) en forme de noble dame et gentilhomme. Sur socle en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 (beeldje)
    Estimate: € 40 / 60
  • #43

    Een verzilverd metalen fotolijst in art-nouveaustijl, versierd met een reliëfdecor van een vrouw en bloemen.

    Un cadre photo en métal argenté de style Art Nouveau, orné d'un décor en relief d'une femme et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #37

    Een klein bronzen beeldje in de vorm van een wolf.

    Une petite statuette en bronze en forme de loup.
    No longer available
    Dim. l: 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #679

    Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris met meerkleurige decors en vergulde versieringen op blauwe fond. XIXe eeuw. Beschadigingen. We voegen er een sierbordje met meerkleurig fruitdecor en vergulde versieringen aan toe.

    Paire de vases fleuris Vieux Paris à décors multicolores et décors dorés sur fond bleu. XIXème siècle. Dégâts. On y ajoute une assiette décorative à décor de fruits multicolores et décors dorés.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #339

    Een oude reiskoffer, bekleed met leder op houten skelet.

    Une vieille valise, recouverte de cuir sur un squelette en bois.
    No longer available
    Dim. 78 x 46 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30

    Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #117
    Maurice Van Reeth

    Portretbuste van Felix Timmermans van terracottakleurig plaaster. Gesigneerd.

    Portrait de Felix Timmermans en plâtre couleur terre cuite. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #148

    Een paar antieke Libanese schoentjes, bezet met gedreven en verzilverd messing en getooid met een vogeltje.

    Une paire de chaussures libanaises anciennes, sertie de laiton martelé et argenté et décorée d'un oiseau.
    No longer available
    Dim. H:12cm L:21cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #485

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.

    Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #489

    Metalen spiegel stijl Armand.

    Miroir en métal style Armand.
    No longer available
    Dim. 61 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #50
    Jaeger-LeCoultre Swiss Made

    Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsband. Met inscriptie Agfa-Gevaert.

    Une montre pour homme en or jaune 18 ct avec un bracelet en cuir. Avec inscription Agfa-Gevaert.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #606

    Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.

    Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 53 x 104 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More