Other lots in this auction
-
#279Alphonse ProostPeriod: Sint-Niklaas 1880 - Berchem 1957“Vrouw in een straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Femme dans une allée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#114Edmond Thomas“Kom en eet mee aan onze tafel”. Een glasraam in lichtbak. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Viens et mange avec nous à table”. Un vitrail dans un bac lumineux. Signé et daté 1987.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#47Een lot oude ‘patakons’, gepolychromeerde aardewerken plaquettes als decoratie voor toteman of cougnou.
Un lot de ‘patakons’ anciens, plaquettes en faïence pour cougnou.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#292Een paar houten spiegels, ingelegd met been en parelmoer.
Une paire de miroirs incrustés d’os et de nacre.No longer availableDim. 64 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#407Een zeer gevarieerd lot oude foto’s op papier en op glas met zeer uiteenlopende thema’s, alsook enkele boeken ivm fotografie, enz...
Un lot varié de photographies anciennes à thématiques divers, des livres, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#293Een dekselvaas en een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld Cantondecor. Op houten sokkels.
Un vase à couvercle et un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor Canton polychrome. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#364Twee Chinese aquarellen. Non-figuratief.
Deux aquarelles chinoises. Non-figuratives.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#213Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.
Un ensemble poivre et sel en argent Sterling.No longer availableDim. 86,63 gEstimate: € 230 / 280 -
#86Een meubel met twee deuren en een lade.
Un meuble à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 96 x 105 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#265Een platina ring bezet met drie diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en platine sertie de trois diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 9,97 gEstimate: € 800 / 900 -
#445Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met twee tanden.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti de deux dents.No longer availableDim. 8,41 gEstimate: € 130 / 180 -
#415Een zwartgelakt Chinees tweedeurskastje met meerkleurig decor van bloemen en vogels.
Une petite armoire à deux portes en laqué chinois, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 102 x 66 x 35 cmEstimate: € 60 / 100

