Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gefineerde wandconsole in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie en de poten met bronsbeslag.

Een gefineerde wandconsole in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie en de poten met bronsbeslag.

Console en placage de style Louis XV décorée de marquetterie florale. Pieds chaussés de bronze.
Dim. b: 78 cm
SKU: 2210190264.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #264
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #767

    Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.

    Quatre carafes en verre et cristal incolores.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #593

    Een grote bolle dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van karpers.

    Grand vase couvert en porcelaine de Chine décoré en bleu eet blanc de carpes.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #664

    Een eikenhouten salontafel met tussenblad en de poten versierd met vier verschillende gestoken figuren.

    Table de salon en chêne à entretoise et piétement sculpté décoré de quatre personnages divers.
    No longer available
    Dim. 60 x 130 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #115
    Pazuki London

    Twee verschillende sjaals van wol, rayon en zijde waarvan één met pailletten en één borduursel.

    Deux châles différents en laine, rayon et soie dont un aux paillettes, l’autre brodé.
    No longer available
    Dim. 160 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #41
    Val St. Lambert

    Een vaasje van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal doublé vert et cristal taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #547

    Een Chinees hardhouten buffet met vier deuren, versierd met gesculpteerde reliëfdecors.

    Buffet chinois en bois dur ouvrant à quatre portes décorées en relief.
    No longer available
    Dim. 82 x 183 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #245
    Annyta Lolyta

    Een handbeschilderde fluwelen wintersjaal van chialingo rood.

    Châle d’hiver en velours peint à la main en rouge chialingo.
    No longer available
    Dim. 180 x 40 cm
    Estimate: € 70 / 130
  • #324
    Pieter Jan De Clercq
    Period: 1891-1964

    “Stilleven met schelp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, coquillage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #106

    Een paar gebeeldhouwd eikenhouten armstoelen in Louis XIII-stijl, bekleed met naaldwerk. Sporen van verguldsel.

    Paire de fauteuils en chêne sculpté recouverts de tapisserie. Style Louis XIII. Traces de dorure.
    No longer available
    Dim. H: 120 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #38

    Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.

    Un lot de quatre vases et une coupe en verre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #133

    Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Une girandole à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #714

    Een lot van vijf antieke spoelen.

    Lot de cinq bobines anciennes.
    No longer available
    Dim. l: 15 - 46 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More