#688Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
An 18 kt white gold design ring set with black brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.32 ct. and white stones of 0.06 ct.No longer availableDim. 16,4 g m: 57.Estimate: € 1100 / 1300 -
#260Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met een grijze parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with grey pearls and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 5,93 g P: 1 cmEstimate: € 700 / 800 -
#126Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren. Nog op te meten.
#322Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.
#415Zes gekleurde champagne glazen van Boheems glas.
#422Een lot van 4 verzilverd metalen schalen op voet waarvan met kristallen schaal.
#75Een vintage industriële plafondlamp uit gechromeerd metaal en glas. Met 2 TL lichtpunten.
#292Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Toren te Verrebroek”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, getiteld en genummerd 20/50.
"Tower in Verrebroek". An etching on paper. Signed, titled, and numbered 20/50 below the plate.No longer availableDim. 35 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#668Een lot porselein in paasthema bestaande uit een bruids-pot in de vorm van een groot ei met in biscuit twee tortelduifjes, twee Putti die een ei dragen en een meisje met mandje naast een ei.
#680Tweeëntwintig 45-toerenplaten. Pop-en rockmuziek waaronder diverse nummers van Buddy Holly, the Crickets, the Shadows, jaren vijftig en begin zestig. Diverse sleeves ontbreken, vaak eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Twenty-two 45 RPM records. Pop and rock music including various songs from Buddy Holly, the Crickets, the Shadows, from the fifties and early sixties. Several sleeves missing, often simple factory covers. Good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#200ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate.No longer availableDim. bruto: 43,60 gEstimate: € 2400 / 2600