Other lots in this auction
-
#533
Twee vazen van steengoed, Chinees werk naar de T’ang-dynastie.
Deux vases en faïence, travail chinois d’après la dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 34 en 29 cmEstimate: € 40/60 -
#89Marcelle Novaretti
“Marina da Napoli. Zeilboten in de baai”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine de Naples. Voiliers”. Huile sur toile.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 100/150 -
#132Albert CaulletPeriod: 1875-1950
“Boerenkar met driespan”. Olieverf op doek op paneel. Gesigneerd.
”Char fermier à trois chevaux”. Huile sur toile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 78 x 68 cmEstimate: € 200/300 -
#13
Een opengewerkte verguld porseleinen coupe, een meerkleurige inktpot in Lodewijk XV-stijl en een aardewerken schaal.
Une coupe en porcelaine ajourée dorée, un encrier polychrome style Louis XV et un plat en faïence.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 40/60 -
#248
Een sobere eikenhouten dekenkist.
Coffre sobre en chêne.No longer availableDim. 80 x 130 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#59Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#616Meshed
Handgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een brede herati boord. Perzisch werk. Enkele lichte slijtageplekken.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif islimi et large bordure herati.No longer availableDim. 450 x 298 cmEstimate: € 400/500 -
#676
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 320 x 160 cmEstimate: € 80/120 -
#601
27 boeken over geneeskunde, anatomie e.d. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, goede staat, bruine lederen rug. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 delen. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, goede staat. En 22 andere.
27 livres sur l’anatomie, la médecine etc. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, bon état, dossier en cuir brun. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 vol. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, bon état. Et 22 autres.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#9
Een antiek houten kistje, binnenin versierd met ingelegde figuren en bekleed met schildpad aan de buitenkant.
Coffret ancien en bois, l’intérieur décoré de figures incrustées, l’extérieur en placage d’écaille.No longer availableDim. 11 x 28 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#551
“’s Lands Glorie, Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Brussel. De reeks van 6 albums met chromo’s. En daarbij een album “Himalaya en Karakoram”.
“’s Lands Glorie, Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Bruxelles. La série de 6 albums aux chromo’s. Ainsi qu’un album “Himalaya en Karakoram”.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#667
Een gefineerd notenhouten kaptafel met twee laden.
Coiffeuse en placage de noyer ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 177 x 122 x 42 cmEstimate: € 60/80