Similar lots by type
-
#624
Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 80/100 -
#616
Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.
Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 360/380 -
#606
Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rode bekleding.
Un canapé en bois sculpté et patine doré style Louis XV, revêtement rouge.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 320/380 -
#804
Een houten wandvitrine met één deur.
Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#656
Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met meerkleurig patina.
Une paire de fauteuils style Louis XVI, patine polychrome.”No longer availableEstimate: € 80/100 -
#390
Een art nouveau muziekstaander, versierd met gebeeldhouwde bladmotieven.
Un petit meuble à partitions Art Nouveau, à la décoration de feuillage.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 80/120 -
#592
Een Hollands kabinet - secretaire van notenhoutfineer met bovenaan twee paneeldeuren, onderaan drie laden onder het klapblad. Binnenin fraai uitgewerkt met kleine laden en pidgeonholes.
Cabinet-secrétaire hollandais en placage de noyer. Le dessus à deux portes aux panneau, le dessous à trois tiroirs en dessous d’un abattant. L’intérieur joliment décoré et présentant des petits tiroirs et des pigeonniers.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#646
Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#213
Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80/100 -
#211
Een eikenhouten bureau met gecanneleerde poten en met vijf laden.
Bureau en chêne aux pieds cannelés et ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. 150 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#566
Een eikenhouten lessenaar op smeedijzeren voet en met porseleinen inktpot.
Un pupitre en chêne sur pied en fonte et encrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#805
Een houten wandvitrine met één deur.
Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#636
Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.
Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.No longer availableDim. 118 x 80 x 30 cmEstimate: € 150/200 -
#207
Een recente bibliotheek in Engelse stijl met vier paneeldeuren en vier laden onderaan.
Une bibliothèque récente anglaise à quatre portes et quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. 204 x 178 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#197
Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.
Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.No longer availableDim. 122 x 66 cmEstimate: € 600/800 -
#579
Een houten bijzetmeubeltje met albasten blad en messingen galerijtje.
Un petit meuble en bois à tablette en albâtre et galerie en laiton.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 30/40 -
#626
Een ronde tafel van mahoniehoutfineer met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en bois de placage acajou à tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 51 cmEstimate: € 220/240 -
#365
Een rond bijzettafeltje op drie poten in de vorm van zwanenhalzen met een zwart marmeren blad.
Table d’appoint ronde sur trois pieds en forme de cols de cygnes. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 40 cm h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#604
Een bijzettafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rond marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Une petite table en bois de placage, style Louis XV, à tablette en marbre ronde et décorée de montures en bronze.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 260/300 -
#385
Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.
Une décoration de cheminée à neuf carreaux de Delft en faïence bleue et blanche.No longer availableDim. 114 x 32 cmEstimate: € 130/180 -
#400
Een klein barmeubeltje in de vorm van een tonnetje met één deurtje.
Un petit meuble de bar en forme de tonneau, à une petite porte.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#596
Een Empire eetkamer, bestaande uit een groot buffet met vier deuren en vier laden, een eettafel met zes stoelen en twee armstoelen, een wandconsole en een tweedeursvitrine met lade. Het geheel versierd met bronzen hermenfiguren.
Une salle à manger style Empire, comprenant un grand buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table avec six chaises et deux fauteuil, une console et une vitrine à deux portes à un tiroir. Le tout décoré d’hermès en bronze.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#556
Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.
Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 320/360 -
#801Gérard Cornelis à Liege
Staande klok met eikenhouten kast, versierd met een tuinvaas en bloemen. Wijzerplaat van messing en tin. Luik, tijdperk Lodewijk XVI.
Une horloge de vestibule liégeoise à gaine en chêne, décorée d’une vasque et de fleurs . Le cadran en laiton et étain. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 230 x 50 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#26
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Une paire de carpettes orientales en laine faites main.No longer availableDim. 120 x 84 & 90 x 62 cmEstimate: € 40/50 -
#573
“God Vishnu” en “Godin Kali op God Shiva” en “Godin Saraswati”. Drie beeldjes van gesculpteerd ivoor. Indisch werk, eerste helft XXste eeuw. Op houten sokkeltje.
”Dieu Vishnu”, “ Déesse Kali sur Dieu Shiva” et “Déesse Saraswati”. Trois statues en ivoire sculptée. travail indien, première partie du XXème siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 90/120 -
#127
Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre comprenant deux candélabres et une pendule.No longer availableDim. H. 52,5 cmEstimate: € 200/240 -
#159J. Vincken
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.
”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.No longer availableDim. 60 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#77
Een lot oude Nederlandstalige comics: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.
Un lot de comics anciens en Néerlandais: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.No longer availableEstimate: € 55/80 -
#418Ebena
Drie diverse dozen. Jaren 20.
Trois boîtes différentes des années ‘20.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#405
Twee messingen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
Deux petits lustres en laiton, décoration de perles en verre en trois niveaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#311
Twee handgemaakte oude poppen.
Deux anciennes poupées faites main.No longer availableDim. l: 50 & 70 cmEstimate: € 60/80 -
#766
Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 150 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#797
Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 60/100 -
#124Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977
“Schepen op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 200/220 -
#484Petra Jacobs de Kleyn
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu féminin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 80/120