#106Een paar gebeeldhouwd eikenhouten armstoelen in Louis XIII-stijl, bekleed met naaldwerk. Sporen van verguldsel.
#369Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Kerkinterieur”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Intérieur d’église”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#702Nicole Dubuisson“Naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
#585Zero Halliburton“Luxury”. Een grijze aktetas van aluminium.
#113Een scheepsmaquette van een XVIIIe eeuws fregat.
Une maquette navale d’une frégate du XVIIIème siècle.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#670Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale tanzaniet van ± 1ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une tanzanite centrale de ± 1 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 8,43 gEstimate: € 900 / 1000 -
#72814 boeken m.b.t. de kunsten in Antwerpen. Max Rooses. “Geschiedenis der Antwerpsche Schilderschool”. In-8. Ed. Louis Legros, Antwerpen e.a. 1880. P. Génard. “P.P. Rubens, aanteekeningen over den Grooten Meester en zijne Bloedverwanten”. Ed. Kockx, Antwerpen. En 12 andere.
14 livres sur les arts à Anvers. Max Rooses. “Geschiedenis der Antwerpsche Schilderschool”. In-8. Ed. Louis Legros, Antwerpen e.a. 1880. P. Génard. “P.P. Rubens, aanteekeningen over den Grooten Meester en zijne Bloedverwanten”. Ed. Kockx, Anvers. Et 12 autres.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#68Een bord van Saksisch porselein met blauw op wit decor van bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt. Meissen, XVIIIe eeuw. Haarscheur.
Une assiette en porcelaine de Saxe, décor bleu sur blanc de fleurs et de fruits. Marque sous la base. Meissen, XVIIIème siècle. Cheveu.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#470Een 18 karaats wit gouden armband met hartvormige hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 700 / 800