#442Diane BogaertsPeriod: 1946“Naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#668Een lot porselein in paasthema bestaande uit een bruids-pot in de vorm van een groot ei met in biscuit twee tortelduifjes, twee Putti die een ei dragen en een meisje met mandje naast een ei.
#2Albert Geudens“Interieur met trap”. Een ingekleurde ets, buiten de plaat gesigneerd A. Geudens en ‘épreuve d’artiste’.
"Interior with staircase." An colored etching, signed outside the plate A. Geudens and labeled 'épreuve d'artiste'.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Een paar kleurenlithos van Gaston De Latenay, gesigneerd buiten de plaat.
A pair of color lithographs by Gaston De Latenay, signed outside the plate.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
A lot of 2 Roskopf pocket watches, both marked on the reverse. 1 with a small crack on the dial.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#389Een lot van vijf Belgische militaire kepies waaronder twee van de zeemacht.
#361Een kunststoffen beeldje van een verpleegster op albasten voetstuk.
#380Ice Watch QuartzEen rode limited edition polshorloge. ‘Design by Jaen-Pierre Lutgen.
#670Een lot zilveren juwelen waaronder twee ringen waaronder één bezet met lapis lazuli, twee broches bezet met markasiet een dubbele clipssluiting, een horloge en een potlood.
A lot of silver jewelry including two rings, one set with lapis lazuli, two brooches set with marcasite, a double clip closure, a watch, and a pencil.No longer availableDim. Bruto: 66,68 gEstimate: € 150 / 250 -
A tapestry made by Blommaert. Yet to be described.No longer availableDim. 172 x 169 cmEstimate: € 60 / 80