Similar lots by type
-
#803Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.
Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#807Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.
Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.No longer availableEstimate: € 45 / 50 -
#202Een driezits canapé en twee Chesterfieldfauteuils van gecapitonneerd olijfgroen leder.
Un canapé trois places et deux fauteuils de type Chesterfield en cuir capitonné vert olive.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#810Een violontafeltje met entretoise en roze marmeren blad.
Une table violon à entretoise et tablette en marbre rose.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#786Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl.
Une série de quatre chaises style Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#336Een reeks van zes gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en met lederen zit en rug.
Une série de six chaises en chêne sculpté, style Renaissance, décoration de têtes de lions, assises et dos en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#802Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.
Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#805Een reeks van vier eikenhouten stoelen met lederen zit en rug.
Une série de quatre chaises en chêne, assises et dos en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#565Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluutpoten. Met verlengblad.
Une table ronde sur pied central se terminant en trois volutes. Avec rallonge.No longer availableDim. Ø: 103 cmEstimate: € 100 / 120 -
#804Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#426Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 110 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#570Een notenhouten wandconsole met twee laden in de gordel en gecanneleerde zuiltjes op de hoeken.
Une console en noyer à deux tiroirs dans la ceinture et colonnes cannelées au coins.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 160 -
#811Een verlengbare ovale tafel.
Table ovale à allonges.No longer availableDim. 119 x 99 cmEstimate: € 40 / 60 -
#221Een Italiaans hoekvitrinetje met onderaan twee deurtjes en twee lades.
Une vitrine de coin italienne, le bas à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 40 / 60 -
#604Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180 / 240 -
#813Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#611Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 61 x 118 cmEstimate: € 120 / 200 -
#809Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.
Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#199Twee tweeledige buffetkasten van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Bovenaan twee glas-in-looddeurtjes en onderaan een deur en twee laden in de gordel, geflankeerd door leeuwenkopjes met ringen. Met bijbehorende tafel.
Deux buffets à deux corps en chêne sculpté, style Renaissance malinois. le haut à deux portes vitrées et le dessous à une porte et deux tiroirs dans la ceinture, flanqué de deux têtes de lions et anneaux. Avec table assortie.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 100 / 200 -
#801Een eikenhouten commode met drie laden.
Une vitrine en coin italienne à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 86 x 94 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#194Een eikenhouten buffetkast in Mechelse renaissancestijl met twee laden en twee paneeldeuren.
Un buffet en chêne, style Renaissance malinois, à deux tiroirs et deux portes à moulures.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 50 / 100 -
#204Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in renaissancestijl met vier bijpassende stoelen, bekleed met rood fluweel. Twee ruggen beschadigd. We voegen er een stoel in Lodewijk XVI-stijl aan toe.
Table en chêne sculpté de style Renaissance et quatre chaises assorties recouvertes de velours rouge. Deux dossiers abîmés. Nous ajoutons une chaise de style Louis XVI.No longer availableDim. 140 x 107 cmEstimate: € 50 / 60 -
#806Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#808Een houten kinderbureautje met drie laden.
Un petit bureau pour enfant à trois tiroirs.No longer availableDim. 70 x 92 x 50 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#18Lot verzilverd metaal: een set van zes “orange peelers”, een serveerbestek en een taartschep. In drie originele etuis.
Un lot de métal argenté comprenant un lot de six éplucheurs à oranges, un couvert de service et une pelle à tarte.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#550Nederlandse Staatsiejacht XVIIIde eeuw. Maquette.
Yacht Royal Pays Bas XVIIIème siècle. Une maquette.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#181“Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1883. In met goud afgewerkte lederen band.
”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#522“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#459Pierre Alechinsky“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Gedateerd in de plaat 1983
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche. Datée dans la planche 1983.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
Une carpette oriental en laine nouée main, décor de fleurs.No longer availableDim. 194 x 121 cmEstimate: € 80 / 120 -
#354Polly (?)Een portret van een jonge vrouw van rond 1900 . Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Un portrait d’une jeune femme, vers 1900”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#770Royal CopenhagenSet van 9 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 en 1997.
Une série de neuf assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 et 1997.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#312M.A. Marcotte“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd boven links.
”Roses”. Huile sur toile. Signature au dessus à gauche.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#272Christine Fonteyne-PoupaertPeriod: 1897-1968“Bloemenstilleven”. Pastel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108“Het akkoord”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel.
”L’accord”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#29Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Zeelieden”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 29/30 buiten de plaat.
”Marins”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 29/30 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 25 / 35

