#83
#63Astoria
#86
Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.
#331Triumph
Een antiek houten accordeon, gemerkt Triumph, made in Germany. Te herstellen staat.
#8Gabriels Biljarts
Een paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
#97
Een lot van 2 19e eeuwse Chinese munten dolken, enkele losse munten toegevoegd.
#41Miek Van Orshoven
“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
#76
Een set van twee 19e eeuwse sokkelkastjes met marmeren blad, één deurhandvatje ontbreekt.
#18
Een lot brieven, documenten en boekdelen hoofdzakelijk18e- en 19e eeuws.
#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
#101
“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
#53Wolfers Fréres
Een set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#20
Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot. 925‰.
#140
#71William Hutton & Sons
Een set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
#37View-Master Sawyer’s Inc
Een vintage View-Master 3-Dimension Model-E in originele doos met 13-tal thema’s, waaronder Mighty Mouse, Bonanza, etc.
Place a bid ›Estimate: € 50 / 75 -
#88
Een lot antiek messing en verzilverde items, bestaande uit een drinkfles, een lunch box en een waterkan, afkomstig uit Sarajevo. Bijgvoegd een Marrokaans suikerdoosje met verguld deksel.
#93
Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.
#130
Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot.
#33
Een groep in biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester.