Similar lots by type
-
#679Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.
Une table ronde en chêne avec pieds cannelés.No longer availableDim. Ø: 118 cmEstimate: € 200 / 240 -
#244Een mahoniehouten commode met spiegel met een wit marmeren blad en drie grote en twee kleine laden.
Une commode en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs, un miroir et une tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 94 x 113 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#576Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.
Une grande table en bois exotique avec quatre pieds gaine.No longer availableDim. 260 x 101 cmEstimate: € 200 / 300 -
#606Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableDim. 144 x 110 x 80Estimate: € 400 / 600 -
#536Een sobere dennenhouten tafel met een lade in de gordel.
Une table en sapin sobre avec tiroir en ceinture.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 25 / 50 -
#520Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.No longer availableDim. b: 120 cm -
#655Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.
Une grande table en bois exotique aux pieds gainée.No longer availableDim. 260 x 101 cmEstimate: € 200 / 300 -
#665Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#670Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#237Een bibliotheekkast met vier gevitreerde deuren bovenaan en vier laden boven vier paneeldeuren onderaan.
Une bibliothèque anglaise, le haut ouvrant à quatre portes vitrées, le bas à quatre tiroirs et portes.No longer availableDim. b: 225 cmEstimate: € 400 / 600 -
#645Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad. Met bijhorende armstoel.
Un bureau style Anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.No longer availableDim. 76 x 163 x 82 cmEstimate: € 200 / 300 -
#652Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#628Een eikenhouten tafel met negen bijpassende stoelen. Tijdperk art deco.
Table en chêne et neuf chaises assorties. Epoque art déco.No longer availableDim. 230 x 148 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#672Een kleine ronde tafel van witgepatineerd hout, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
Une petite table ronde en bois patiné blanc, décor de guirlandes de fleurs et tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#525Een art deco eettafel met zes bijpassende stoelen van gefineerd hout. We voegen er twee kwartronde bijzettafeltjes aan toe.
Table de salle à manger art déco et six chaises assorties en bois de placage. Nous ajoutons deux tables d’appoint en quart de rond.No longer availableDim. 75 x 140 x 88 cmEstimate: € 200 / 220 -
#803Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#723Een eikenhouten koffertje met gebeeldhouwd front.
Coffret en chêne sculpté de style gothique anglais.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#626Een tweeledig hoekmeubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en twee gevitreerde deuren in het opzet. (Eén zonder glas).
Une encoignure à deux corps, en dessous deux portes et un tiroir, au dessus deux portes vitrées dont une sans verre.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200 / 300 -
#631Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag en met één lade in de gordel.
Un bureau en bois style Lodewijk XV, décor sobre incrusté, un tiroir dans la ceinture, finition en bronze.No longer availableDim. b: 128 cmEstimate: € 400 / 600 -
#635Een gefineerde semainière in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een roze marmeren blad.
Semainier en bois de placage de style Louis XV, orné de bronzes et à tablette de marbre rose.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#656Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.
Un buffet en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Deux portes avec cannage et tablette en marbre.No longer availableDim. b: 126 cmEstimate: € 200 / 240 -
#808Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#618Een balustervormige lampvoet van wit marmer en messing.
Pied de lampe balustre en marbre blanc et laiton.No longer availableDim. h: 58 cm -
#242Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel, bestaande uit een bank en twee stoelen.
Un salon en noyer sculpté comprenant deux fauteuils et un canapé, style Louis XV, recouvert de velours vert.No longer availableEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#273Een spaarvarken van gepolychromeerd gietijzer.
Une tirelire en forme de cochon en fonte polychrome.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#129E. Ryswyck“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1889.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée et datée 1889.No longer availableDim. 51 x 39 cmlEstimate: € 180 / 240 -
#623WunsiedelEen dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.
Un vase à couvercle en porcelaine rouge, décor de fleurs. Marque sous la base. Bavière.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#762Een antieke Kelim (één pand) met ruitmotief.
Kilim ancien (un pan) au motif de losanges.No longer availableDim. 310 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#317“Uncle Sam Bank.” Polychroom gietijzeren spaarpot.
“Uncle Sam Bank”. Une tirelire en fonte polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#436Een eikenhouten jardinière met gebeeldhouwd bloemenmotief. Zinken binnenbak. Omstreeks 1900.
Jardinière en chêne à motif de fleurs sculpté. Intérieur en zinc. Vers 1900.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#382Een lot van drie verschillende etsen.
Lot de trois eaux fortes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#187Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.
Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#700Een staande klok van gefineerd hout, versierd met marquetterie.
Une pendule en placage de ronce et marquetterie.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 400 / 600 -
#112“Stilleven met zonnebloemen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux tournesols”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 80 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#101Een serie van zes zeer fijne mokkalepeltjes. Keuren van Birmingham, maker A J Bailey en datumletter ‘q’ voor 1915. In etui.
Une série de 6 petites cuillères à moka. Poinçons de Birmingham, orfèvre AJ Bailey avec lettre date ‘q’ pour 1915. Dans un étui.No longer availableDim. 27,92 gEstimate: € 80 / 120 -
#236Een eikenhouten buffet met opzet. Onderaan twee deuren met waaiermotief onder een lade en met zwaar gebeeldhouwde stijlen en onderlijst. Bovenaan étagère, gedragen door kariatiden met hoornen des overvloeds. Renaissancestijl, einde XIXde eeuw.
Un buffet en chêne en deux parties. Le dessous: deux portes et un tiroir sculptés. Le dessus: une étagère portés par des cariatides avec des cornes d’abondance. Style Renaissance, fin XIXième siècle.No longer availableDim. H. 185 cmEstimate: € 300 / 400

