#778Vier champagneglazen van kleurloos kristal. “Expo 1958”.
#333Een Wedgwood pique fleurs met een wit op blauw decor.
#510Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,60 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant centrale de ± 0,60 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#252Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#151Een Engelse mahoniehouten armstoel.
#121LaliqueEen vogeltje en een vide-poche van kristal. Beide gesigneerd.
#697Drie schotels van Chinees porselein, versierd met een decor van rozen in groene en witte vlakken. China, XVIIIe eeuw.
Trois plats en porcelaine de Chine à décor de roses sur fond vert et blanc. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#249Een uit twaalf tegels opgebouwde zonnewijzer in houten kader. Vermoedelijk Portugees.
Douze carreaux formant cadran solaire dans un cadre en bois. Probablement portugais.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#291P. Génard. “Anvers à travers les Ages”. 2 delen. Ed. Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles, 1888. In-4°, goede staat.
”Anvers à travers les ges”. 2 parties. Ed. Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles, 1888. In-4. Bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#48Een lot blauw glas, bestaande uit een coupe, drie vazen en een piek.
#92“Réception du Roi a la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Twee XIXe eeuwse lithografieën.
“Réception du Roi à la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Deux lithographies du XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 48 cm & 64 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#229Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.
Table à rallonges en chêne. Pieds balustres.No longer availableDim. 80 x 107 x 76 cmEstimate: € 50 / 80