Other lots in this auction
-
#348
Drie stuks memorabilia m.b.t. Koning Albert I en W.O. I.
Trois pièces en souvenir du Roi Albert 8 et la Première Guerre Mondiale.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#732Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997
“Adam en Eva”. Litho. Buiten de plaat gesigneerd en E.A.
“Adam et Eve”. Litho. Signée hors planche et E.A.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#176De Ias à Angleur
Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#742
Een lot van drie XIXe eeuwse Leidse flessen.
Lot de trois bouteilles de Leyde du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#25Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol rayon, mohair, leder en zijde waarvan één met borduursel.
Deux châles différent en laine, rayon, mohair, cuir et soie dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 13 en 140 x 28 cmEstimate: € 120/180 -
#444
Een lot van twaalf bruin glazen apothekerspotten. Originele doppen grotendeels manco.
Lot de douze pots de pharmacie en verre brun. La plupart des bouchons manquent.No longer availableDim. h: 10 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#280
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 750/850 -
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Scène de rue et charrette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 320/360 -
#488
Vaasje van beschilderd en geslepen rood en wit glas.
Un vase en verre taillé rouge et blanc peint.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 50/60 -
#474
“Dwaallicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.
”Feu follet”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/100 hors planche.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#736Hamadan
Oud handgeknoopt wollen karpet. Geometrisch medaillonmotief. Perzisch werk.
Carpette en laine nouée main. Motif d’un médaillon géométrique. Travail persan.No longer availableDim. 206 x 109 cmEstimate: € 40/60 -
#751
Een porseleinen vaas met een powderblue glazuur.
Vase en porcelaine dite bleue poudrée.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/40