Similar lots by type
-
#764
Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.No longer availableDim. b: 155 cmEstimate: € 120/200 -
#610
Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200/220 -
#801
Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.
Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#620
Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.No longer availableDim. 96 x 123 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#629
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#780
Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#776
Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
Une table de nuit en style régence avec un tiroir.No longer availableDim. 72 cmEstimate: € 30/40 -
#606
Een verguld metalen console met glazen blad.
Une console en métal avec tablette en verre.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 360/400 -
#520
Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.
Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#795
Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#790
Een paar eikenhouten Windsorstoelen.
Deux chaises en chêne style Windsor.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#805
Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.
Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.No longer availableDim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#638
Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.
Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.No longer availableDim. b: 117 cmEstimate: € 200/300 -
#788
Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.
Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20/40 -
#791
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#782
Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.
Une petite vitrine en chêne à une porte.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 30/50 -
#785
Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.
Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#595Gasparucci Italo
Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.No longer availableDim. 73 x 199 x 100 cmEstimate: € 240/360 -
#800
Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#768
Chinese cachepot van wit marmer.
Cache-pot chinois en marbre blanc.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 60/100 -
#628
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#619
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#778
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#770
Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#40
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti en pavé de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 300/400 -
#456
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 110 cmEstimate: € 150/200 -
#111Clein
Een polychroom bronzen beeld van een zittende jonge man gemonteerd als lamp. Getekend en gestempeld.
Une statue en bronze polychrome représentant un jeune homme assis, montée en lampe. Signée et marquée.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 40/50 -
#150
Een 18 karaats twee kleurige gouden halssnoer bezet met saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Collier en or bicolore 18 ct serti de cabochons de saphir ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 54,71 gEstimate: € 1600/2000 -
#321
Een lot messing, bestaande uit een vijzel en vijf kandelaars, waaronder twee paar.
Un lot d’objets en laiton comprenant cinq chandeliers dont deux paires et un mortier.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#84Alicia Rymovitch
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd
“Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 47Estimate: € 30/50 -
#470Mapuche
Twee halssnoeren met hangers, twee broches, een paar oorbellen en een speld met een munt van 925 ‰ zilver. Zeven verschillende ponchospelden van de indianen. Ter plaatse aangekocht.
Deux colliers et pendentifs, deux broches, une paire de boucles d’oreilles et une épingle à la pièce de monnaie en argent sterling. Sept épingles à poncho indiennes. Achetés sur place.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#687Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Tuftuf-Club”. Rode Reeks. Eerste druk. 1952. Redelijke staat.
Suske en Wiske. “De Tuftuf-Club”. Série Rouge. Première édition. 1952. En bon état.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#147Potteau
“Staand naakt”. Een houten beeldhouwwerk. Gesigneerd.
“Nu debout”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#3Liebig
Een album met Chromo’s. Compleet.
Un album de chromos, complet.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#703
Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#306
Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
Tapis en laine à décor d’animaux et de cavaliers. Roumanie.No longer availableDim. 301 x 196 cmEstimate: € 50/80