Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.

Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.

Une commode à trois tiroirs et tablette en marbre noir. Une poignée cassée.
Dim. b: 116 cm
SKU: 1911190186.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #186
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #101

    Een gefineerd meesterstuk van fruit- en palisanderhout in de vorm van een miniatuur semainier. Omstreeks 1850.

    Une pièce de Maître en bois fruitier et bois de palissandre sous forme de semainier miniature. +- 1850.
    No longer available
    Dim. 45 x 26 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #238

    Een overwegend blauwe Chinese lange hals vaas van porselein met personages en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un vase à long col chinois en porcelaine, décoration de fleurs et de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #111

    Een map met circa 264 oude postkaarten.

    Une farde à cartes postales. +- 264 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 160
  • #103

    “Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.

    ”Figure de femme”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #287

    Een grote schotel van Imariporselein.

    Un grand plat en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #69
    Georges Oudot

    “Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 89/150 buiten de plaat.

    ”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 89/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 67 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #269

    “Honden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    ”Chiens”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 46 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #207

    Een paar vazen van cloisoné op brons, versierd met een meerkleurig bloemendecor.

    Une paire de vases, cloisonné sur bronze, décoration de fleurs polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #419
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Bleek in het begijnhof”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Béguinage”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 29 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #158
    Pablo Picasso

    Een zeefdruk op zijde.

    Une sérigraphie sur soie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #3

    Een lot chinoiserie, bestaande uit een vaasje, drie Fo-hondjes, twee houten beeldjes en een zittende Boeddha.

    Un lot de porcelaine chinoise, comprenant un petit vase, trois chiens Fô, deux statues en bois et un Bouddha assis.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #46

    Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.

    Un ensemble à poivre et sel en argent Sterling.
    No longer available
    Dim. 42,23 g h: 5 cm
    Estimate: € 120 / 170
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More