#679Een grote kandelaar voor 7 kaarsen in verzilverd metaal.
#574Emmanuel Nepomucéne De GhendtPeriod: 1738-1815“Le Soir / Le Matin”. Een paar gravures op papier met erotisch thema, in verguld kader.
#699Vier miniatuurwagens, schaal 1/18: Mercedes 1955 (Maisto), VW Kever (Majorette), Ford T-Bird 1955 (Road Tough), BMW 850i (Maisto)
Four miniature cars, scale 1/18: Mercedes 1955 (Maisto), VW Beetle (Majorette), Ford T-Bird 1955 (Road Tough), BMW 850i (Maisto)No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#454Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#541Een lot van 2 grote vintage design aardewerken vazen, medio ‘60-’70. Onderaan gemerkt.
#622“De ananasdrager”. Een gesculpteerd massief houten beeld van een man. Afrikaans werk.
"The pineapple carrier." A sculpted solid wood statue of a man. African artwork.No longer availableDim. h 143 cmEstimate: € 60 / 80 -
#124“Bloemenstilleven naar de Vlaamse Romantiek.” Olieverf op doek. Met ‘echtheidscertificatie’ van Kunsthandel Contessa te Mechelen (1981).
"Flower still life in the style of Flemish Romanticism." Oil on canvas. With a certificate of authenticity from Art Gallery Contessa in Mechelen (1981).No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 220 / 280 -
#495Een handgeknoopt tapijt, Tekke Turkoman Hatchlu/Ensi Yurt.
#151Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey.No longer availableDim. H. 73,5 cmEstimate: € 5000 / 6000 -
#73Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A merchant with rabbits and a woman with a goose. A pair of figurines of multicolored Saxon porcelain. Mark underneath.No longer availableDim. H.21 cmEstimate: € 100 / 120