#197Een paar grijze cassoletten van geaderd marmer met verguld bronsbeslag en dennenappel bovenaan.
#121Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.
A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#61Val Saint LambertEen grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.
#537Een mitrailleurstand van een Vickers machinegeweer, WOI, Engels. Verstelbaar in hoogte.
#507Een Chinees porseleinen tulpenvaas met 13 openingen.
A Chinese porcelain tulip vase with 13 openings.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 300 / 350 -
#709Een kleine mahoniehouten console met entretoise. In de gordel een lade met merkwaardige trekkers van porselein en koper.
A small mahogany console table with a stretcher. In the apron a drawer with unique pulls of porcelain and copper.No longer availableDim. 72 x 68 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#98“L'Ancêtre”. Een gegoten bronzen beeldje op marmeren voet, naar Auguste Moreau.
#705Twaalf miniatuur beeldjes van veelkleurig porselein. Diverse Saksische merken, omstreeks 1900.
Twelve miniature figurines of polychrome porcelain. Various Saxon marks, circa 1900.No longer availableDim. L. 59 cmEstimate: € 20 / 40