#730Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
#48Een lot blauw glas, bestaande uit een coupe, drie vazen en een piek.
#144José Van GuchtPeriod: 1913-1980“Boten”. Gemengde techniek.
#101Een wassen Madonna met kind met kanten sluier. Onder een grote glazen stolp
#373Een goudweegschaaltje met gewichtjes in houten etui. Eén gewichtje manco.
#705Een bruine portefeuille en sleutelzakje gemerkt CP. We voegen er een kaartenhouder e.a. aan toe.
#795Made in EnglandTwee dezelfde etuis van bruin leder. Eén met een kaartenspel en één met schoenpoets en borstel.
Deux étuis semblables en cuir brun. L’un contenant un jeu de cartes, l’autre une brosse et une boîte à cire.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#682Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
#777Boch KeraluxFruitschaal met gedrukt bloemenmotief en twee oren. Onderaan gemerkt.
#788Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#351Een lot varia, bestaande uit vier poppenkasthoofdjes, een oud houten puzzeltje, een blikken spaarpot uit 1930 en een lot oude boerderijdiertjes (enkele beschadigingen). Bijgevoegd een lot van tien oude kinderboeken.
Un lot varié, comprenant quatre têtes de marionnettes, un ancien puzzle en bois, une tirelire en tôle de 1930 et une série d’animaux fermiers (dégâts). Nous ajoutons un lot de dix livres pour enfants.No longer availableEstimate: € 40 / 60