#467Val Saint-LambertCoupe van gegoten glas. Onderaan gemerkt.
#60127 boeken over geneeskunde, anatomie e.d. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, goede staat, bruine lederen rug. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 delen. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, goede staat. En 22 andere.
#482“Hinkelend kind”. Olieverf op board.
#369Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Kerkinterieur”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Intérieur d’église”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#145Mulberry“Hiver”. Een sjaal van kasjmier.
“Hiver”. Châle en cachemire.No longer availableDim. 100 x 25 cmEstimate: € 70 / 130 -
#65EpiceTwee verschillende sjaals van linnen en katoen.
#589Albert De BoisPeriod: °1938Twee zwart-wit litho’s. Gesigneerd, gedateerd 1978 en genummerd A18 buiten de plaat.
Deux lithos en noir et blanc. Signées, datée 1978 et numérotée A18 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#86Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.
Une bibliothèque en bois de ronce, Art Déco, genre Franck. Les portes coulissantes en verre sont manquantes.No longer availableDim. 120 x 160 x 45 cmEstimate: € 80 / 100