#281“Edel koppel”. Een groep van deels verguld porselein. Onderaan gemerkt.
#61Een zilveren sauslepel met benen handvat, een verzilverde sigarettendoos en een Belgische zilveren munt uit 1849.
#142Eugen (?) Karpathi“Meertje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd
”Petit lac dans les bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 67 cmEstimate: € 120 / 180 -
#230Een peervormige natuurlijke zwarte diamant in gesloten AIG certificaat van 2,04 ct.
Diamant naturellement noir taillé en poire dans un certificat fermé AIG. 2,04 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#110Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en in briolette geslepen aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’aigue-marine taillée en briolette ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 900 / 1000 -
#158Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
#639Een grenenhouten klasseermeubel met twaalf laden. Op te frissen.
Meuble de classement en sapin ouvrant à douze tiroirs. A nettoyer.No longer availableDim. 119 x 79 x 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#353Een inktstel van zwart marmer met een koperen en een glazen inktpotje.
Un encrier en marbre noir et cuivre, pot à encre en verre.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#441Een lot oude kerstversiering (lampjes en ballen).
Un lot de décorations de Noël ancien, (lampes et boules).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#25Pazuki LondonTwee verschillende sjaals van wol rayon, mohair, leder en zijde waarvan één met borduursel.
Deux châles différent en laine, rayon, mohair, cuir et soie dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 13 en 140 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#284Een antieke waaier met zilverbrokaat en met een handgeschilderd decor.
Eventail ancien à brocart d’argent et à décor peint à la main.No longer availableDim. 46 x 26 cmEstimate: € 80 / 100