Other lots in this auction
-
#160
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,02 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,02 ct.No longer availableDim. 11,98 gEstimate: € 950/1100 -
#759P.V.H.
“Mechanische Hand met Roos”. Litho. Gemonogrammeerd, gedateerd 1969, genummerd 2/25 en E.A.
“Main mécanique et rose”. Litho. Monogrammée, datée 1969, numérotée 2/25 et E.A.No longer availableDim. 32 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#334Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Groot landschap met knotwilg en hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Grand paysage, fermettes et saoul”. Huile sur toile. Signée et datée 1965.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 150/200 -
#243
Een paar kleine commodes van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Une paire de petites commodes en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablettes en marbre noir.No longer availableDim. H. 75 cm, b: 60 cmEstimate: € 220/260 -
#269C. Menzel, Bruxelles
Een oude boekenpers van gietijzer en messing.
Presse à livres ancienne en fonte et laiton.No longer availableDim. 65 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#169
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#694
Een manueel aandrijfwiel en een roterende balkvormige spiegel. Beide op gietijzeren voet. Omstreeks 1900.
Roue motrice manuelle et miroir rectangulaire tournant. Les deux sur base en fonte. Vers 1900.No longer availableDim. h: 47 & 71 cmEstimate: € 120/200 -
#517
Een bordje van Cantonporselein met meerkleurig decor van personages en bloemen. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine Canton, décor polychrome de personnages et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 20/25 -
#259
Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200/220 -
#234
Een gefineerde semainier in Hollandse stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw.
Semainier en placage de style hollandais décoré de marquetterie florale. XIXe siècle.No longer availableDim. 156 x 100 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#475Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.
Deux châles différents en laine, rayon et acrylique.No longer availableDim. 180 x 23 en 160 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#540Emile Pequignet
Automatisch polshorloge Chronograph “Golf” met maanstand. In oorspronkelijke doos.
Montre à bracelet automatique Chronograph “Golf”. Avec positions de la lune. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 200/250