#47Dunhill, Paris
Een humidor. Met sleuteltje.
#127
Een houten schouwpendule met gedraaide stijlen.
#516Sarouk
#389Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Een map met talrijke linosneden, aquatinten, schetsen, academische studies enz.
#199
Een grote butlerspiegel met verguld houten lijst.
#686Abadeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#153Imperial
Een messingen klokstel met marmer, gedecoreerd met bronzen saters. Duitsland.
Une garniture de cheminée trois pièces en laiton sertie de marbre, décorée de satyres en bronze. Allemagne.No longer availableDim. h 61 & 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#26
Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
#408
Een paard van koper op marmeren voet.
#393Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Ka (requiem voor mijn moeder)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2012.
Ka (requiem pour ma mère). Huile sur toile. Signée et datée 2012.No longer availableDim. 152,5 x 83,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#111A. Thornburn
Een grote en een kleine arendskop op natuurstenen sokkel.
#365Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“De Tweestrijd”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
Les Deux Batailles. Huile sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 200 / 250