#387“Guldenboek der Vuurkaart”. Uitgave 1933-1934.
#774René Mels“Rouge et Noir.” Litho, gesigneerd buiten de plaat, E.A.
”Rouge et noir”. Litho, signée hors planche et E.A.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#306Een commode van wortelnootfineer in Transitionstijl met een beige marmeren blad en drie laden, versierd met bronsbeslag.
Commode en placage de ronce de noye de style Transition. Tablette en marbre beige et montures en bronze.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#431Een zeeschelp, gemonteerd als schemerlampje op een bronzen voet, versierd met een cameedecor met zichten op Pompeï.
Une coquille de mer montée en lampe sur pied en bronze, décor de camée et vues sur Pompéi.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#670Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale tanzaniet van ± 1ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une tanzanite centrale de ± 1 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 8,43 gEstimate: € 900 / 1000 -
#789Een Birmaans doek met een voorstelling van Boeddha op een vogel.
Toile birmane représentant Bouddha sur un oiseau.”No longer availableDim. 63 x 74 cmEstimate: € 60 / 80 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,53 ct.
#712Een lot van drie verschillende eind XIXe eeuwse gietijzeren weegschalen.
Lot de trois bascules en fonte de la fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 18 - 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#142Eugen (?) Karpathi“Meertje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd
”Petit lac dans les bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 67 cmEstimate: € 120 / 180 -
#284Een antieke waaier met zilverbrokaat en met een handgeschilderd decor.
Eventail ancien à brocart d’argent et à décor peint à la main.No longer availableDim. 46 x 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#11Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50