Other lots in this auction
-
#46
Een antieke lage koffer met uitgestoken decor.
Une valise basse ancienne à décor sculpté.No longer availableDim. 40 x 98 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#80
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 700/800 -
#39Albert Vereecken
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#211Val Saint Lambert
Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars met gesatineerde Heilig-Hartbeelden. Gemerkt.
Une paire de bougeoirs en verre transparent avec des images du Sacré-Cœur givrées. Signé.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 40/50 -
#240
Een 18 K witgouden ring bezet bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van + 0,50 ct. en een centrale in brioletgeslepen robijn van +- 3 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de + 0,50 ct. et d'un rubis taille briolet au centre de +- 3 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 1250/1350 -
#432
“Kaketoes”. Houtskool en pastel op papier. In de geest van Jan Mankes.
Caketoes. Fusain et pastel sur papier. Dans l'esprit de Jan Mankes.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#22
Een fijn handgeschilderd Italiaans miniatuur op ivoor. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1800.
Une belle miniature italienne peinte à la main sur ivoire. Signée illisiblement. Vers 1800.No longer availableDim. 12 x 10 cmEstimate: € 380/400 -
#6
Een gepolychromeerde houten lampenvoet.
Un pied de lampe en bois polychrome.No longer availableDim. h: 120 cm (m.k.)Estimate: € 40/50 -
#103
Een messingen doopschotel. Nürnberg, Eerste helft XVIIe eeuw.
Un plat de baptême en laiton. Nuremberg, première moitié du XVIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 280/320 -
#107
Een schouwklok van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag van wijnranken. Met sleuteltje.
Pendule de cheminée en marbre rouge, décorée de garnitures en bronze doré de vignes. Avec clé.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#148Emile Laporte
“Jongen met haan”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Garçon au coq. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 750/1000 -
#541
Een tabakspot van opaalglas met een deksel van gedreven en verzilverd metaal. Bijgevoegd een asbak met chroom en gedreven rand van verzilverd metaal.
Un pot à tabac en opaline avec un couvercle en métal martelé et argenté. Un cendrier en chrome et bord martelé en métal argenté est également inclus.No longer availableDim. h: 13 & 19 cmEstimate: € 20/25