#232Een commode met vier laden in accolade in Régencestijl.
Commode ouvrant à quatre tiroirs en accolade. Style Régence.No longer availableDim. 85 x 115 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#443Een paar verguld bronzen wandlampen met telkens drie lichtarmen, waarvan twee in de vorm van zwanenhalzen.
Une paire d’appliques en bronze à trois bras, dont deux bras sous forme de cou de cygne.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#62Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886 - 1952“Gevel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Façade”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#204Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#419N. Okel“Oosters dorpje met figuren”. Olieverf.
”Village oriental et figures”. Huile.No longer availableDim. 40 X 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#765LongchampTwee verschillende slavenarmbanden.
Deux différents bracelets d’esclave.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#679Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.
Deux chaises en bois sculpté et tourné dont une polychromée, l’autre portant la date 1851 dans le dossier.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#449Een verzilverd bronzen lampenvoet in barokke stijl op een zwart marmeren voetstuk.
Pied de lampe en bronze argenté de style baroque sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#425LongchampEen bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 31 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#17Een lot van zes laat XIXe eeuwse sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. 2 met randschilfer.
Un lot de six assiettes, décors peints à la main et rebords dorés. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 - 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#791Chromen staanlamp. Jaren zeventig.
#28Een lot blauw glas en kristal, bestaande uit een paar kandelaars, een karaf, een vaas op voet, een coupe op voet, twee glazen, een klein karafje en een presse-papier.
Un lot de verre bleu et de cristal, comprenant une paire de candélabres, une carafe, un vase sur pied , une coupe sur pied, deux verres, une petite carafe et un presse-papier.No longer availableDim. h: 8 - 27 cmEstimate: € 40 / 50